Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szukam błotnika lewy przód do B6 w kolorze LZ5W. Ma ktoś może na sprzedaż albo wie gdzie w Krakowie i/lub okolicach takiego szukać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 11.06.2017 o 18:55, D4NTE napisał:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1965517493719686&id=1510579555880151


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

3km ode mnie. Ta droga jest przejebana, wyprofilowana do zewnątrz tzn wyrzuca z zakrętu, dlatego dali tam 30. Jadąc w suchy słoneczny dzień potrafi ściągać auto do rowu przy dobrych oponach i 50kmh na tych zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:
Tu nie ma tak, że nie ma spotów przez wakacje, bo ludzie w rożnych okresach wakacji wyjeżdżają, jest tylko mniej osób :wink: - pomijam sytuację kiedy Szanowny Pan Prezes wyjedzie :notworthy:
Co do miejscówek to mamy wszystkie. Tylko czasem zajęte :kwasny: ogólnie jest gdzie się zatrzymać 


Dzięki za info. Dzisiaj znów się nie udało przez obowiązki rodzicielskie. Ale żeby nie było że się nie starałem... A ta kiełbasa tak kusi [emoji14] Pozdro dla Ekipy!867acaeb05b4f0f48998df6816408e76.jpg

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota i czujniki :thumbup: :hi:

 

@Radekst uważaj, bo Twoje ćwiczenia mogą być niebezpieczne :decayed:

przed-po.jpg

Edytowane przez Shadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, dzięki za zaangażowanie w temat o który Cię prosiłem. Jak zwykle można na Ciebie liczyć.

Kolego odpowiem tak , obdzwoniłes większość firm które wykonują kalibrację i czyszczenie w każdej z nich trzeba za usługę zapłacić bo nikt Ci za darmo tego nie zrobi , cenę jaką usłyszałeś uważam za atrakcyjną , uwierz mi ze my płacimy wiecej ale dla Ciebie to i tak za drogo wiec nie jestem w stanie Ci załatwić tego za free .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na przyszłość zanim kupisz coś w atrakcyjnej cenie zasięgnij opini jakie koszta sa eksploatacji . Bo to tak jakbyś kupił rs6 nie myśląc jakie ma spalanie i koszty utrzymania z tym związane [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na przyszłość zanim kupisz coś w atrakcyjnej cenie zasięgnij opini jakie koszta sa eksploatacji . Bo to tak jakbyś kupił rs6 nie myśląc jakie ma spalanie i koszty utrzymania z tym związane [emoji6]

 

Chodziło mi bardziej o ustniki bo tego nie idzie dokupić. Ale już sobie załatwiłem. Poza tym umoralnianie możesz sobie darować, bo jak Ty czegoś potrzebujesz to potrafisz tysiąc telefonów wykonać i drugie tyle postów napisać. Ja tylko chciałem informacje TAK ZAŁATWIE/NIE NIE ZAŁATWIE. Bo słowa SPRÓBUJE COŚ ZAŁATWIĆ I DAM CI ZNAĆ po których kilkanaście dni milczysz moim zdaniem nie załatwiają sprawy. Nawet tego nie potrafisz zrobić jak ktoś czegoś potrzebuje. Ale być może role kiedyś się odwrócą i to Ty będziesz czegoś potrzebował...

PS: zanim komuś pociśniesz o "okazyjnych zakupach" to przypomnij sobie swoje bezwypadkowe, okazyjnie zakupione samochody :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy czasem jakaś polska litera nie powoduje, że wszystko się zaznacza...  możliwe, że zależy to jeszcze od systemu na jakim pracujesz

System mam jedyny sluszny  WINSEVEN

Tak to powoduje wcisniecie alt-u dla wybrania polskiego znaku. Gdy pisze szybko to nie jestem w stanie tego wylapac bo dzieje sie to na roznych znakch polskich i w roznych momentach. Czasem napisze cos i nic sie nie dzieje a czasem nie idzie dwoch zdan sklecic bez dukania po klawiaturze i kontrolowania tego na ekranie.

To jest temat ktory ma miejsce od momentu wprowadzenia tego nowego silnika (BLB) forum. Wczesniej tego nie bylo.  Wiem ze inni uzytkownicy tez to maja tylko sie z tym na forum nie wynurzaja . Wystarczy popatrzec kto pisze bez polskich znakow tak jak ja teraz bo inaczej sie ku....wa na spokojnie nie da.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Shadow napisał:

Dzięki za spota i czujniki :thumbup: :hi:

 

@Radekst uważaj, bo Twoje ćwiczenia mogą być niebezpieczne :decayed:

przed-po.jpg

Mysle ze ten gosc po lewej jest bez Q a ten po prawej z Q i widac ze prakycznie to ta sama masa pojazdu. Chyba sie zgodzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FANTOMAS, co do kamerek i szybkiego demontażu, to tutaj jest fajne rozwiązanie: http://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-xblitz-professional-p500

Magnetyczny uczwyt z zasilaniem. Nie wiem czy inne kamerki takie mają, ale jak chcesz szybko przełożyć kamerkę pomiędzy autami, to jest to idealne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wurger napisał:

@FANTOMAS, co do kamerek i szybkiego demontażu, to tutaj jest fajne rozwiązanie: http://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-xblitz-professional-p500

Magnetyczny uczwyt z zasilaniem. Nie wiem czy inne kamerki takie mają, ale jak chcesz szybko przełożyć kamerkę pomiędzy autami, to jest to idealne rozwiązanie.

No fajna tyle ze nadal nie widze opcji jak moge kupic drugi wolny uchwyt. Mnie chodzi o to zeby miec przyklejone dwa uchwyty. Jeden w jednym aucie i drugi w drugim a jak na razie nie znalazlem zeby ktos sprzedawal do tych kamer jakimi sie interesowalem solo uchwytow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Shadow napisał:

Dzięki za spota i czujniki :thumbup: :hi:

 

@Radekst uważaj, bo Twoje ćwiczenia mogą być niebezpieczne :decayed:

przed-po.jpg

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, FANTOMAS napisał:

Mysle ze ten gosc po lewej jest bez Q a ten po prawej z Q i widac ze prakycznie to ta sama masa pojazdu. Chyba sie zgodzicie

A jak bedzie wygladac droga hamowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna tyle ze nadal nie widze opcji jak moge kupic drugi wolny uchwyt. Mnie chodzi o to zeby miec przyklejone dwa uchwyty. Jeden w jednym aucie i drugi w drugim a jak na razie nie znalazlem zeby ktos sprzedawal do tych kamer jakimi sie interesowalem solo uchwytow

W tym zestawie masz 2 uchwyty. Jeden większy, drugi mniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Radekst napisał:

A jak bedzie wygladac droga hamowania?

Trzeba by zapytać Grzegorza :decayed::co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wurger napisał:


W tym zestawie masz 2 uchwyty. Jeden większy, drugi mniejszy.

no faktycznie a najciekawsze że główny dystrybutor (pewnie to made in china) jest na Uroczym 4 (xblitz.pl)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bralismy od nich towar kiedys (w sumie to juz nawet o tym zapomnialem, zajarzylem jak napisales, ze sa z uroczego), moze by sie udalo jakas lepsza cene zrobic jak cos :)

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...