Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No wiec dziękuje za szczere życzenia posiadania furmanki dluzej niż pol roku [emoji4] kilka tygodni szukania bawarki i jest.... miała byc czarna w sedanie miała byc srebrna w combiaku ze szklanym dachem ale obie to przed lifty , w rezultacie wpadła poliftowa na joysticku silnik 3.0 d . Radek widział pierwszy [emoji4]
7f25b820d395b447751085f9c2aa4b23.jpgec3b720759feea7f0483851f0ff2d67e.jpg

Gratulacje Łukasz! Piękna sztuka. Bezawaryjnosci życzę, przyda Ci się;))

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Piękna nie piękna ma jeździć , zaskakuje mnie spalanie .... w 3 litrowym motorze 8.2 miasto i 6.1 trasa przy normalnym użytkowaniu , wiec C6 moze sie schować niestety daleko z tylu

Opublikowano
2 godziny temu, boseron napisał:

Piękna nie piękna ma jeździć , zaskakuje mnie spalanie .... w 3 litrowym motorze 8.2 miasto i 6.1 trasa przy normalnym użytkowaniu , wiec C6 moze sie schować niestety daleko z tylu

no to nic tylko deptaj aż noga wyjdzie podłogą albo się łańcuch urwie :witch:   

Opublikowano
no to nic tylko deptaj aż noga wyjdzie podłogą albo się łańcuch urwie :witch:   


Na szczęście rozrząd jest od strony skrzyni więc od razu remont silnika można zrobić...
Opublikowano
  • Autor

Boski ale ile to BWM ma przelotu ?  

Opublikowano
  • Autor

Tylko nie na liczniku ;P

ps. przecież kupiłeś sedana ..... to co się z nim stało?

Opublikowano


Na szczęście rozrząd jest od strony skrzyni więc od razu remont silnika można zrobić...

Niestety nie masz racji to jeszcze M57N2 197 KM wiec łańcuch ma z przodu , od mocniejszej siostry różni sie tylko osprzętem a właściwie tylko większymi wtryskami [emoji6]
Opublikowano

Boseron a co się działo z A6, że ją tak szybko pogoniłeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Tylko nie na liczniku ;P
ps. przecież kupiłeś sedana ..... to co się z nim stało?

Sedan był juz prawie kupiony kiedy przejechałem sie tym poliftowym egzemplarzem i podjąłem decyzje ze warto dołożyć kilka złotych bo zupełnie inaczej sie prowadzi . Na przeglądzie technicznym gość mówił ze jak nowy samochód nie ma sie do czego przyczepic , wiadomo życie zweryfikuje jej stan. Przelot ma realny i zgodny z książka serwisowa :) zobaczysz na żywo wtedy sam sobie odpowiesz Cuberku [emoji4]
Opublikowano

Powitać :hi:

Dnia 23.06.2017 o 23:02, boseron napisał:

No wiec dziękuje za szczere życzenia posiadania furmanki dluzej niż pol roku :) kilka tygodni szukania bawarki i jest.... miała byc czarna w sedanie miała byc srebrna w combiaku ze szklanym dachem ale obie to przed lifty , w rezultacie wpadła poliftowa na joysticku silnik 3.0 d . Radek widział pierwszy :)
7f25b820d395b447751085f9c2aa4b23.jpgec3b720759feea7f0483851f0ff2d67e.jpg

Graty Boski :wink:

 

Opublikowano
Boseron a co się działo z A6, że ją tak szybko pogoniłeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wlasnie o to chodzi ze nic , ten typ juz tak ma ze lubi zmieniać :)
Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, boseron napisał:


Sedan był juz prawie kupiony kiedy przejechałem sie tym poliftowym egzemplarzem i podjąłem decyzje ze warto dołożyć kilka złotych bo zupełnie inaczej sie prowadzi . Na przeglądzie technicznym gość mówił ze jak nowy samochód nie ma sie do czego przyczepic , wiadomo życie zweryfikuje jej stan. Przelot ma realny i zgodny z książka serwisowa :) zobaczysz na żywo wtedy sam sobie odpowiesz Cuberku emoji4.png

Łukaszku to już wiem że u Ciebie prawie nie oznacza nic..... :)

 

Jasne ze zweryfikujemy Twoje BWM ;)   ( celowo pisze tak ) 

Opublikowano
6 godzin temu, Cuber napisał:

Łukaszku to już wiem że u Ciebie prawie nie oznacza nic..... :)

 

Jasne ze zweryfikujemy Twoje BWM ;)   ( celowo pisze tak ) 

jak ja to lubię jak on tak sobie piją z dziubków

Opublikowano
  • Autor

Łukasz byłu mnie Swoim Nowym BWM ;)

 

hmmmm zobaczycie jutro na spocie co i jak  

 

ps. jak dla Mnie to A6 było fajniejsze bo .......

 

 

 

 

 

bo nie lubię BWM :) 

Opublikowano
20 minut temu, Cuber napisał:

Łukasz byłu mnie Swoim Nowym BWM ;)

 

hmmmm zobaczycie jutro na spocie co i jak  

 

ps. jak dla Mnie to A6 było fajniejsze 

a ty to niedobry koteczek jesteś

musisz niespodziankę zepsuć

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

No wiec tak dwie rzeczy na korzyść BMW :

1. Spalanie miasto 8 l trasa 6 l , audi C6 miasto 13 l trasa 9-10 l , nie ulega wątpliwości ze przy takich samych motorach silniki bawarek sa oszczędniejsze

2. Komfort jazdy na korzyść BMW ale to moze byc kwestia zawiechy i rozmiaru felg

 

W Audi wielki plus za napęd .

W BMW chyba jednak wiecej miejsca , plus za otwieranie samej tylnej szyby , lepsze wyciszenie . Skrzynia wybiera identycznie . Hamulec lepszy w Audi . To tak na szybko z moich krótkich doświadczeń

 

 

 

Opublikowano

Zdjęcie poglądowe [emoji6]
e0f1084453a3f8a83a3e86901a47192b.jpg

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano
  • Autor

Łukasz :

 

Komfort ? Wiesz nie możesz porównac A6 na 1BV i 19 stkach z zwykłym zaiweszeniem na 17 stkach w BWM

Spalanie hmmmm no wiesz skoro miałes ponad 250 km w stosunku do BMW gdzie nie całe 200 seryjne to wiesz.... ale i tak uważam ze szóstka Ci coś za dużo spalała chyba ze deptałeś cały czas to wtedy się zgodzę ;) 

 

Ja tez Ci mogę pokazać ze na trasie z Olkusza do Krakowa miałem spalanie 4,7 :) jechałem na Radarch :) da się ? da się ? 

Srednia w miescie u mnie to dyszka , jak mnie wkurzy Radzio na powrocie ze spota to  14 :)  :)

 

 

 

 

 

 

Spalanie .jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, Cuber napisał:

Srednia w miescie u mnie to dyszka , jak mnie wkurzy Radzio na powrocie ze spota to  14 :)  :)

U mnie 11l ON i litr oleju w filtrze Fantomasa :decayed:

Takze Boski nie jest zle z Twoim spalaniem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.