Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ze ten xblitz jest ok ale cene ma troche z pupy bo za niego mogę miec dwa mio to co ma Dante albo np. navitela 400 (lub 600) i powiem wam , ze z filmikow jakie sobie ogladnalem to te navitel-e robia dobre filmy zwlasza w nocy czego nie mozna powiedziec o mio 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

 

Chodziło mi bardziej o ustniki bo tego nie idzie dokupić. Ale już sobie załatwiłem. Poza tym umoralnianie możesz sobie darować, bo jak Ty czegoś potrzebujesz to potrafisz tysiąc telefonów wykonać i drugie tyle postów napisać. Ja tylko chciałem informacje TAK ZAŁATWIE/NIE NIE ZAŁATWIE. Bo słowa SPRÓBUJE COŚ ZAŁATWIĆ I DAM CI ZNAĆ po których kilkanaście dni milczysz moim zdaniem nie załatwiają sprawy. Nawet tego nie potrafisz zrobić jak ktoś czegoś potrzebuje. Ale być może role kiedyś się odwrócą i to Ty będziesz czegoś potrzebował...

PS: zanim komuś pociśniesz o "okazyjnych zakupach" to przypomnij sobie swoje bezwypadkowe, okazyjnie zakupione samochody :facepalm:

..... czasem lepiej ugryźć sie w język wiec kończę temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko napisałeś. Przepraszam, że zawróciłem Ci głowe swoimi problemami. To naprawde był ostatni raz.

Szkoda ze większość ludzi dzwoni tylko wtedy kiedy coś potrzebuje ..... Spox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Tak patrzać na filmik z porównania videorejestratorów to powiem ze ten Navitel daje radę ;) 

 

 

ps. dzien dobry  :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Co do kamerek to myślę, że każda z przedstawionych przez Was opcji jest ciekawa i warta zakupu :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest sprawa...zauważyłem ze mi przecieka w Audi dach :/ miał ktoś może taki problem ? Jak do tego się zabrać ? Wczoraj było mniejsze a dziś widzę ze drugie tyle..Nie wiem od kiedy tak mam, wczoraj auto woskowalem, sprzątałem i właśnie zauwaŻyłem... Do kogo kumatego się udać ? Znacie jakiegoś speca ? 

20170617_084320_crop_799x568.jpg

Edytowane przez SharkS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba zacząć od zdemontowania słupka D  i znalezienie źródła w tamtej okolicy hmmmm wygląda jak by sruba od relingu nie miała usczelki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że czas położyć nową papę na dachu 

A tak serio to jak wujcio dobra rada napisał to albo masz jakąś nieszczelność przy śrubach od relingu albo jeśli masz szyber dach to zatkał ci się odpływ i woda wypływa z tacki. Bez zdemontowania tapicerki się nie dowiesz. Jeśli masz szyber dach to możesz próbować przez lewy boczek bagażnika bo tam jest odpływ. Można próbować wkładać jakiś długi drut i szpyrtać aby udrożnić odpływ ewentualnie podłączyć pod tą rurkę odkurzacz może da radę wyssać szlam bo tym przeważnie zatyka się odpływ. Jeśłi masz szyber to odpływy są dwa po obu stronach tak samo schodzą do boczku bagażnika i wychodzą przez podłogę koło kratki wentylacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślę albo uszczelka pod antenką od navi ale jak patrzyłem to tak jakby cała była albo mocowanie tylnego relingu. Mam szyberdach, bez zdjęcia podsufitki to się nie dowiem. Najlepiej jakiegoś blacharza muszę dorwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak jest szyberdach to sprawdź jego odpływy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałem teraz, przedtem auto stało na małej górce a teraz na prostej i nic nie przybywa. To nie zmienia faktu że i tak będę musiał jechać do blacharza. Teraz chyba jak wyschnie będzie plama? Jak to zmyć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharks koledzy napisali Ci co sprawdzić a Ty dalej swoje, masz dwie lewe ręce? Przyjedź do mnie, zrobię Ci to i chętnie zarobie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty nie potrafisz zrozumieć, że nie wszyscy mają talent i smykałke do takich rzeczy? Ja też bym sobie z tym nie poradził bo po prostu się na tym nie znam i wolę zapłacić żeby mi ktoś zrobił. Czy to znaczy że mam dwie lewe ręce? Nie. To znaczy że robię to na czym się znam... A swoją drogą ciekawe dlaczego jeździłeś ze swoim byłym Paskiem poza Kraków i szukałeś mechaników... Masz dwie lewe ręce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex jaki ty mądry...nie każdy się na tym zna a nie musisz mnie obrażać że mam dwie lewe ręce!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś z Was racelogica lub inne tego typu urządzenie ? Chętnie wpadłbym na spota Was poznać i porobić pomiary po stage 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Transitpower napisał:

A czy Ty nie potrafisz zrozumieć, że nie wszyscy mają talent i smykałke do takich rzeczy? Ja też bym sobie z tym nie poradził bo po prostu się na tym nie znam i wolę zapłacić żeby mi ktoś zrobił. Czy to znaczy że mam dwie lewe ręce? Nie. To znaczy że robię to na czym się znam... A swoją drogą ciekawe dlaczego jeździłeś ze swoim byłym Paskiem poza Kraków i szukałeś mechaników... Masz dwie lewe ręce??

Sory ale gdzie jeździłem? Na wymiane rozrządu do Piekar owszem, na tym się nie znam, ani poznać nie chcę :grin:, ale podstawowe, nie wymagające wiedzy książkowej rzeczy każdy facet chyba zrobić umie. Jak Ci kran cieknie to też wzywasz fachowca? Skoro cieknie dach to logiczne że ściągam podsufitkę i patrze skąd. Rozumiem że można nie mieć wystarczającej wiedzy jak ją zdemontować, ale od czego ma się wujka google? Każdy jest kowalem losu :grin:. Sharks absolutnie Cię nie obrażam, ale taką pierdołe lokalizuje się w pare chwil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale gdzie jeździłem? Na wymiane rozrządu do Piekar owszem, na tym się nie znam, ani poznać nie chcę :grin:, ale podstawowe, nie wymagające wiedzy książkowej rzeczy każdy facet chyba zrobić umie. Jak Ci kran cieknie to też wzywasz fachowca? Skoro cieknie dach to logiczne że ściągam podsufitkę i patrze skąd. Rozumiem że można nie mieć wystarczającej wiedzy jak ją zdemontować, ale od czego ma się wujka google? Każdy jest kowalem losu :grin:. Sharks absolutnie Cię nie obrażam, ale taką pierdołe lokalizuje się w pare chwil


Widzisz... Z jednej strony gratuluje, że potrafisz sobie kran naprawić. Ale z drugiej strony trzeba być strasznie ograniczonym umysłowo, żeby nie potrafić zrozumieć, że są ludzie którzy do kranu wzywają fachowca. Osobiście znam kilku takich ludzi i wiedz o tym, że każdy z nich mógłby mieć kilkadziesiąt nowych Fordów Mondeo (tylko po co? Wystarczy jedna ale konkretna fura), są pracodawcami dla takich jak Ty, a na wakacje jeżdżą na Karaiby... Wynika to z tego, że są oni wybitni w aspektach pracy zawodowej takich, o których Ty nie masz pojęcia że istnieją... Dlatego Ty potrafisz naprawić kran, jeździsz używanym Fordem Mondeo, wakacje spędzasz w Myślenicach a na forum potrafisz jedynie ubliżać i wk...ać innych. No cóż, jak to pięknie ująłeś "każdy jest kowalem losu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...