Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolejne pytanko - ładowanie z usb z kompa jest tak samo efektywne jak z gniazdka?

i czy android w xperii j nie jest kompatybilny z windowsem xp? u kumpla w siódemce bez problemu się łączyłem przez kabel ale u mnie na xp nie idzie i nie wiem czy tak jest czy coś z kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanko - ładowanie z usb z kompa jest tak samo efektywne jak z gniazdka?

i czy android w xperii j nie jest kompatybilny z windowsem xp? u kumpla w siódemce bez problemu się łączyłem przez kabel ale u mnie na xp nie idzie i nie wiem czy tak jest czy coś z kompem.

Tak samo ładuje więc nie ma różnicy.

Co do systemu to większość telefonów nie podchodzi do xp jeśli nie zainstalujesz oprogramowania a w Windows 7 nie ma problemu.

Np. moją S3 w xp w pracy wykrywało jako aparat fotograficzny :decayed: a w domu w Win7 od razu widziało kartę i pamięć wewnętrzną telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to luz, nie będę gówien instalował, już bez tego mi komp ledwo dyszy :decayed:

a da radę jakoś wrzucać foty na picasse? mam program, stronka działa, zalogowany jestem, ale nie mogę przesłać fotki, a jak robię przez udostępnienie w picassa to wyskakuje mi okienko, że nie może pobrać informacji o koncie - dostęp do neta jest. trzeba coś skonfigurować na koncie w picassa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne pytanko - ładowanie z usb z kompa jest tak samo efektywne jak z gniazdka?

i czy android w xperii j nie jest kompatybilny z windowsem xp? u kumpla w siódemce bez problemu się łączyłem przez kabel ale u mnie na xp nie idzie i nie wiem czy tak jest czy coś z kompem.

Tak samo ładuje więc nie ma różnicy.

Co do systemu to większość telefonów nie podchodzi do xp jeśli nie zainstalujesz oprogramowania a w Windows 7 nie ma problemu.

Np. moją S3 w xp w pracy wykrywało jako aparat fotograficzny :decayed: a w domu w Win7 od razu widziało kartę i pamięć wewnętrzną telefonu.

Mylisz sie. Gniazdko usb daje 5v i 500mA a ladowarka min 5v i 1A, czas ladowania polowe krocej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale skoro komp u mnie chodzi od rana do wieczora to nie ma sensu mimo wszystko korzystać z kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, jak Ci nie robi roznicy ze tel siedzi do pelnego naladowania 3h zamiast 1,5h to nie ma o czym mowic :) chociaz i tak ten prad wezmie tak samo i tak heh, bo komp nie tworzy mocy ciagle, jesli nie jest ona potrzebna, jak obciazysz gniazdko usb to zasilacz pociagnie dodatkowo te waty co pociagnie zwykla ladowarka w gniazdku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie. Gniazdko usb daje 5v i 500mA a ladowarka min 5v i 1A, czas ladowania polowe krocej.

No tak nie wspomniałem że dłużej się będzie ładowało ale taki sam efekt będzie tylko po dłuższym czasie, wiadomo że lepiej ładować z tradycyjnej ładowarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak już jesteśmy przy tym temacie to czy przez usb w radiu samochodowym będzie się telefon ładował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde USB (w TV tez), na ktorym jest napiecie podawane - bedzie ladowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to luz, nie będę gówien instalował, już bez tego mi komp ledwo dyszy :decayed:

a da radę jakoś wrzucać foty na picasse? mam program, stronka działa, zalogowany jestem, ale nie mogę przesłać fotki, a jak robię przez udostępnienie w picassa to wyskakuje mi okienko, że nie może pobrać informacji o koncie - dostęp do neta jest. trzeba coś skonfigurować na koncie w picassa?

Przez AirDroid na kompa i z kompa do picassy

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazde USB (w TV tez), na ktorym jest napiecie podawane - bedzie ladowac.

Dokladnie, trzeba sprawdzic czy podaje, bo nie zawsze tak jest. Moj Kennwodek tez laduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez AirDroid na kompa i z kompa do picassy

Wysłane z mojego GT-I9070

szkoda, że bezpośrednio z telefonu nie idzie...

bo przy tym rzęchu w domu to już mi się siedzieć nie chce... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że będą mieć już w sieci u operatora, trzeba chwile poczekać zanim brand wgraja choć pierwsze sztuki mogą być bez brandu jak to było z S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...