Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, potrzebuje konkretnego pomyslu/sposobu na cos lepszego niz ori 2.3.3 w Desire Z :wink:

root i rom ViperDZ

Dzieki, ale nic mi to nie mowi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już jest żelek ale na ruski rynek na razie.

Widziałem, widziałem ale też czekam na oficjalnego polskiego:wink:

Generalnie jak zrobisz wipe przed i po instalacji żelka, sama instalacja bez sd i sim. Po wszystkim root i wywalenie niepotrzebnych apek systemowych - to jest ok i śmiga.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to właśnie wkurza, ściągam apke z chomika to żaden program na telefonie go nie widzi bo zapisuje sie z rozszerzeniem txt zamiast apk, a mp3 jako mpga bez nazwy i też kicha.

Wystukane z Pegasusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam problem z gpsem w htc desire Z. - nie łapie fixa w żadnej aplikacji korzystającej z gps (np. nawigacja google, automapa, sport tracker), nie łapie go także w programie gps status.

Ok miesiąc temu była wymieniana płyta główna na gwarancji i myślę że wtedy mogło pójść coś nie tak, od czasu gdy mam nową płytę główną nie korzystałem z gpsu.

Przed wymianą płyty gps śmigał bez zarzutów.

Można to jeszcze jakoś inaczej zdiagnozować? Twardego resetu wolałbym uniknąć, choć to i tak lepsze niż kolejne rozstanie się z telefonem na dwa tygodnie:(

Ma ktoś jakiś pomysł?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mi go podwieź do pracy i Ci chłopaki sprawdzą ode mnie z M1.

Za free oczywiście.

Czytaj Krakowskie bo widzę że dawno nie pisałeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam problem z gpsem w htc desire Z. - nie łapie fixa w żadnej aplikacji korzystającej z gps (np. nawigacja google, automapa, sport tracker), nie łapie go także w programie gps status.

Ok miesiąc temu była wymieniana płyta główna na gwarancji i myślę że wtedy mogło pójść coś nie tak, od czasu gdy mam nową płytę główną nie korzystałem z gpsu.

Przed wymianą płyty gps śmigał bez zarzutów.

Można to jeszcze jakoś inaczej zdiagnozować? Twardego resetu wolałbym uniknąć, choć to i tak lepsze niż kolejne rozstanie się z telefonem na dwa tygodnie:(

Ma ktoś jakiś pomysł?:)

w ogole Ci nie dziala navi nawet google? Bo mi tez dlugo ustala pozycje a tez mialem plyte wymieniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz zainstaluj AndroSensor z marketu i sprawdź czy reaguje GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo dzięki, jak nic nie wskóram to na pewno się do Ciebie zgłoszę:)

Tak, gps nie działa w żadnej aplikacji. Przed wymianą płyty głównej sygnał łapał bardzo szybko.

GPS nie działa również gdy jestem w ruchu np podczas ostatniej wycieczki z Krakowa do Mielca, przez całą trasę nie mógł się połączyć:/

Jeżeli włączę mapy google to na podstawie pakietów danych ustali moją pozycję ale nawigacja google już sie nie włączy.

Wczoraj na stoku chciałem sprawdzić jak działa to w sport trackerze (który wcześniej działał bez zarzutów), również nie złapał sygnału.

Podczas próby złapania sygnału pojawia się ikonka satelity ale nic z tego nie wynika, wyczyszczenie cachu i danych agps również nie pomogło, jak sądzę problem jest gdzieś w środku:(

edit:

H4mm3R: andro sensor znajduje mi lokalizację ale jak sądzę za pośrednictwem pakietów danych, stalites in range: 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz do serwisu... Tak z ciekawości jak długo się czeka na tel. jak się go odda do serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz do serwisu... Tak z ciekawości jak długo się czeka na tel. jak się go odda do serwisu?

Ja robię to przez salon play bo tam przyjmują tel na gwarancję i ostatnio trwało to równe dwa tyg :/ jako zastępcze dają najprostsze szajsungi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz do serwisu... Tak z ciekawości jak długo się czeka na tel. jak się go odda do serwisu?

Ja robię to przez salon play bo tam przyjmują tel na gwarancję i ostatnio trwało to równe dwa tyg :/ jako zastępcze dają najprostsze szajsungi.

To teraz wiem czego się spodziewać po play. Dzięki.

---------- Post dopisany 16-01-2013 at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 16:27 ----------

Jakby ktoś chciał ELMa > http://a4-klub.pl/sprzedam-22/elm-327-bluetooth-diagnostyka-android-258209/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie "appki" na Androida są teraz w modzie? Czekam na SGSIII i już zbieram info nt. ciekawych i przydatnych aplikacji, które nie ściągają moich danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, mam motorole defy na andku 2.2.2 ... czasami mam problem następujący :

ktoś do mnie dzwoni .... nie moge przesunąć suwaka aby odebrać.. ktoś się rozłączy i moge juz wtedy spokojnie oddzwonic..

nieraz zmuli go przy pisaniu sms

czy wgranie jakiegoś nowego androida pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib, czasami miałem podobnie w SGS 3 na andku 4, więc chyba ten typ tak ma.

Mój sgs3 dostał ostatnio najnowszego 412 (plus) i pojawił mi się ten pasek ze skrótami z boku i ... znika i pojawia się :facepalm:

Ktoś wie o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib, czasami miałem podobnie w SGS 3 na andku 4, więc chyba ten typ tak ma.

Mój sgs3 dostał ostatnio najnowszego 412 (plus) i pojawił mi się ten pasek ze skrótami z boku i ... znika i pojawia się :facepalm:

Ktoś wie o co kaman?

Tylko ze mnie to drazni bo dzieje sie to w najmniej odpowiednim momencie...

Wysłane z mojego MB525

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany skąd bierzecie Taptalka? Bo nie wierzę że wszyscy po 10zł płacą:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, mam motorole defy na andku 2.2.2 ... czasami mam problem następujący :

ktoś do mnie dzwoni .... nie moge przesunąć suwaka aby odebrać.. ktoś się rozłączy i moge juz wtedy spokojnie oddzwonic..

nieraz zmuli go przy pisaniu sms

czy wgranie jakiegoś nowego androida pomoze?

kolego też tak miałem, wgrywanie nowego softu pomagało na chwilę, później problem wracał.

Ostatecznym lekarstwem na to było, że telefon spadł mi z 2 metrów na beton i rozwalił się wyświetlacz:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...