Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja własnie szukam procedury startu bo mnie poczepie , coś źle robie tylko jeszcze nie wiem co.... :facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poczytałem i każda a6 z s-tronikiem ma LC, ale dla pocieszenia duzo osób ma kłopot z uruchomieniem tej procedury. Gdzies wyczytałem ze trzeba bardzo mocno wcisnąć hamulec i tu często jest błąd ze za słabo jest wciśnięty pedał...

Opublikowano
  • Autor

Robie dokładnie tak jak tu =>

i u mnie nie bangla.....


no z tym hamulcem to mnie zaskoczyłeś teraz ...... jutro potestuje

Opublikowano

wylaczasz start/stop. esp na sport lub calkiem off, skrzynia w tryb dynamic (czy sport), hebel do oporu w podloge i wciskasz gaz.

najprostszy sposob na sprawdzenie czy skrzynia wchodzi w LC to wcisnac hamulec i delikatnie przygazowac. skrzynia powinna wysprzeglic calkowicie silnik. jesli LC nie jest dostepne/nie uaktywnilo sie to gdy masz wcisniety hamulec i zaczynasz gazowac buda delikatnie "przysiada" (skrzynia nie wysprzegla calkowicie)

Opublikowano

Panowie, znacie może jakiś dobry i sprawdzony serwis volvo w Krakowie?

Naciapane z bagażnika...

Opublikowano

Masz zrobiony soft do skrzyni?

Opublikowano

Robie dokładnie tak jak tu => https://www.youtube.com/watch?v=O66BEkiSfj0

i u mnie nie bangla.....

no z tym hamulcem to mnie zaskoczyłeś teraz ...... jutro potestuje

Jeszcze koła musza byc dokladnie na wprost.

No i jeszcze temperatura oleju w skrzyni nie może myc ani za niska ani za wysoka.

Edytowane przez Wurger

Opublikowano
  • Autor

Spoko dziś już poszedł z LC :) no powiem że różnica jest :)

Oborty wskoczyły na 3 tys i dzida do przodu :)

Osiołek ze mnie, hamulca nie wciskałem do oporu :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Hahaha - nie , nie dziękuj :-)

Cos czuje ze dzisiaj każdy bedzie z Toba sie ścigał ze świateł :-)

Opublikowano

Hahaha - nie , nie dziękuj :-)

Cos czuje ze dzisiaj każdy bedzie z Toba sie ścigał ze świateł :-)

chyba on z kazdym, tylko nie kazdy z nim :D

Opublikowano

Koledzy ktoś w Krakowie ogarnie założenie turbo od CAHA do silnika CAGA? Możecie kogoś polecić? Jakie to sa koszta mniej wiecej?

Opublikowano

Koledzy ktoś w Krakowie ogarnie założenie turbo od CAHA do silnika CAGA? Możecie kogoś polecić? Jakie to sa koszta mniej wiecej?

Koło 500 zł bez strojenia

Opublikowano

Hi :hi:

Hahaha - nie , nie dziękuj :-)

Cos czuje ze dzisiaj każdy bedzie z Toba sie ścigał ze świateł :-)

Chyba odwrotnie :naughty:

Raczej On z Wszystkimi ;):)

Opublikowano
  • Autor

Ja tam się nie ścigam Panowie.... :P:P:P

Opublikowano

Koledzy ktoś w Krakowie ogarnie założenie turbo od CAHA do silnika CAGA? Możecie kogoś polecić? Jakie to sa koszta mniej wiecej?

Koło 500 zł bez strojenia

Dzięki za informację.

Opublikowano

Ja tam się nie ścigam Panowie.... :P:P:P

tiaaaa i nie piję i nie palę

Opublikowano

Ja tam się nie ścigam Panowie.... :P:P:P

Jak przegrywasz [emoji6]

Opublikowano

Ja tam się nie ścigam Panowie.... :P:P:P

tiaaaa i nie piję i nie palę
I nie oddałbym życia za torsena ....
Opublikowano
  • Autor

Panowie i Panie ,

24-26 Marzec 2017 niech każdy już rezerwuje termin :) myślę ze każdy klubowicz wie co to za data :)

Opublikowano

Ja tam się nie ścigam Panowie.... :P:P:P

Jak przegrywasz [emoji6]

A jaki wynik ? Pasztet czy C7 ? bo chyba była jakaś próba spod m1 :)

Edytowane przez Homiczek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.