Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, D4NTE napisał:


Moje większe niż w B9 i trudniej je zgrzać emoji23.pngemoji13.png

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

dobra , dobra :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

 

Zapowiada się ciekawie :decayed:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie cztery haczyki do roletek do A6 C6 sedana 85zł sztuka = 340zł komplet :glupek2:
odjeb....ło im czy co ?!?!?
TB1LH1xHXXXXXXLaXXXXXXXXXXX_!!0-item_pic.jpg_290x290.jpg
Najśmieszniejsze że takie same do kombiaka kosztują po 23 zł za sztukę a wyglądają prawie tak samo (przynajmniej na zdjęciach)
 

A do czego toto?

Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieje ze dzieki temu most wanny ul. Półłanki i klasztorna zostaną odciążone bo dość często jeżdzę tamtędy do Rodziców i wiecznie korek na moście był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieje ze dzieki temu most wandy ul. Półłanki i klasztorna zostaną odciążone bo dość często jeżdzę tamtędy do Rodziców i wiecznie korek na moście był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, electrofinger napisał:


A do czego toto?

Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka
 

rolety tylnych szyb do A6 C6 sedan.

Kupiłem tapicerę i mam roletki w boczkach i muszę dokupić takie haczyki do ramek drzwi bo ich nie mam a tu takie jaja.

Coś komuś w ałdi sie chyba we łbie poprzewracało żeby za kawełek plastiku wołać taką kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolety tylnych szyb do A6 C6 sedan.
Kupiłem tapicerę i mam roletki w boczkach i muszę dokupić takie haczyki do ramek drzwi bo ich nie mam a tu takie jaja.
Coś komuś w ałdi sie chyba we łbie poprzewracało żeby za kawełek plastiku wołać taką kasę

No to mam problem z głowy - nie mam roletek tylko przyciemniane szyby.

Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolety tylnych szyb do A6 C6 sedan.
Kupiłem tapicerę i mam roletki w boczkach i muszę dokupić takie haczyki do ramek drzwi bo ich nie mam a tu takie jaja.
Coś komuś w ałdi sie chyba we łbie poprzewracało żeby za kawełek plastiku wołać taką kasę

A w ASO nie idzie tego dokupić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FANTOMAS imho powinny pasować z a4...to tylko kwestia wyprofilowania pod ramkę drzwi...jak masz u siebie to odkręcić i przymierz. Do B7 zapłaciłem za komplet ok. 80 z tego co pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, boseron napisał:


A w ASO nie idzie tego dokupić ?

:think2:

helołłłł :papa:

ale ja przecież piszę , że to w ałdi (czyt. ASO)

18 godzin temu, KERCZI napisał:

FANTOMAS imho powinny pasować z a4...to tylko kwestia wyprofilowania pod ramkę drzwi...jak masz u siebie to odkręcić i przymierz. Do B7 zapłaciłem za komplet ok. 80 z tego co pamietam

Też tak myślałem przymierzałem te moje haczyki i wyglądało że dadzą radę więc zamówiłem w ciemno komplet od A4 (haczyki + plastikowe podkładki + wkręty 67zł) ale po zamontowaniu tapicerek na A6 wyszło , że będzie z tego QPA

W A4 rolety mają takie wycięcia w materiale i tam wchodzi haczyk który zapina się za pręt za który ciągniemy roletę.

W A4 haczyk i ten pręt są do siebie równolegle i tak musi być .

W A6 roleta ma inny sposób mocowania.

Na końcach ten pręt wystaje tak ok. 1,5cm i to się wpina w te ori uchwyty które są na samych rogach ramki drzwi (jak na zdjęciu poniżej).

W tych miejscach haczyki od A4 nie nadają się i żadna rzeźba tu nie pomoże bo są pod zbyt dużym kątem.

a38e05a94feb87a590c419f8c920

Znalazłem takie haczyki jak ori u chińczyka za 68 juanów (ok 10$)

TB1LH1xHXXXXXXLaXXXXXXXXXXX_!!0-item_pic

ale cały sklep mają zrobiony w języku krzakowym którego translator google nie jest w stanie przetłumaczyć a przegięciem jest np. potwierdzenie zamówienia (że nie jesteś robotem sieciowym) w postaci wskazania na obrazku jakiegoś słowa po chińsku którego na bank żaden translator nie przetłumaczy bo niby jak.

Najciekawsze jest dla mnie to , że w ałdi za komplet do A6 kombi wołają po 23zł szt a do sedana po 85zł/szt gdzie profil ramki drzwi przy słupku B jest na bank taki sam w kombi jak i sedanie więc skąd taka dysproporcja

generalnie nie dam zdziercom za kawałek g...wna 340zł bo to przegięcie pały już jest .

chyba przypnę je trytytkami :mysli:

 

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale któraś przeglądarka na wbudowanego translatora i sama konwertuje to PL, kali jesc, kali pic ale daje rade z tego co kojarzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, KERCZI napisał:

Ale któraś przeglądarka na wbudowanego translatora i sama konwertuje to PL, kali jesc, kali pic ale daje rade z tego co kojarzę

Chrome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FANTOMAS napisał:

:think2:

helołłłł :papa:

ale ja przecież piszę , że to w ałdi (czyt. ASO)

Też tak myślałem przymierzałem te moje haczyki i wyglądało że dadzą radę więc zamówiłem w ciemno komplet od A4 (haczyki + plastikowe podkładki + wkręty 67zł) ale po zamontowaniu tapicerek na A6 wyszło , że będzie z tego QPA

W A4 rolety mają takie wycięcia w materiale i tam wchodzi haczyk który zapina się za pręt za który ciągniemy roletę.

W A4 haczyk i ten pręt są do siebie równolegle i tak musi być .

W A6 roleta ma inny sposób mocowania.

Na końcach ten pręt wystaje tak ok. 1,5cm i to się wpina w te ori uchwyty które są na samych rogach ramki drzwi (jak na zdjęciu poniżej).

W tych miejscach haczyki od A4 nie nadają się i żadna rzeźba tu nie pomoże bo są pod zbyt dużym kątem.

a38e05a94feb87a590c419f8c920

Znalazłem takie haczyki jak ori u chińczyka za 68 juanów (ok 10$)

TB1LH1xHXXXXXXLaXXXXXXXXXXX_!!0-item_pic

ale cały sklep mają zrobiony w języku krzakowym którego translator google nie jest w stanie przetłumaczyć a przegięciem jest np. potwierdzenie zamówienia (że nie jesteś robotem sieciowym) w postaci wskazania na obrazku jakiegoś słowa po chińsku którego na bank żaden translator nie przetłumaczy bo niby jak.

Najciekawsze jest dla mnie to , że w ałdi za komplet do A6 kombi wołają po 23zł szt a do sedana po 85zł/szt gdzie profil ramki drzwi przy słupku B jest na bank taki sam w kombi jak i sedanie więc skąd taka dysproporcja

generalnie nie dam zdziercom za kawałek g...wna 340zł bo to przegięcie pały już jest .

chyba przypnę je trytytkami :mysli:

 

A na aliexpress szukales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, KERCZI napisał:

Ale któraś przeglądarka na wbudowanego translatora i sama konwertuje to PL, kali jesc, kali pic ale daje rade z tego co kojarzę

 

47 minut temu, Radekst napisał:

Chrome

tak ale ten sklep jest tak do pupy zrobiony że większość przycisków wyboru ma opis w krzaczkach który jest wtopiony w tło przycisku i translator go poprostu nie widzi a ty nie wiesz co masz zrobić i co wybrać. Część strony google tłumaczy a część nie. Udało mi się wejść na zamówienie ale potem to się już zczynają takie jaja i krzaki , że nic nie wiadomo o co kaman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Transitpower napisał:

 


:bry:

Dawno Cie nie było...

 

Przepraszam.. :(

Będę jutro :wink:

 

Btw. Wczorajsze Dub It w Kielcach

IMG_20170702_115658.jpg

IMG_20170702_121836.jpg

Edytowane przez Shadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...