Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDH] Sebrna a4 b8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po sprzedaży b6 tdi i 2 miesiącach poszukiwać zdecydowałem się na b8 z silnikiem 1.8 tfsi

Cisza jest niesamowita i ciągnie od dołu :naughty:

Oto kilka zdjęć zrobionych telefonem.

IMAG0051.jpg

IMAG0052.jpg

IMAG0053.jpg

IMAG0054.jpg

Mam pytanie odnośnie włączania świateł w trybie auto, świecą ledy z przodu ale z tyłu nie świecą. Czy jest możliwość zmiany ustawień aby tylne lampy też świeciły w trybie auto?

Wydaje mi się, że gdzieś czytałem jak to zrobić.

Drugie banalne pytanie odnośnie automatycznego hamulca ręcznego. Dlaczego czasami można ruszyć na włączonym hamulcu ręcznym (gasną kontrolki ręcznego i jest ok) a czasami trzeba użyć normalnego hamulca aby spuścić ręczny?

Opublikowano

z tym recznym to nie jest czasem kwestia zapietych/nie zapietych pasow?

Jak pasy masz zapiete to reczny sie odblokuje sam, jak masz nie zapiete to musisz go z palca odklikac i chyba nawet dodatkowo noge na hamulcu trzeba trzymac...

a swiatla to na pewno vagiem mozesz ustawic, z poziomu mmi to nie kojarze czegos takiego.

szkoda ze monochrom masz w srodku, ale przynajmniej bedziesz mial co robic ;)

Opublikowano

Widze zemasz dinozaura czyli navigacje basic czy jak to sie nazywa.Zastanawiam sie jak Audi wogle moglo wsadzic cos takiego do takiego auta :shocked:

Ale to jedyna krytyka :embarrassed: , fajne auto z faja motorownia

Opublikowano

Auto :good: takie mi się marzy :gwizdanie:

Jeszcze kilka lat i będzie mnie na takie stać :decayed:

Opublikowano

z tym recznym to nie jest czasem kwestia zapietych/nie zapietych pasow?

Jak pasy masz zapiete to reczny sie odblokuje sam, jak masz nie zapiete to musisz go z palca odklikac i chyba nawet dodatkowo noge na hamulcu trzeba trzymac..

Dokładnie tak jest :good:

Fajna :good:

Opublikowano

bardzo fajna, sam poluję na B8, ale ciężko coś fajnego znaleźć w fajnym wyposażeniu... bezawaryjności

Opublikowano

silnik fajny, dawaj chipa i 260km/h licznikowe da radę...

Opublikowano

Rogal robi 220 km z tego silnika samym softem

Opublikowano

wrclaguna to samo miałem napisać bo siedzi nisko jak cholera - to nie jest chyba ori zawias (sprężyna) :kox: :kox:

Opublikowano

Jaka tam zawiecha jest :mysli: bo nisko siedzi :decayed:

mój tak wczoraj siedział jak miałem ładunek 300kg na aucie :decayed:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 09:55_________________________________________________btw jaki to jest kolor - srebrny, szary w odcieniu niebieskiego czy zwykły szary bo słońce pada i nie bardzo widze

Opublikowano

kuredu może d*pa tak Ci siadła ale przód ni chu chu na ori zawiasie... :decayed:

Opublikowano

kuredu może pupa tak Ci siadła ale przód ni chu chu na ori zawiasie... :decayed:

ale ja nie mam ori tylko eibacha -35mm :cool1:

Opublikowano

Co do hamulca recznego to u mnie jest tak, że jak zaciagne hamulec to potem wystarczy, że dodam wystarczająco gazu to sam sie zwalnia bez różnicy czy mam zapiete pasy czy tez nie.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za pomoc, z ręcznym działa wszystko dobrze przy zapiętych pasach.

Kolor srebrny.

Odnośnie zawieszenia 300 kg w bagażniku i 300 kg w silniku :no:

A poważnie 1BE i sprężyny -35mm H&R czerwone i opony Michelin żeby za twardo nie było.

Jest nisko ale komfort w miarę.

Pytanie odnośnie zabezpieczenia antykradzieżowego, wiem Ac ale żeby przez miesiąc na pieszo nie chodzić,proponowano mi blokadę skrzyni ( bez wyciągania pręta) 800 zł .

odcinka pompy i stacyjki 200 zł (problem z trybem serwisowym urządzenia).

Patent z telefonem, co jeszcze proponujecie?

Opublikowano

jak dla mnie to to podchodzi pod 1BV + ładunek w bagazniku :)

Opublikowano

GPSy są teraz popularne i niedrogie

Opublikowano

coś krzywo stoi? czy może krzywy teran jest?

Opublikowano

gratulacje;) dystans obowiazkowo :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.