Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ma ktoś jakieś dojścia w biurze paszportowym (złożenie wniosku) chciałem dziecku zrobić paszport. 

Przenieśli się na ul. sebastiana z mogilskiej i jakaś komedia jest ludzie stoją od 6 rano a 8 już ponoć stoi kolejka na ulicy po 100 osób a od 9 to już nie ma bloczków. Całe to biuro to jakaś klita i idzie ponoć jak krew z nosa (stania na cały dzień)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 minuty temu, FANTOMAS napisał:

Panowie ma ktoś jakieś dojścia w biurze paszportowym (złożenie wniosku) chciałem dziecku zrobić paszport. 

Przenieśli się na ul. sebastiana z mogilskiej i jakaś komedia jest ludzie stoją od 6 rano a 8 już ponoć stoi kolejka na ulicy po 100 osób a od 9 to już nie ma bloczków. Całe to biuro to jakaś klita i idzie ponoć jak krew z nosa (stania na cały dzień)

Zajmij sobie kolejke o 5 i bedziesz pierwszy :decayed:

Opublikowano
28 minut temu, D4NTE napisał:


Wrzuć fotę jak się to cudo prezentuje będę wpatrywał z biura emoji13.png

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

 

To samo co A8 tylko Evo X :grin:

 

19688399_1464033340285469_1814012275_o.jpg

Edytowane przez Shadow

Opublikowano
12 minut temu, Shadow napisał:

19688399_1464033340285469_1814012275_o.jpg

o-skurwesyn_1.jpg

:thumbup1:

Folia matowa na nim jest czy taki ma lakier?

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Tez mam jedno zdjęcie, auto robi robote:
15993f1406bc8c4a8d92060155f169a1.jpg

Edytowane przez Wurger

Opublikowano

:kox: graty furmanki ! 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, FANTOMAS napisał:

Panowie ma ktoś jakieś dojścia w biurze paszportowym (złożenie wniosku) chciałem dziecku zrobić paszport. 

Przenieśli się na ul. sebastiana z mogilskiej i jakaś komedia jest ludzie stoją od 6 rano a 8 już ponoć stoi kolejka na ulicy po 100 osób a od 9 to już nie ma bloczków. Całe to biuro to jakaś klita i idzie ponoć jak krew z nosa (stania na cały dzień)

Kurde widzę ze zmienili teraz siedzibę i jakiś kosmos jest ....

 

Zawsze możesz jechać do Bochni czy Brzeska i tam złożyć papiery :) odbiór tez wtedy u nich :) 

Opublikowano
55 minut temu, Wurger napisał:

Tez mam jedno zdjęcie, auto robi robote:
15993f1406bc8c4a8d92060155f169a1.jpg

shadow  SZACUN!!!!

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Dzięki Panowie :wink:

 

Swoją drogą kiedyś był temat kamer do auta - wybrałeś coś @FANTOMAS?

Opublikowano
9 minut temu, Shadow napisał:

Dzięki Panowie :wink:

 

Swoją drogą kiedyś był temat kamer do auta - wybrałeś coś @FANTOMAS?

Tylko pamiętaj, żeby kupić kartę pamięci dopasowaną do auta!
Jak dla Ciebie to bedzie Samsung Evo 64GB microSDXC

Opublikowano
2 godziny temu, FANTOMAS napisał:

Panowie ma ktoś jakieś dojścia w biurze paszportowym (złożenie wniosku) chciałem dziecku zrobić paszport. 

Przenieśli się na ul. sebastiana z mogilskiej i jakaś komedia jest ludzie stoją od 6 rano a 8 już ponoć stoi kolejka na ulicy po 100 osób a od 9 to już nie ma bloczków. Całe to biuro to jakaś klita i idzie ponoć jak krew z nosa (stania na cały dzień)

z tymi paszportami to są jaja, ja chciałem złożyć wniosek koło marca i kolejki były takie same. Najgorsze w tym jest to, że wniosek można pobrać z internetu, ale złożyć go trzeba osobiście (nawet upoważnienie tu nic nie da) bo pobierają odcisk palca i można go tylko "złożyć" na miejscu w obecności pracownika ;)

Opublikowano

2014 ale 100przebiegu i pełny VAT!! A i zacne wypo... i to droższe audi...

Opublikowano

Z tym wypo to chyba jednak trochę słabiej. Brak w audicy czegokolwiek z nowych asystentów. Ale przebieg swoją drogą konkret i to jest realna wartość auta, bo zrobisz 100k i dalej blat nie kłuje w oczy.  

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320d-184-ps-m-sport-hud-acc-xenon-skora-professionalradar-netto-75-900-ID6yY1tn.html

Tak czy siak zaskoczony jestem cenami F-ek lecą na ryj mocniej niż ccco . 

Opublikowano

Panowie czy ktoś może się wypowiedzieć na temat silników 1.2 tsi 105km i 1.4 tsi 125 km ?

Opublikowano

Z którego roku te silniki bo to istotne.

Opublikowano
  • Autor

Moja zona ma Audi A3 1,4 TFSI 125 km hmmm całkiem fajny silnik :) mało pali i nawet się odpycha :)

Opublikowano
Panowie czy ktoś może się wypowiedzieć na temat silników 1.2 tsi 105km i 1.4 tsi 125 km ?



Całkiem niezłe...ten 1.2 mam w kosiarce...daje rade na skarpach...
Opublikowano
Z którego roku te silniki bo to istotne.


Seat Leon 2010 - 2012
Opublikowano

Powitać :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.