Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to samo miałem w A4 i tak samo jest w BMW od kolejnej jakiejś aktualizacji oprogramowania w telefonie:wink: To samo było w SGS 2, Nokii Lumii 920 (Windows Phone) i teraz w IP 4s nie wiem, jak będzie, bo jeszcze nie odbierałem, tylko dzwoniłem. Nie wiem, czy jest możliwość przestawienia tego dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę o informację jak rozwiązać problem HTC one X z oryginalnym bluetooth w B8 MMI 2G.

Jest to mój pierwszy android i użytkuję go dopiero od kilku dni a mój problem polega na tym, że przy połączeniu przychodzącym jest jakiś dziwny głośny dzwonek w aucie a nie ten, który jest ustawiony w HTC. Oczywiście wcześniej z Nokia E6 nie było tego problemu. Wspólnik też nabył HTC one X i ma identyczną sytuację w c klasie.

A dzwonka nie ustawiasz w bluetoothie? Może po połączeniu nowego urządzenia z radiem trzeba zmienić dzwonek przychodzących połączeń? Ja u siebie w radyjku tak właśnie mam.

Bo zakładam, że chodzi o dzwonek wychodzący z głośników z radia a nie dzwonek z telefonu komórkowego?

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek wyjaśnij łopatologicznie jak to ustawić bo też byłbym zainteresowany:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek wyjaśnij łopatologicznie jak to ustawić bo też byłbym zainteresowany:naughty:

Ale ja mam dostawiane radio jvc wiec wiesz u mnie to jest po prostu w menu bluetootha. Nie wiem jak to sie ma do mmi ale powinno byc chyba podobnie? Badz trzeba poszukac w telefonie w profilu jakims samochodowym?

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację jak rozwiązać problem HTC one X z oryginalnym bluetooth w B8 MMI 2G.

Jest to mój pierwszy android i użytkuję go dopiero od kilku dni a mój problem polega na tym, że przy połączeniu przychodzącym jest jakiś dziwny głośny dzwonek w aucie a nie ten, który jest ustawiony w HTC. Oczywiście wcześniej z Nokia E6 nie było tego problemu. Wspólnik też nabył HTC one X i ma identyczną sytuację w c klasie.

A dzwonka nie ustawiasz w bluetoothie? Może po połączeniu nowego urządzenia z radiem trzeba zmienić dzwonek przychodzących połączeń? Ja u siebie w radyjku tak właśnie mam.

Bo zakładam, że chodzi o dzwonek wychodzący z głośników z radia a nie dzwonek z telefonu komórkowego?

wysłane kurierem

Kurczę - taka opcja chyba w grę nie wchodzi, bo sam telefon dzwonił jak zwykle, a jedynie w aucie inaczej. Pamiętam, że na samym początku w głośnikach słychać było również dźwięk przychodzącego sms'a, a teraz już nie od jakiegoś czasu.

Przychodzące połączenie w IP 4s idzie normalnie przez głośniki - sprawdziłem wczoraj:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację jak rozwiązać problem HTC one X z oryginalnym bluetooth w B8 MMI 2G.

Jest to mój pierwszy android i użytkuję go dopiero od kilku dni a mój problem polega na tym, że przy połączeniu przychodzącym jest jakiś dziwny głośny dzwonek w aucie a nie ten, który jest ustawiony w HTC. Oczywiście wcześniej z Nokia E6 nie było tego problemu. Wspólnik też nabył HTC one X i ma identyczną sytuację w c klasie.

A dzwonka nie ustawiasz w bluetoothie? Może po połączeniu nowego urządzenia z radiem trzeba zmienić dzwonek przychodzących połączeń? Ja u siebie w radyjku tak właśnie mam.

Bo zakładam, że chodzi o dzwonek wychodzący z głośników z radia a nie dzwonek z telefonu komórkowego?

wysłane kurierem

Kurczę - taka opcja chyba w grę nie wchodzi, bo sam telefon dzwonił jak zwykle, a jedynie w aucie inaczej. Pamiętam, że na samym początku w głośnikach słychać było również dźwięk przychodzącego sms'a, a teraz już nie od jakiegoś czasu.

Przychodzące połączenie w IP 4s idzie normalnie przez głośniki - sprawdziłem wczoraj:wink:

No u mnie w jvc dzwiek tylko przez glosniki idzie. Podjedz do jakis specow od radyjek w okolicy i zapytaj. Podejrzewam ze nie tylko ty masz taki problem i juz to przerabiali i pewnie doradza cos ;)

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to akurat powiem szczerze nie przeszkadza :wink: - podłączyłem się pod pytanie Kolegi z tym samym "problemem". Z Wygląda to tak, że w głośniku idzie jakieś buczenie=dzwonek, a w kieszeni słyszę normalny, ustawiony w telefonie dzwonek:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam tak jak u KOval81 -> przy SGS 2. To już jest chyba wina softa (androida ogólnie), bo na Nokii E6 z tego co pamiętam szedł dźwięk dzwonka przez głośniki... Ale też mi to zbytnio nie przeszkadza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni miałem pasek a aplikacjami, min google chrome, wysuwający sie z boku a teraz go ni mom :facepalm:

co mogłem namieszac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Też go k... wiele razy szukałem :-D

Aż znalazłem przypadkiem.

Przytrzymaj przycisk wstecz i wyskoczy po chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Też go k... wiele razy szukałem :-D

Aż znalazłem przypadkiem.

Przytrzymaj przycisk wstecz i wyskoczy po chwili.

Czyżby zj**...Orange:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni miałem pasek a aplikacjami, min google chrome, wysuwający sie z boku a teraz go ni mom :facepalm:

co mogłem namieszac ???

Oj chlopaki chlopaki :facepalm:

Ale fakt troche to zamieszali :P I nie jest to pasek skrotow tylko dzieki temu otwieracie wiele okien. Pisalem o tym wczesniej. Wyciagnijcie dwa rozne programy to zobaczycie o co kaman ;)

Uzywa ktos apki Sleep as android? Wyglada na ciekawa?

wysłane kurierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam andka 4.1.2 jak ustawić to ustrojstwo aby instalowało aplikacje na karcie pamięci????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywa ktos apki Sleep as android? Wyglada na ciekawa?

sprawdzałem ją kiedyś, ale po godzinie odinstalowałem bo podczas jej działania mimo że ekran czarny to nie był wyłączony:facepalm:

nie wiem, może kwestia ustawień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Samsung Galaxy s 4 już tak blisko to kiedy będzie note 3 ??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam andka 4.1.2 jak ustawić to ustrojstwo aby instalowało aplikacje na karcie pamięci????

Jeśli masz S3 to możesz zapomnieć.. Pisałem kilka stron wcześniej o tym.

Jeśli masz inny telefon na andku to w sklepie play wpisz app2sd.

---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

Skoro Samsung Galaxy s 4 już tak blisko to kiedy będzie note 3 ??? :naughty:

Za kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo , gdzie znajdę "Kies Air" w Andku 4.1.2. ?

Sorka , ale przydał by się ..... potrzebuje zrzucać fotki na kompa i jakoś tak się przyzwyczaiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo , gdzie znajdę "Kies Air" w Andku 4.1.2. ?

Sorka , ale przydał by się ..... potrzebuje zrzucać fotki na kompa i jakoś tak się przyzwyczaiłem :wink:

Instalujesz KIES'a na kompie i podłączasz przez kabel usb albo wifi i kopiujesz.

Ja tego nie używam, po prostu przez kabel migiem wszystko kopiuję albo wcześniej wrzucam do chmury Dropbox i widzę całą zawartość na kompie.

Samsung przygotował pierwszą zapowiedź Galaxy S IV - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Co to ma być ze reklama.. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...