Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam note 2 i jak wziołem dzis od kumpla z1 to... sorry ale jakość ekranu jest daremna... moim zdaniem to największa wada tego telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam note 2 i jak wziołem dzis od kumpla z1 to... sorry ale jakość ekranu jest daremna... moim zdaniem to największa wada tego telefonu.

Jak dla mnie jest w zupełności wystarczająca,akurat nie potrzebuję ekranu który wyciska łzy po minucie patrzenia.

Bateria 4 dni normalnego użytkowania dość dużo dzwonię kilak zdjęć..ma też bardzo dobrą antenę,bo zasięg znacznie lepszy od służbowego Samsunga,czy poprzedniej Nokii E6. nie wiem jak się w nim gra bo tego nie robię..możliwe,że nie potrzebny mi akurat taki telefon,ale jestem w tej chwili zadowolony,szczególnie z jakości wykonania,ale elegancki pokrowiec jest w moim przypadku obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG G2 testowałem ,masakra niezły kombajn ,wyświetlacz potęga:shock3:

a jak w użytkowaniu sprawdza się ten przycisk pod aparatem? nie drażni?

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Jak dla mnie jest w zupełności wystarczająca,akurat nie potrzebuję ekranu który wyciska łzy po minucie patrzenia.

Bateria 4 dni normalnego użytkowania dość dużo dzwonię kilak zdjęć..

nie chodzi o wyciskanie łez, a o przyjemność użytkowania i patrzenia na dobrej jakości ekran, o widoczności w pełnym słońcu nie mówię:wink:

4 dni to bardzo długo jak na te parametry, nie spotkałem się jeszcze z smartfonem który tyle wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG G2 testowałem ,masakra niezły kombajn ,wyświetlacz potęga:shock3:

a jak w użytkowaniu sprawdza się ten przycisk pod aparatem? nie drażni?

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

Jak dla mnie jest w zupełności wystarczająca,akurat nie potrzebuję ekranu który wyciska łzy po minucie patrzenia.

Bateria 4 dni normalnego użytkowania dość dużo dzwonię kilak zdjęć..

nie chodzi o wyciskanie łez, a o przyjemność użytkowania i patrzenia na dobrej jakości ekran, o widoczności w pełnym słońcu nie mówię:wink:

4 dni to bardzo długo jak na te parametry, nie spotkałem się jeszcze z smartfonem który tyle wytrzyma.

To jest zaleta bo fajnie się ścisza czy zgłośnia telefon jedną ręką, telefon jak za tą cene to super,w dodatku bateria długo trzyma ale za to jest strasznie ciężki smartfon. :wink: I tak nic nie przebije Note 3+gear z tym rozstać się nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie przebije Note 3+gear z tym rozstać się nie mogę :)

Przeszło mi przez głowę żeby zamienić 2 na 3, ale chyba nie ma przeskoku wartego ponad 1k zł, zwłaszcza teraz po aktualizacji do JB 4.3, wszystko jakby plynniej działa :kox:

by Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie przebije Note 3+gear z tym rozstać się nie mogę :)

Przeszło mi przez głowę żeby zamienić 2 na 3, ale chyba nie ma przeskoku wartego ponad 1k zł, zwłaszcza teraz po aktualizacji do JB 4.3, wszystko jakby plynniej działa :kox:

by Note 2

Niedługo na Note będzie 4.4 bodajże na początku roku jakoś ,może być ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy dzień użytkowania Z1 za mna, w porównaniu do SGS3 teraz czuje ze mam drogi telefon, niestety galaxy jak za tą kase co trzeba było zapłacić jakosć wykonania pozal sie boże, wyświetlacz moze i lepszy, ale jak tam filmów HD nie ogladam, czarne ma być czarne białe białe i to mi starczy:wink: aparat elegancko robi zdjecia, ale i tak rozwiazanie spustu migawki w N8 jest daaaleko z przodu:whistling: bateria miło mnie zaskoczyła, 5% bardzo długo padało w porównaniu do porzedniego.

Jedyne czego mi brakuje to jb 4.3 ale ma sie niebawem zaktualizować:wink:

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Ma ktoś wiedzę kiedy będzie dostępny upgrade na jb4.3 w Xperia? Niektórzy piszą ze juz mają, a u mnie nie widać jeszcze

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung rozpoczyna produkcję nowych 5,25-calowych wyświetlaczy - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

Ma ktoś wiedzę kiedy będzie dostępny upgrade na jb4.3 w Xperia? Niektórzy piszą ze juz mają, a u mnie nie widać jeszcze

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

:arrow2:Android 4.3 Jelly Bean dla kolejnych urządzeń Sony Xperia - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy dzień użytkowania Z1 za mna, w porównaniu do SGS3 teraz czuje ze mam drogi telefon, niestety galaxy jak za tą kase co trzeba było zapłacić jakosć wykonania pozal sie boże, wyświetlacz moze i lepszy, ale jak tam filmów HD nie ogladam, czarne ma być czarne białe białe i to mi starczy:wink: aparat elegancko robi zdjecia, ale i tak rozwiazanie spustu migawki w N8 jest daaaleko z przodu:whistling: bateria miło mnie zaskoczyła, 5% bardzo długo padało w porównaniu do porzedniego.

Jedyne czego mi brakuje to jb 4.3 ale ma sie niebawem zaktualizować:wink:

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Ma ktoś wiedzę kiedy będzie dostępny upgrade na jb4.3 w Xperia? Niektórzy piszą ze juz mają, a u mnie nie widać jeszcze

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Wczoraj u mnie na sklepie się aktualizował na 4.3 w z1 także odświeżaj co jakiś czas.

pierwszy dzień użytkowania Z1 za mna, w porównaniu do SGS3 teraz czuje ze mam drogi telefon, niestety galaxy jak za tą kase co trzeba było zapłacić jakosć wykonania pozal sie boże, wyświetlacz moze i lepszy, ale jak tam filmów HD nie ogladam, czarne ma być czarne białe białe i to mi starczy:wink: aparat elegancko robi zdjecia, ale i tak rozwiazanie spustu migawki w N8 jest daaaleko z przodu:whistling: bateria miło mnie zaskoczyła, 5% bardzo długo padało w porównaniu do porzedniego.

Jedyne czego mi brakuje to jb 4.3 ale ma sie niebawem zaktualizować:wink:

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Ma ktoś wiedzę kiedy będzie dostępny upgrade na jb4.3 w Xperia? Niektórzy piszą ze juz mają, a u mnie nie widać jeszcze

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy dzień użytkowania Z1 za mna, w porównaniu do SGS3 teraz czuje ze mam drogi telefon, niestety galaxy jak za tą kase co trzeba było zapłacić jakosć wykonania pozal sie boże, wyświetlacz moze i lepszy, ale jak tam filmów HD nie ogladam, czarne ma być czarne białe białe i to mi starczy:wink: aparat elegancko robi zdjecia, ale i tak rozwiazanie spustu migawki w N8 jest daaaleko z przodu:whistling: bateria miło mnie zaskoczyła, 5% bardzo długo padało w porównaniu do porzedniego.

No sory ale ja nie potwierdzam tych rewelacji. Mialem okazje korzystac 1 mc z Zki. Wyswietlacz tragedia. Tez nie ogladam filmoow na smartfonie ale na Boga- wyświetlacz przydaje sie tez do innych celow. Chociażby tak uwielbianej przez Ciebie funkcji jak aparat i edycja wykonanych zdjęć. Kolory blade, kontrast marny - do Amoleda nie ma co porownywac. Zka non stop byla brudna, paluchy wszedzie. Ksztalt telefony nieergonomiczny - wielka, kanciasta cegla. Zero synergii z użytkownikiem.

Potem przesiadlem sie na S3 - mam go od roku. Jakosc bardzo dobra. Żadnych rys. Pewnie lezy w dloni. Ani razu mnie nie zawiodl ten telefon. Mysle, ze wykorzystuje 75% jego mozliwosci.

Po premierze S5 przesiadam sie na S4 - chociaz spokojnie jeszcze rok moglbym korzystac z 3ki.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGS3 używałem niecały rok, ogólnie fajny do internetu, ale bardzo delikatny, do moich celów średnio sie sprawdził:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile byscie sprzedali sgs3 z rozbita szybka i dzialajacym dotykiem. Od momentu rozwalenia szybki jest problem z wyłączeniem ekranu po wybraniu numeru. Gdy druga osoba rozlaczy sie dopiero tel wraca do pelnej funkcjonalności. Tak to nie sposob nic zrobic trzeba czekać na rozlwczenie badz koniec sygnalu. Ale po chwili jak sie zadzwoni jeszcze raz ekran sie nie wylaczy i dziala normalnie.

Jak myslicie 350zl to dobra cena?

Wysłane z mojego C6903 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam teraz galaxy Xcover2 i powoli zaczynają mnie 2 rzeczy wk***iać... pierwsza standardowa to bateria... przy moim użytkowaniu 15 h to max ( dzwonie dziennie min po 2 h ) druga to brak możliwośći instalowania aplikacji na karcie SD ... teraz to odczuwam bo coraz to kolejne aplikacje się aktualizują i tego miejsca robi się coraz mniej.... czy aktualizacja jaka ma wyjść do andka 4.2.2 lub 4.3 zmieni sytuacje z instalowaniem aplikacji .. czy tylko wgranie jakiegoś romu tu coś zdziała ?

ps. coraz bardziej się zastanawiam nad Pentagram Monster X5 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...