Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne światła LED do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stop lamp w klapie bierzesz z trzeciego stopu

Opublikowano

Czy rezystory mogą być zwykłe bez radiatora??bo z radiatorem są tylko 50W. Powiedzcie mi jeszcze czy jak bede podłanczał stop ledowy to też musi być osobny rezystor??I ile omów ma mieś rezystor 10 watowy bo jest kilka rodzaji.????

Opublikowano

U mnie jest na przekazniku,tak to wyglada,uważam,ze to lepszy sposob,niż rezystory,które sie grzeją

imagejpg_wwpanwe.jpg

imagejpg_wwpanwn.jpg

imagejpg_wwpanwp.jpg

imagejpg_wwpanah.jpg

Opublikowano

Tomeks

a jak to się ma do kontroli spalonych żarówek ?

Opublikowano

No po to jest przekaźnik,zero błędów

Znaczy inaczej,błędów nie ma,bo jak widać,żarówka jest wsadzona w gniazdo i auto ją normalnie widzi,a przekaźnik rozdziela napięcie,w B7 pozycja/stop jest na żarówce jednowloknowej.

Opublikowano

Dobra.Wszystko juz wiem oprócz jednej ważnej rzeczy.Liczę na pomoc:)

Jak bym kupił rezystor 10w lub 20w ceramiczny z radiatorem to ile musi mieć omów??????????


Dobra.Wszystko juz wiem oprócz jednej ważnej rzeczy.Liczę na pomoc:)

Jak bym kupił rezystor 10w lub 20w ceramiczny z radiatorem to ile musi mieć omów??????????

Ludzie poratujcie coś!!! Czy w klapie też cos trzeba było przerabiać bo zrobiłem lampy ale nie chcą się zmiescić w klape

Edytowane przez AdamHN

Opublikowano

A podłączyłeś stop z trzeciego?

Opublikowano

A podłączyłeś stop z trzeciego?

stop jeszcze nie bo pierwsze chce spróbować czy wchodzą w klape i nie chcą mi wejść.I pytanie czy trzeba cos tam przerabiać żeby weszły

Opublikowano

Nie chcą wejść juz przerobione lampy w klape,czy wkłady A6 do lamp A4?

Opublikowano

Nie chcą wejść juz przerobione lampy w klape,czy wkłady A6 do lamp A4?

Nie chcą wejśc przerobione lampy w klape

Opublikowano

Trzeba użyć troche siły,musisz pokombinować,po przerobieniu ciężej wchodzą.

Opublikowano

Trzeba użyć troche siły,musisz pokombinować,po przerobieniu ciężej wchodzą.

aha ok.A powiesz mi jeszcze dokładne dane rezystora??bo muszę zamówić i jest dużo rodzajów. a chciałbym odrazu kupić takie jak trzeba.pozdrawiam

Opublikowano

Ile trzeba w sumie rezystorów na 4 lampy??

jeszcze jedno pytanie i to ważne.Założyłem jedna lampe w kklapie na próbę i dałem do niej rezystory które nie wiem czy dobrze podłaczyłem.Bo jak włącze postojówki na wyłączonym silniku to ledy swiecą a jak włącze silnik to ledy gaśną.pomóżcie bo nie wiem co robić


Ja na rezystorach nie robilem,nie pomoge,poszukaj w tym temacie,bylo o tym chyba


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14906-all-b7-tylne-swiatla-led-do-audi-a4-b7/?p=1404796

może ma ktoś jakiś konkretny schemat podłączenia przerobionych lamp led w klapie.Bo nie moge sobie poradzić z elektryką.Założyłem rezystor 50w 20omów i przy odpaleniu silnika lampy gasną i wywala bład.

Edytowane przez AdamHN

Opublikowano

Przylutuj na kabelkach żarówki,zamaluj je na czarno,lub obklej jakas taśma termo,auto bedzie widziało żarówki przy kontroli i ledy nie beda gasły.

Opublikowano

Przylutuj na kabelkach żarówki,zamaluj je na czarno,lub obklej jakas taśma termo,auto bedzie widziało żarówki przy kontroli i ledy nie beda gasły.

no w sumie racja tylko one beda swiecić i bede musiał gdzieś je upchać. Wolałbym żeby ich nie było.Może mam złe rezystory bo ja kupiłem 50w 20omów a chyba maja być 25w22R.Może to przez to tak się dzieje.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jest Ktos w stanie zrobic takie lamki na tyl do sedana na zamowienie ? Prosze o wiadomosc PW

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

do sedana nie da sie zrobic lepiej kupic allegrowe

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.