Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Dodane Logi Dynamiczne.Prosze o analize calości logów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Czy jak podepne pod VAG'a autko to czy mozna sie dowiedzieć dlaczego wiecej pali paliwa?

Zrobiłem logi i mam nadzieje że dobrze.

statyczne

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48209.html

Grupy: 007,013,018 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48210.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48211.html

BS

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48212.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48213.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48214.html

Dynamiczne

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48577.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48578.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48579.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48580.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48581.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/edzio1986_48582.html

Wszystkie logi zrobione. Mam nadzieje że dobrze i teraz się dowiem czemu mi dużo pali bajury. Czekam na opinie.

Opublikowano

Kontrolka CHECK zapala się po włączeniu zapłonu a gaśnie (powinna zgasnąć) po zapaleniu auta. A jakie masz to spalanie??

Opublikowano
  • Autor

Kontrolka CHECK zapala się po włączeniu zapłonu a gaśnie (powinna zgasnąć) po zapaleniu auta. A jakie masz to spalanie??

Co do kontrolki to wogole mi sie nie zapala nawet po przekreceniu stacyjki.

A spalanie to oscyluje w granicach 11,5 :shocked: :shocked:z zadko kiedy włączona klimą

Opublikowano

w dieslu nie ma checka tylko kontrolka swiec zarowych ;)

jakies dziwne te logi

Opublikowano

w dieslu nie ma checka tylko kontrolka swiec zarowych ;)

oczywiscie ze jest ... tylko nie w kazdym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobra Panowie kij z tą kontrolką. na vag'u nie mam błędów także mnie ona nie interesuje. Bardziej martwie sie tymi logami czy są ok czy nie. bo to spalanie jest nieciekawe.

Opublikowano

Czym te logi robiles ?

Opublikowano
  • Autor

Czym te logi robiles ?

Kupiłem kabel a wraz z nim była płyta z programem. Tyle co juz naściagałem Vag Com'ow to zaden niechce mi chulać pod Viste,a jak działa to nie można zrobić wszystkich logów bo chce aby skontaktować sie z autorem itd.

A co są źle zrobione ?

Opublikowano

A co to za program ?

Opublikowano
  • Autor

A co to za program ?

Ta płyta ma duzo tam róznych folderów itp a program to "VW Tool."

Opublikowano

311n2 działał mi pod Vistą tylko trzeba było uruchamiać jako administrator czy jakoś tak, albo tryb zgodności ze starszym Windowsem

Opublikowano
  • Autor

Dodałem na nowo logi, prosze o diagnoze.

Opublikowano

mozliwe ze egr jest troche brudny, reszta po dynamicznych

Opublikowano

Dynamiczne zrob kazda grupe pojedynczo.... :)

Opublikowano
  • Autor

Dynamiczne zrob kazda grupe pojedynczo.... :)

a możesz cos powiedzieć wiecej na temat tego błedu czy dopiero po dynamicznych logach ?

Opublikowano

Przeladowanie turbiny.... na temat tego bledu są gigabajty na tym forum...

Opublikowano
  • Autor

Dodałem juz komplet logów. Jakby koledzy fachowcy mogli rzucić okiem bede bardzo wdzieczny. I chcialbym zeby sie skonczyl koszmar duzego spalania jak na 1.9 + tip tronica.

Opublikowano

turbo sie zacina,nic zlego nie widac poza tym

Opublikowano
  • Autor

turbo sie zacina,nic zlego nie widac poza tym

Miałem ostatnio problemy z przeladowaniem turbo ale narazie sie uspokoiło. a mozesz powiedzieć czy widać cos czemu jest zwiekszone spalanie?

Opublikowano

a jak sprawa oporów toczenia sie przedstawia, heble nie trzymają ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.