Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 180 cm i tez mi Note 2 odpowiada i sie sprawdza ... :D

Tyś widział 180cm :decayed:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

997bde54581e9ae5e390b264908636a4_original.jpg?1380373412

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie male pytanko a mianowicie w SGS 3 na ekranie glownym u gory wyswietla sie ikonka nowej wiadomosci ze cos przyszlo a w skrzynce odbiorczej nadawczej jak i w wersjach roboczych nic nie ma i nie moge tego zlikwidowac... mial ktos taki error ???? Jakies pomysly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już parokrotnie "wieszał" się system i na ekranie głównym na ikonie wiadomości miałem znak nieodebranej wiadomości mimo, że wszystko odebrane.

W takim przypadku tylko wipe ratuje niestety

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już parokrotnie "wieszał" się system i na ekranie głównym na ikonie wiadomości miałem znak nieodebranej wiadomości mimo, że wszystko odebrane.

W takim przypadku tylko wipe ratuje niestety

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Dzieki za pomoc ale wyjasnij mi znaczenie slowa wipe ... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylaczasz fona, wciskasz na raz trzy guziki: włączania + home + głośność (albo góra albo dół) i robisz reset totalny telefonu. Czyścisz go ze wszystkiego co jest możliwe i przywracasz ustawienia fabryczne.

Tyle to się różni od przywrócenia ustawień fabrycznych z poziomu Menu że po formacie z poziomu Menu ta ikonka nie znikała.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylaczasz fona, wciskasz na raz trzy guziki: włączania + home + głośność (albo góra albo dół) i robisz reset totalny telefonu. Czyścisz go ze wszystkiego co jest możliwe i przywracasz ustawienia fabryczne.

Tyle to się różni od przywrócenia ustawień fabrycznych z poziomu Menu że po formacie z poziomu Menu ta ikonka nie znikała.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Konkret odpowiedz ... dzieki :beer::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sprawdź gdzieś na necie którą "stronę" przycisku głośności trzeba trzymać. Bo nigdy nie pamiętam czy górę czy dół. I pamiętaj, że ta operacja czyści totalnie telefon. Wszystkie ustawienia, hasła, dzwonki, aplikacje idą w las ,)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunołem to po przez -ustawienia-menedzer aplikacji-wszystkie- back provider ... dajesz wyczysc dane i dziala znikło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Da się przyzwyczaić :-(

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

można ściągnąć Tapatalk Forum App v2 4 11 Mod + Tapatalk HD v1.1.1 Android i po sprawie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam pełną wersje z sklepu play ... koszt niecałe 10 zł wiec nawet nie kombinowałem.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam pełną wersje z sklepu play ... koszt niecałe 10 zł wiec nawet nie kombinowałem.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

Opłaca się, bo pierwsze wersje miały sporo błędów, a tu jesteś na bieżąco z aktualizacjami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...