Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam 4.1.2:decayed: czyli nie trzeba nic uaktualniać

Masz z PL dystrybucji?

Jeśli tak to najnowsza jest aktualizacja ROM I9300 XXELLA z 20.02.2012, doszło parę poprawek, wcześniej też był 4.1.2 ale XXELKC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to teraz czekaj spokojnie już na 4.2.1 :jerk:

Dojdzie nowa klawiatura i trochę innych rzeczy :naughty:

---------- Post dopisany 26-02-2013 at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 23:59 ----------

Hahahaha faktycznie facepalm na całego :facepalm:

No:facepalm:

Ale idą filmy 720p MKV x264, jeden mam w DTS i też idzie:doh:

Cholera wie jak jest z tymi kodekami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO masz może wiedzę kiedy można się spodziewać w PL 4.1.2 Jelly Bean dla Galaxy S Advance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO masz może wiedzę kiedy można się spodziewać w PL 4.1.2 Jelly Bean dla Galaxy S Advance

Polowa marca.

Wysłane z prodiża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO masz może wiedzę kiedy można się spodziewać w PL 4.1.2 Jelly Bean dla Galaxy S Advance

Przecież w styczniu już był JB na S Advance z tego co wiem, jeśli masz brandowany to musisz się uzbroić w cierpliwość albo sobie zdebrandować telefon i po kłopocie.

ROM'y & Modyfikacje

Ale to są nieoficjalne póki co, więc na marzec zapodają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że SIII nie ma kodeka DTS, film HD idzie bez głosu:facepalm:

Trzeba szukać MKV z innym kodekiem:grin:

jakis czas temu DTS Inc. zaczelo wysylac listy do deweloperow, ktorzy wrzucali software'owy codec DTS do swojego softu, straszac ich pozwami sadowymi za naruszenie praw. Postepuja tak dlatego, ze chca aby producenci telefonow wykupili od nich licencje na ten codec i zaimplementowali sprzetowe dekodowanie. Dzieki temu beda trzaskali kase od kazdej sztuki sprzedanego telefonu.

Na szczescie goscie robiacy MX Player'a dopisali funkcjonalnosc recznego dorzucania codec'ow przez uzytkownikow. Deweloper jest czysty bo to jaki kodek wrzuci sobie end user to nie jego brocha. Sciagasz wiec MX Player'a, ktory w wersji z reklamami jest za friko. Nastepnie potrzeba kompa linux'em (albo wirtualke) z kompilatorem gcc, Android NDK, zrodla ffmpeg i kompilujemy. W efekcie otrzymamy kilka shared library, wrzucamy to na telefon, w konfigu MX Player'a wskazujemy katalog, w ktorym ma szukac codec'ow i voila, mamy filmy hd z DTS'em na telefonie.

Osobiscie cos co odtwarza DTS byl dla mnie killer app'em i ten temat juz dawno zglebilem (jak tylko moj ulubiony player przestal odtwarzac dzwiek). Jak ktos nie jest w stanie ogarnac kompilacji to na necie mozna znalezc precompilowane paczki z codec'ami. Problem jest tylko taki, ze trzeba szukac wersji pod swojego procka oraz konkretna wersje mxplayer'a (gdzies tam po drodze zrobili jakas zmiane w API i stare wersje codecow nie dzialaja z nowym mx player'em)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ciekawe, będę musiał się temu bliżej przyglądnąć jak coś to pomożesz mi ogarnąć temat :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VLC beta obsluguje DTS

true - ale jest slaby jesli chodzi o interfejs. Poza tym gubil mi klatki.

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

O to ciekawe, będę musiał się temu bliżej przyglądnąć jak coś to pomożesz mi ogarnąć temat :naughty:

jasne, w razie pytan - pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem to VLC ale nie widzi karty więc lipa:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie goscie od DTS sa wkurzajacy z ich polityka wyciagania kasy od wszystkich

https://www.change.org/petitions/dts-inc-expedite-the-allowance-of-licensing-dts-processing-in-the-raspberry-pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem to VLC ale nie widzi karty więc lipa:thumbdown:

Bezposrednio w pliku odpal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem to VLC ale nie widzi karty więc lipa:thumbdown:

Bezposrednio w pliku odpal

Faktycznie zapomniałem o tej opcji:decayed:

Długo czyta film jak się przewija fragment.

Ale ważne że jest głos i działa :shock3::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakaś apka, która pokazuje siłę sygnału internetu? Ale chodzi o internet z pakietów danych a nie wifi ;)

Panowie zwracam honor. Przy normalnym użytkowaniu jeden dzień w sgs3 to norma.

wysłane gołębiem pocztowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktos fajne UI na andka??

Wgralem metro UI, z wyglądu miało przypominać windows phone, ale za cholere niewiem jak to odpalic, bo nie widnieje ikonka aplikacji, a w menadżerze aplikacji jest:whistling:

12-9-10-wp7androidskin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie oglądać filmiki z np joe monstera na komie? Chodzi o sgs3 of kors

wysłane Samsungiem Galaxy S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...