Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Włącznik świateł auto w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

vagiem. Poszukaj tematu o zmianie MCE, tam jest opisane dokładnie kodowanie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A ja mam trochę inną sytuację.

Seryny włącznik świateł z końcówką "A" podmieniłem na Auto z końcówką "D" i w żadnej pozycji tego włącznika nie działają mi spryskiwacze reflektorów xenonowych.

Czy ktoś wie jaka może być przyczyna ?

Opublikowano

zmieniałes piny?

Opublikowano

Nie zakładając nowego wątku, chciałbym was Panie/Panowie zapytać czy znacie kogoś kto zajmuje się renowacją przełączników świateł A4 B6, wyciera się i brzydko wygląda, a sam nie wiem jak się do tego zabrać. Jeśli ktoś ma jakieś namiary, albo pomysł jak to zrobić będę wdzięczny.

Opublikowano

Spoko, piny przepięte spryskiwacze działają

Pozdr.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
Spoko, piny przepięte spryskiwacze działają

Pozdr.

Wiem, że temat trochę leciwy, ale ma taki problem jak Tomek. Jakiś czas temu zmieniałem włącznik z A na D, zmieniłem pin z 11 na 13 i wszystko chodzi. Teraz dołożyłem spryski i nie chcą mi się odpalić w żadnym położeniu włącznika. Trzeba jeszcze przepinać dodatkowo jakieś piny?

Opublikowano
Spoko, piny przepięte spryskiwacze działają

Pozdr.

Wiem, że temat trochę leciwy, ale ma taki problem jak Tomek. Jakiś czas temu zmieniałem włącznik z A na D, zmieniłem pin z 11 na 13 i wszystko chodzi. Teraz dołożyłem spryski i nie chcą mi się odpalić w żadnym położeniu włącznika. Trzeba jeszcze przepinać dodatkowo jakieś piny?

MCE z jaką literką na końcu? Sprysków nie obsługują z literką C na końcu oraz bez literki. Druga sprawa podaj kodowanie na kanale 13

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Czyli jeżeli posiadam włącznik 531A mogę spokojnie kupić sobie włącznik 531B, zamontować i będzie działał bez problemu? Nie muszę nic przepinać i nie będzie wywalać błędu tak? Posiadam a4 B6 z 11.2003r. Posiadam pełny FIS i światła Xenonowe. Proszę o odpowiedź :)

  • 11 lat później...
Opublikowano

Trochę odkopuje, oryginalnie miałem włącznik bez auto, bixenony, lusterko fotochrom, nie miałem kodowania na Skandynawię, założyłem włącznik D przepiąłem pin 11 na 13 i gdy auto jest na zapłonie i wrócę z Auto na 0 to światła nie gasną, tak powinno być? Gasną gdy wyciągam kluczyki.

Opublikowano
On 8/25/2025 at 4:47 PM, bazz2 said:

Trochę odkopuje, oryginalnie miałem włącznik bez auto, bixenony, lusterko fotochrom, nie miałem kodowania na Skandynawię, założyłem włącznik D przepiąłem pin 11 na 13 i gdy auto jest na zapłonie i wrócę z Auto na 0 to światła nie gasną, tak powinno być? Gasną gdy wyciągam kluczyki.

Sprawdz kodowanie oraz kolory kabelkow z diagramem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.