Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy post z SGS3 :)

Kto powie jak w telefonie z Orange wyłączyć ichna nawigację? Bo wszedl mi bezpłatny miesiąc ale później nie mam pojęcia jak to wyłączyć :/ W końcu i tak będę jeździł na google mapsach

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie, zdecydowałem się na większy abonament, bo po przemyśleniu wszystkiego wychodzi, że i tak musiałbym za niedługo zwiększyć abonament. i teraz decyzja ostateczna - waham się pomiędzy LG L7 oraz Sony Xperia J. Co waszym zdaniem lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J ma tą samą wersję androida co S? Bo w S mi się cholernie podobało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem amplituner pioneer VSX-527-K i czytałem, że są aplikacje na androida do sterowania nim, widzę że jest jedna płatna 17NOK a druga free, wie ktoś może czy jest duża różnica między nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę coś zrobić, żeby Gmail (widget) automatycznie ściągał pocztę gdy będzie jakaś nowa na serwerze? Bądź ustawić sprawdzanie poczty co jakiś czas? Synchronizację mam włączoną ale za chiny nie wiem co ile mi to aktualizuje i czy w ogóle?

Te nowe telefony to raczej dla informatyków a nie dla normalnych ludzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co faktycznie jesli chodzi o gmaila ja u siebie tez nie moge znalezc zeby ustawic czas co jaki ma sie sciagac ale sprawdz jeszcze:

- Ustawieni ->Konta -> Google -> Twoj mail i tam zanaczasz

- Ustawienia -> Licznik danych -> Ustawienia i zaznaczasz Automatycznie synchronizowanie

ale z tego co widzę to odbiera można powiedzieć na bierząco jak masz zaznaczone te synchronizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał potestować :wink: Ale chyba masz rację...

Tak z innej beczki, jakie macie zużycie pamięci RAM? U mnie oscyluje na poziomie 750 mb :kwasny: I mam ściągnięte tylko parę apek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na różnych forach podkręcają procki w SGS3 do 1.6 GHz :kox: Ale to już igranie z ciemnymi mocami :decayed:

Jednakże jak sie poczyta trochę po specjalistycznych stronach (forach) to duzo osób wyłącza dużo aplikacji. Tylko ciekawe, które można a które nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android sam zarządza ilością pamięci.. jeśli zacznie brakować to unicestwi część aplikacji. Co to za różnica czy masz zajętego 700 MB czy 900 MB RAM jak komórka działa tak samo szybko w obu przypadkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ze nie ma roznicy w szybkosci pracy ale po prostu zastanawiam sie czy te wszystkie procesy sa niezbedne?

Inne pytanie: Czy po zainstalowaniu karty pamieci mozna wybrac opcje, zehy nowe apki i ich procesy instalowaly sie na karcie pamieci wlasnie? Czy apki beda sie instalowaly na telefonie a karta pamieci pozostanie do mojej osobistej dyspozycji na np. filmy, muzyke itp?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica czy masz zajętego 700 MB czy 900 MB RAM jak komórka działa tak samo szybko w obu przypadkach?

Różnica jest choćby w zużyciu baterii:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ze nie ma roznicy w szybkosci pracy ale po prostu zastanawiam sie czy te wszystkie procesy sa niezbedne?

Inne pytanie: Czy po zainstalowaniu karty pamieci mozna wybrac opcje, zehy nowe apki i ich procesy instalowaly sie na karcie pamieci wlasnie? Czy apki beda sie instalowaly na telefonie a karta pamieci pozostanie do mojej osobistej dyspozycji na np. filmy, muzyke itp?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Można przenieść zainstalowane aplikacje na kartę w menu Ustawienia/Aplikacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica czy masz zajętego 700 MB czy 900 MB RAM jak komórka działa tak samo szybko w obu przypadkach?

Różnica jest choćby w zużyciu baterii:wink:

Ktoś kto kupuje telefon z +4.5" wyświetlaczem z 4rdzeniowym prockiem raczej liczy się z tym, że będzie miał potworka pod względem wydajności ale i ogromnego pożeracza energii.. Do tego w HOX jest funkcja "Oszczędzanie energii" co zauważalnie poprawia czas pracy na baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ze nie ma roznicy w szybkosci pracy ale po prostu zastanawiam sie czy te wszystkie procesy sa niezbedne?

Inne pytanie: Czy po zainstalowaniu karty pamieci mozna wybrac opcje, zehy nowe apki i ich procesy instalowaly sie na karcie pamieci wlasnie? Czy apki beda sie instalowaly na telefonie a karta pamieci pozostanie do mojej osobistej dyspozycji na np. filmy, muzyke itp?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Można przenieść zainstalowane aplikacje na kartę w menu Ustawienia/Aplikacje

A gdzie to dokładnie się znajduje? Jeszcze nie kojarzę wszystkich możliwości, dlatego tak pytam

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 06-02-2013 at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany 05-02-2013 at 20:45 ----------

Do posiadaczy SGS3: Czy środkowy przycisk (home) też czasami wam tak jakby przeskakuje przy naciskaniu? Zauważyłem, że gdy się go delikatnie przesunie i później wciśnie to czuć jakby przeskakiwał :facepalm: Pewnie się do tego przyzwyczaję ale jest to dość irytujące no i czy nie wiążę się z tym jego wcześniejsze zużycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zauważyłem czegoś takiego

a jeśli chodzi o przenoszenie aplikacji to nie ma tam opcji na przeniesienie aplikacji na kartę SD bo pamięć jest przydzielana dynamicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj zaczęło mnie to wkurzac i zwróciłem na to uwage. Zobacze czy będzie tak dłużej i zaniose do serwisu

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Ide z tym jednak do serwisu i zobacze co powiedza. Coraz bardziej zaczelo mnie to irytowac. W koncu to telefon za blisko 2000 zl

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałem właśnie moją defy na wgranie andka 4.x.x zobaczymy czy przyspieszy w działaniu :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...