Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

chyba już 3 ankietę przerabiam odkąd tu jestem i za każdym razem to samo :grin: Najpierw nie pasuje bo daleko bla bla bla a po spocie na kiełbasę pod NCK się jedzie i te kilka dodatkowych km nagle przestaje mieć znaczenie... cud :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

chyba już 3 ankietę przerabiam odkąd tu jestem i za każdym razem to samo :grin: Najpierw nie pasuje bo daleko bla bla bla a po spocie na kiełbasę pod NCK się jedzie i te kilka dodatkowych km nagle przestaje mieć znaczenie... cud :decayed:

Dzięki wczoraj za odwiedziny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze tych 50 użytkowników jakos nie widac na spotach...s zawsze tych samych...dokładnie juz plaza jest duZo lepsza od zakichanej bonarki w ktorej nie ma miejsca na nic...poprostu przez takie działanie przestają dodatkowo przyjeżdżać Ci którzy sa co tydzien..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI pogadaj z sąsiadem od Smay'a udostępni nam parking pod posiadłością i dodamy do ankiety, w atrakcji będzie przywitanie się z Gruszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze tych 50 użytkowników jakos nie widac na spotach...s zawsze tych samych...dokładnie juz plaza jest duZo lepsza od zakichanej bonarki w ktorej nie ma miejsca na nic...poprostu przez takie działanie przestają dodatkowo przyjeżdżać Ci którzy sa co tydzien..

+1

poza tym ostatni spot w Plazie wypalil, byla spora frekwencja (a to pierwszy spot w tym miejscu od dluzszego czasu), pusto, nikt sie nie plątał, duzo miejsca, a zjesc tez mozna isc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO na moim nowym parkingu mieści sie jakieś 50samochodow, Gruszki uścisk tez możliwy, wiec nie ma co gadać ze SMAYem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie sobie oddzielny wątek, niech każdy napisze gdzie chce spot, zliczy się głosy i po problemie, że ktoś z Poznania czy Wawy zagłosował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś w Krk zaprzyjaźniony serwis rowerowy? chyba ze ktoś jest bardziej ogarnięty w tym temacie, bo jestem zainteresowany takim rowerkiem...

http://olx.pl/oferta/scott-scale-60-deore-xt-rock-shox-hydraulika-formula-oro-CID767-ID6Df0z.html#10ece8376b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Karola jeśli jest tak jak pisze Pablo a tego właśnie się spodziewałem to ta bonarka to będzie pewnie kolejny niewypał bo jeśli mamy stać między kręcącymi się autami i ludzmi którzy będą na nas patrzeć jak na małpy w zoo jak to miało miejsce dwa tyg. temu w GK to ja od razu mówię że raczej podziękuję.

Ja nie oddałem jeszcze głosu i nie wiem czy w ogóle oddam bo jak dla mnie to wsio ryba gdzie będziemy się spotykać byle było to w miarę luźne miejsce takie jakie było w GK czy nawet to ostatnie w plazie a tak najchętniej to wolałbym abyśmy znaleźli miejscówkę gdzie można usiąć jak człowiek a nie wystawać po jakiś parkingach

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko zastanawiam dlaczego nie zostala wzieta pod uwage Galeria Bronowicka.. parkingi swieca pustkami. zeby zjesc w spokoju tez nie ma problemu.. no ale tak.. zacznie sie sapanie ze daleko..

i tak jak Fantomas pisze.. dla niektorych to wsio ryba gdzie.. lecz nie w ścisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko zastanawiam dlaczego nie zostala wzieta pod uwage Galeria Bronowicka.. parkingi swieca pustkami. zeby zjesc w spokoju tez nie ma problemu.. no ale tak.. zacznie sie sapanie ze daleko..

i tak jak Fantomas pisze.. dla niektorych to wsio ryba gdzie.. lecz nie w ścisku

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm skoro Bronowice świecą pustkami no to zróbmy tam kolejnego spota :) i zobaczymy co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm skoro Bronowice świecą pustkami no to zróbmy tam kolejnego spota :) i zobaczymy co i jak :D

+ 1

Zróbmy po jednym spocie w miejscowkach i wtedy można coś ustalać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm skoro Bronowice świecą pustkami no to zróbmy tam kolejnego spota :) i zobaczymy co i jak :D

Już widzę drogę powrotną ze spota ekipy do NH po 22:00 :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ma ktoś w Krk zaprzyjaźniony serwis rowerowy? chyba ze ktoś jest bardziej ogarnięty w tym temacie, bo jestem zainteresowany takim rowerkiem...

http://olx.pl/oferta/scott-scale-60-deore-xt-rock-shox-hydraulika-formula-oro-CID767-ID6Df0z.html#10ece8376b

rowerek fajny po za tymi hydraulicznymi heblami osprzęt bogaty

tylko za te pieniądze można dostać nówkę w sklepie rowerowym np KROSSA LEVEL A4 LUB A8 Jak sezon będzie ku końcowi to fajne przeceny znajdziesz i naj ważniejsze rowerek kupujesz pod swój wzrost wielkość ramy i kulek a bym za pomniał kross w tej kasie ma maszynowo składane skręcane piasty kułek nie do za jechania podobno ja swoim jeszcze nie dałem rady ich zepsuć

polecam serwis i sklep na Klasztornej 3 rowerki tam kupiłem i jesteśmy zadowoleni

co do spotów to wcześniej pisałem wszędzie mi po drodze moje skromne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze faktycznie zmienić myślenie i nie wybierać jak dotąd parkingu przy większym markecie tylko coś przyjemniejszego...... jakaś knajpka z dużym parkingiem.

co do Bonarki powiem tak wszystko zalezy od miejsca jakie sie wybierze..... jak ktoś staje na środku parkingu to oczywiste ze ludzie beda Cie mijali z kazdej strony , w GK jakbysmy spoty robili piętro nizej to byłoby podobnie.....

oddałem głos na Bonarke ale jak dl amnie Plaza tez moze być nie mam nic przeciwko , ale skoro jest ankieta i demokratyczny wybór następuje to po co siać zamęt tutaj..... przyjąć z pokorą decyzje Ludu :)


zresztą róbta co chceta ja mam BMW i sie nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...