Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać panowie rady potrzebuje odnośnie opon czy ktoś z was jeździł na takich jaka przyczepność hałas i czy śliskie czy nie ogónie czy warto się pchać w w takie gumy Toyo Proxes T1 Sport 225/45R17

polecam oponka daje radę :wink: po ok dwóch latach traci swoje dobre właściwości przy szybkiej jeździe :wink:

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

było ?

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

Rzeźnicy i rzeźbiarze - BMW X5M - Adrenaline Motorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry Panowie... Gdzie dają jakis bardziej zaawansowany zakład lakierniczy gdzie zrobie felgę w ciemnym chromie/pętle?

jumypemy.jpg5ahavevu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Panowie... Gdzie dają jakis bardziej zaawansowany zakład lakierniczy gdzie zrobie felgę w ciemnym chromie/pętle?

http://img.tapatalk.com/d/14/02/22/jumypemy.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/02/22/5ahavevu.jpg

Pan Czaja z Wieliczki:

Naprawa, felgi aluminiowe i stalowe – Marek Czaja.

Znam parę osób które tam robiło felgi i są przezadowolone. Akurat jestem w temacie, bo sam będę oddawał koła do malowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Kolejny medal na olimpiadzie mamy :banan: Kwestia tylko jaki to będzie kolor... Złoto czy srebro :whistling: Okaże się to około 15:50 więc przed telewizory i kibicować. Chwile później nasi będą też walczyli o brąz więc przy dobrych wiatrach jeszcze dwa medale dziś zgarniemy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzazzz ja do bety jak kupowałem żarówki H7 to też rozmyślałem ten temat, w końcu kupiłem osramy po przeczesaniu forum.

Ostatecznie nie założyłem bo kupiłem zestaw Hidów i mi leżą zapakowane.

W tym sklepie kupiłem zaraz obok mnie :arrow2:ŻARÓWKI OSRAM H7 NIGHT BREAKER UNLIMITED DUO +110% (3948708681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo,masz je na sprzedaz??

Muszę je sprawdzić wieczorem czy to dokładnie ten sam model i bym Ci mógł je sprzedać taniej niż oni mają na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi bardzie chodzi o to by swiatła było wiecej, jasniej, cool blue maja chyba niebieskawa poswiate, ladnie wygladaja, ale czy daja wiecej swiatła??

te cool blue to chyba widzialem u ciebie:wink:

jest jeszcze sreberko do puli medalowej...:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucaz, jak dla mnie hypery maja idealna barwe, bo jest po prostu biala, ale one maja 5000K i nie maja homologacji, dawaly troche wiecej swiatla, swiecily tez troche dalej, ale night breaker na bank beda lepiej swiecic, ale barwa bedzie bardziej bialo zolta, aaaa i te hypery kiepsko sobie radzily podczas deszczu.

Żywotność mialy bardzo dobra, ja mialem je 2 lata i smigaly, nie wiem czy dalej dzialaja bo auto sprzedalem.

wygrzebalem jeszcze zdjecia poprzedniej a4 z tymi zarowkami, zdjecia nie przerabiane ani nic:

(klik)

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

ten niebieski odblask na pierwszym zdj w kloszu na odblysniku to jest od niewłączonych zarowek z dlugich i przeciwmglowych bo tam tez mialem osramy a one maja niebieskie szklo i sie odbijalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mijania, drogowe, postojowki i przeciwmglowe wyszlo mi wtedy z przesylkami chyba cos okolo 170zl

w postojowkach mialem osramy night breaker z tego co kojarzę, bo hyperow W5W nie bylo

a co do homologacji, ja jezdzilem tak jak mowie 2 lata, przez tamten okres policja mnie zatrzymywala 4 razy (zakazy wjazdu, jazda bez pasow itd itp) ale do zarowek nigdy sie nie przyczepili, wszystko zalezy jak trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...