Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, FANTOMAS napisał:

Jaką kamerkę polecacie do auta.

Miałem dzisiaj taką przygodę , że jednak trzeba coś takiego mieć.

polecam Ci MIO MIVUE C320 używam jej od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolony. Cena przystępna a przekonała mnie jakością nagrań w nocy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

10 godzin temu, boseron napisał:


Był sex w aucie i przy następnym chcesz nagrywać ?

chyba ty :brzydkibanan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się rozglądnę za tym MIO. Ta opcja z kamerą z tyłu też warta zastanowienia bo miałem już taką sytuację , że mi sąsiad w garażu przycofał hakiem i gdyby nie to że widać było ewidentnie , że to był jego hak to generalnie zastanawiałbym się gdzie to mogło być bo nie zawsze chodzę dookoła i oglądam samochód za każdym razem jak wsiadam.
Jak wygląda to nagrywanie parkingowe bo widziałem , że mają coś takiego te kamery. Nagrywają cały czas ruch w polu widzenia czy tylko jakieś zdarzenie ? żeby nie było , że zostawię auto w ruchliwym miejscu i non stop będzie nagrywało wszystko co się rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Mio to optymalne rejestratory taka średnia dobra polka. Są jeszcze Black vue ale kosmos ceny...

Btw. Mini spot się odbył ale bez kiełbasy :(e8688105dced18955f11223637f141a4.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka lat korzystałem z takiej kamerki http://allegro.pl/wideorejestrator-roadrunner-hd1-kamera-samochodowa-i6847136896.html i moim zdaniem 350zl za kamerkę samochodową jeżeli ma być używana tylko do rejestracji naszej drogi poruszania się na wypadek jakiejś niechcianej przygody to kasa w błoto. Zwykła kamerka za 100zl poradzi sobie równie dobrze.  Używałem kilka lat i na szczęście nie musiałem nigdy z niej korzystać.  Każdy decyduje sam, ale takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Mini spot się odbył ale bez kiełbasy [emoji20]e8688105dced18955f11223637f141a4.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Dzięki za odwiedziny [emoji1]

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Co prawda opis czytałem pobieżnie, bo wkurza mnie jak ktoś po kilka razy powtarza tą samą cechę auta (np. wydech dwa razy, sprzęgło trzy razy itd...), ale po jaką cholerę komuś 340 kucy w aucie z napędem na jedną oś? Umówmy się, to nie jest Porsche z kapciem szerokim jak ręcznik kąpielowy tylko zwykły Bolid Młodzieży Wiejskiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Co prawda opis czytałem pobieżnie, bo wkurza mnie jak ktoś po kilka razy powtarza tą samą cechę auta (np. wydech dwa razy, sprzęgło trzy razy itd...), ale po jaką cholerę komuś 340 kucy w aucie z napędem na jedną oś? Umówmy się, to nie jest Porsche z kapciem szerokim jak ręcznik kąpielowy tylko zwykły Bolid Młodzieży Wiejskiej...



Oj Transitku Transitku...;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Panowie jakiś spocik ostatni przed wakacjami we wtorek będzie? Ile miejsc parkingowych ma a4 klub pod kiełbasą z nyski? ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota i za wursta. 

Edraven pisalem Ci Pw

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomoże mi ktoś ze podpięciem do kompa na spocie ?

Dziś na obwodnicy wykoczyla i mrugała kontrolka świec. Auto straciło moc z 170km nie mogłem autokaru wyprzedzić:(

po zgaszeniu i zapaleniu wróciło do życia ale pewnie problem powróci.

Chodzi mi o pomoc w odczytaniu błędów. Lub gdzie w Krakowie zrobię to po 17:00? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Dnia 11.06.2017 o 11:37, LukiKRK napisał:

Siema. Panowie jakiś spocik ostatni przed wakacjami we wtorek będzie? Ile miejsc parkingowych ma a4 klub pod kiełbasą z nyski? ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Tu nie ma tak, że nie ma spotów przez wakacje, bo ludzie w rożnych okresach wakacji wyjeżdżają, jest tylko mniej osób :wink: - pomijam sytuację kiedy Szanowny Pan Prezes wyjedzie :notworthy:

Co do miejscówek to mamy wszystkie. Tylko czasem zajęte :kwasny: ogólnie jest gdzie się zatrzymać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...