Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam fejsabuca więc nie ma gdzie lansu odwalać więc takie tam dzisaj przyjechał do mnie kolega bidny R8plus

Cuber powiem Ci , że twój gurgulator to jak trąbka do syreny pociągu jeśli chodzi o wycie wydechu w tym aucie.

Przyśpieszenie ......jądra odbytem wychodzą 4 do setki 8,9 do dwustu

19088828.jpg?147594212219088831.jpg?147594212219088837.jpg?1475942122

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fantomas a pytałeś czy tez bierze olej ?

Opublikowano

bix

stali kolo mnie na swiatlach, zauwazyli ze nie mam spryskow i sciagneli mnie na bok.

A mówiłem montuj spryski, chociaż zaślepki było podkleic to miałbyś jako taki spokój :-/ Masz jakieś lampy na podmiane?

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

:hi: wieczorową porą.

Jaki dziś wynik obstawiacie? Mnie coś podpowiada, że Duńczycy nas 2:1 pukną :-(...obym się mylił

Opublikowano

bix

stali kolo mnie na swiatlach, zauwazyli ze nie mam spryskow i sciagneli mnie na bok.

A mówiłem montuj spryski, chociaż zaślepki było podkleic to miałbyś jako taki spokój :-/ Masz jakieś lampy na podmiane?

Naciapane z bagażnika...

no chyba bedzie trzeba cos wykombinowac bo to juz drugi raz sie dowalili.

mam lampy poliftowe soczewkowe na H7, wlasnie je umylem, nawoskowalem i jutro wrzuce na auto.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

bix

stali kolo mnie na swiatlach, zauwazyli ze nie mam spryskow i sciagneli mnie na bok.

Radziu dałeś się złapać? Trzeba było do lasu uciekać :decayed:
Opublikowano

myslalem ze sie uda zalagodzic sprawe 'metoda na wujka Boserona', ale niestety nie przeszlo.

Opublikowano

dobrze że sie nie udało, bo za Boserona to by ci jeszcze dołożyli za dymienie wydechu.

Opublikowano

dobrze że sie nie udało, bo za Boserona to by ci jeszcze dołożyli za dymienie wydechu.

:grin::thumbup1:

Opublikowano

Siema

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To samo co E39 tylko inne.

ea886451a98446a6ba9e9d16c06c57f3.jpg

Opublikowano

bix

stali kolo mnie na swiatlach, zauwazyli ze nie mam spryskow i sciagneli mnie na bok.

pozdrowilem

Ach te przepisowe przeróbki .....

Opublikowano

I niech sie kolega doksztalci z zasady dzialania samopoziomowania statycznego, bo probowal mi wmowic jakies dyrdymaly. :)

Spryski i samopoziom juz zamowione jakby co ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

Nie mam fejsabuca więc nie ma gdzie lansu odwalać więc takie tam dzisaj przyjechał do mnie kolega bidny R8plus

Cuber powiem Ci , że twój gurgulator to jak trąbka do syreny pociągu jeśli chodzi o wycie wydechu w tym aucie.

Przyśpieszenie ......jądra odbytem wychodzą 4 do setki 8,9 do dwustu

19088828.jpg?147594212219088831.jpg?147594212219088837.jpg?1475942122

Fanti to ciul że gwizda jak kierowca piz.....

to R8 ma 3,2 do setki nie 4 :)

Opublikowano

Nie ma ktoś czasem iphona 7 32gb na sprzedaż? ;)

Opublikowano

Nie mam fejsabuca więc nie ma gdzie lansu odwalać więc takie tam dzisaj przyjechał do mnie kolega bidny R8plus

Cuber powiem Ci , że twój gurgulator to jak trąbka do syreny pociągu jeśli chodzi o wycie wydechu w tym aucie.

Przyśpieszenie ......jądra odbytem wychodzą 4 do setki 8,9 do dwustu

19088828.jpg?147594212219088831.jpg?147594212219088837.jpg?1475942122

Fanti to ciul że gwizda jak kierowca piz.....

to R8 ma 3,2 do setki nie 4 :)

Tej no ala skąd taka niska samoocena. Jesienna depresja czy jak.
Opublikowano

Tej no ala skąd taka niska samoocena. Jesienna depresja czy jak.

Pewnie LC znowu nie zadziałał na światłach...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siemka

Koledzy, orientujecie sie czy w okolicach Krakowa zajmuje sie ktos przerabianiem lamp ze zwyklych na bixenon? tzn rozklejanie, malowanie srodkow, wymiana bebechow?

ta 604 711 157 Jarekkk

Opublikowano

:hi:

Kto sie dziś melduje?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.