Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



Pewnie jechałem :-)


Suza spoko się prezentuje :-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Boski...graty nowej furmanki...


Znowu? :-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Opublikowano


Suza spoko się prezentuje :-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka




Aaa dzisiaj?!? To nie ja...to nowy właściciel ;-)
Opublikowano
4 godziny temu, nex napisał:

Ala ma kota

Myślisz głąbie że nikt nie przeczytał twoich wypocin? Ze wystarczy wyedytowav tekst? Jesteś w błędzie. Szukaj nowego forum bo tutaj się spaliles. 

Opublikowano

" (...) przyrzekam że przyjadę na spota w niespodziewanym dla Ciebie momencie i zainspiruje Cie do wymiany zębów jedynek. Nie starsze, tylko informuje."

Oto część PW jakie otrzymałem od autora "ala ma kota". Jak braknie argumentów rzeczowych, to pora przejść do rękoczynów... Mam nadzieję, że to wystarczy do wyeliminowania go raz na zawsze z tego Forum.

Opublikowano

Cuber , Radekst już teraz wiem skąd ten smog w Krk. Co zmiana to chmura aż dusiło. Pod M1 miałem już halogeny włączyć.

Opublikowano
8 godzin temu, KERCZI napisał:

 

 


Aaa dzisiaj?!? To nie ja...to nowy właściciel ;-)

 

 

Aaaaa to gratki sprzedaży ;-)

Opublikowano
1 godzinę temu, FANTOMAS napisał:

Cuber , Radekst już teraz wiem skąd ten smog w Krk. Co zmiana to chmura aż dusiło. Pod M1 miałem już halogeny włączyć.

Po wczorajszej jezdzie powinienes chyba wymienic sobie filtr powietrza, bo mogl sie nieco przysmolic :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, FANTOMAS napisał:

Cuber , Radekst już teraz wiem skąd ten smog w Krk. Co zmiana to chmura aż dusiło. Pod M1 miałem już halogeny włączyć.

hmmmm z mojej rury nie dymi to raz dwa mysle ze jak juz to zdecydowanie mniej niz z Twojej ;) ...... To Radzio puszczał czarne i smierdzace bąki  

Opublikowano
31 minut temu, Cuber napisał:

hmmmm z mojej rury nie dymi to raz dwa mysle ze jak juz to zdecydowanie mniej niz z Twojej ;) ...... To Radzio puszczał czarne i smierdzace bąki  

To pewnie po tym ziemniaku

Opublikowano
hmmmm z mojej rury nie dymi to raz dwa mysle ze jak juz to zdecydowanie mniej niz z Twojej [emoji6] ...... To Radzio puszczał czarne i smierdzace bąki  

to sobie jednak kup tą kamere i ją przypnij do zderzaka to zobaczysz
Opublikowano

Koledzy poleci ktoś z Was lakiernika z Krakowa który pomaluje listwy progowe te od wersji s-line w kolor nadwozia ? :) Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Fantomasie , mój nie dymi ;) masz na stare lata omamy o coś z oczami :)

Opublikowano
48 minut temu, Cuber napisał:
Fantomasie , mój nie dymi [emoji6] masz na stare lata omamy o coś z oczami [emoji4]


no co zrobić ale nie martw się dobrze ,że tylko omamy ale ci przynajmniej staje
[emoji4]
[emoji6]
klapa do połowy

Opublikowano
  • Autor

widzieli ? hahahahaha

 

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, Cuber napisał:

widzieli ? hahahahaha

 

Mógł się spytać carycy Katarzyny ona by mu powiedziała o jaki rachunek chodzi

ten gość się tylko błaźni w tej komisji 

co świadek to zalicza wtopy

no ale cóż wymagać po teatralnym charakteryzatorze 

chciałby błysnąć w głównej roli tyle , że mu co nóż wychodzi farsa lub komedia

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Dzień do :bry:

Opublikowano

Siema landrynki, jest tu ktoś kto może mi sprawdzić Seata po vine ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.