Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, niedrogi tablet na androidzie na dziecka.

Zainstalowałem na telefonie Angry Birds i dziecko mi zabrało komórę. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, niedrogi tablet na androidzie na dziecka.

Zainstalowałem na telefonie Angry Birds i dziecko mi zabrało komórę. :decayed:

Kup mu GoClever koszt około 300 zł dla dziecka daje radę:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba chyba w profilach zmienić w trybie samochód- typ dzwonka.

Kurcze ale mam pecha z tym telefonem, myślałem że mam wysoki model BT, bo mi wszystko działało na starym telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem ostatnio radio w audi z alpine na takie : PIONEER DEH-4400BT AUX USB BLUETOOTH MOSFET 4 #50W (2886192377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

BT z moją Defy chodzi idealnie... całą książke na bieżąco sobie kopiuje jak i połączenia wychodządze, nie odebranie itp.

to radio to taka fajna tania alternatywa do samego modułu parrot do każdego radia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma czegoś tańszego ? Szukam do Corsy C dla żony. Ma ory radio 2din na CD. Ale padł laser. Nie wiem czy naprawa będzie opłacalna. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma czegoś tańszego ? Szukam do Corsy C dla żony. Ma ory radio 2din na CD. Ale padł laser. Nie wiem czy naprawa będzie opłacalna. :kwasny:

sprawdzałem coś z półki chińczyków do 200 zł i raz, że łączyło się to kiedy chciało a dwa pozycje w których były Ą Ż Ź Ć były nierozpoznawalne i pomijane... a w tym Pionku pokrętełkiem wybierasz książke .. masz dostępne od razu z poziomu Menu Odebranie Nieodebrane Wybierane .. a także możesz wybrać 6 ulubionych odbiorców.. na wyświetlaczu pokazuje się nazwa kto dzwoni... mikrofon na tyle jest czuły, że eliminuje prawie całkowicie szumy z auta... ostatnio sprawdzałem przy 170 km/h i spokojnie rozmówca mnie słyszał a nie musiałem podnosić głosu.... a mam mikrofon zamontowany na obudowie kierownicy. Jeśli chcesz kupić żonie proste radio dzięki któremu bezpiecznie pogada to dołóż te pare groszy... ja nie żałuje ani centa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma czegoś tańszego ? Szukam do Corsy C dla żony. Ma ory radio 2din na CD. Ale padł laser. Nie wiem czy naprawa będzie opłacalna. :kwasny:

sprawdzałem coś z półki chińczyków do 200 zł i raz, że łączyło się to kiedy chciało a dwa pozycje w których były Ą Ż Ź Ć były nierozpoznawalne i pomijane... a w tym Pionku pokrętełkiem wybierasz książke .. masz dostępne od razu z poziomu Menu Odebranie Nieodebrane Wybierane .. a także możesz wybrać 6 ulubionych odbiorców.. na wyświetlaczu pokazuje się nazwa kto dzwoni... mikrofon na tyle jest czuły, że eliminuje prawie całkowicie szumy z auta... ostatnio sprawdzałem przy 170 km/h i spokojnie rozmówca mnie słyszał a nie musiałem podnosić głosu.... a mam mikrofon zamontowany na obudowie kierownicy. Jeśli chcesz kupić żonie proste radio dzięki któremu bezpiecznie pogada to dołóż te pare groszy... ja nie żałuje ani centa

Wszystko fajnie tylko zanim na tym radiu wybierzesz jakiś nr z listy kontaktów to odejdą Ci wody albo spowodujesz wypadek... Więc i tak będziesz wybierać rozmowy z tel. a że niema jakiegoś polskiego znaku to kij w oko, bo i tak się domyślisz kto dzwoni. Jedyny plus to chyba ten mikrofon ale czy nie warto wtedy kupić słuchawki do ucha na BT? Lepszej firmy za 120zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma czegoś tańszego ? Szukam do Corsy C dla żony. Ma ory radio 2din na CD. Ale padł laser. Nie wiem czy naprawa będzie opłacalna. :kwasny:

sprawdzałem coś z półki chińczyków do 200 zł i raz, że łączyło się to kiedy chciało a dwa pozycje w których były Ą Ż Ź Ć były nierozpoznawalne i pomijane... a w tym Pionku pokrętełkiem wybierasz książke .. masz dostępne od razu z poziomu Menu Odebranie Nieodebrane Wybierane .. a także możesz wybrać 6 ulubionych odbiorców.. na wyświetlaczu pokazuje się nazwa kto dzwoni... mikrofon na tyle jest czuły, że eliminuje prawie całkowicie szumy z auta... ostatnio sprawdzałem przy 170 km/h i spokojnie rozmówca mnie słyszał a nie musiałem podnosić głosu.... a mam mikrofon zamontowany na obudowie kierownicy. Jeśli chcesz kupić żonie proste radio dzięki któremu bezpiecznie pogada to dołóż te pare groszy... ja nie żałuje ani centa

Wszystko fajnie tylko zanim na tym radiu wybierzesz jakiś nr z listy kontaktów to odejdą Ci wody albo spowodujesz wypadek... Więc i tak będziesz wybierać rozmowy z tel. a że niema jakiegoś polskiego znaku to kij w oko, bo i tak się domyślisz kto dzwoni. Jedyny plus to chyba ten mikrofon ale czy nie warto wtedy kupić słuchawki do ucha na BT? Lepszej firmy za 120zł...

też myślałem, że to wyszukiwanie będzie kiepskie ale nic bardziej mylnego... :wink::wink:

a co do słuchawki.. przerobiłem ich troche... a teraz - wsiadam łączy sie samo ... ktoś dzwoni klik w gałke i gadamy :decayed: nie musze włączać słuchawki, zakładać na ucho itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje konkretnego pomyslu/sposobu na cos lepszego niz ori 2.3.3 w Desire Z :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S3 vs. Samsung Galaxy S2 - Review - YouTube

Dla tych którzy jeszcze myślą co kupić zwłaszcza że już duuużo potaniały te telefony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung Galaxy S3 vs. Samsung Galaxy S2 - Review - YouTube

Dla tych którzy jeszcze myślą co kupić zwłaszcza że już duuużo potaniały te telefony :)

Tak poza tematem, czy testowane to jest na tym samym andku? a drugie, czy jakos wykonania faktycznie musi byc tak c**jowa :wink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jelly Bean dla SGS 2 już niedługo -> Samsung Galaxy S II Jelly Bean update detailed - Pocket-lint

też czekam bo na SGS Advance ma się pojawić jeszcze w styczniu:kox:

Już jest żelek ale na ruski rynek na razie. Można oczywiście wrzucić Odinem ale potrzebny wipe po wszystkim bo się muli bez tego. Bateria pomoc krótko trzyma na JB.

Ja się wstrzymuje, w marcu ma być wydanie na Polskę.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje konkretnego pomyslu/sposobu na cos lepszego niz ori 2.3.3 w Desire Z :wink:

root i rom ViperDZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest żelek ale na ruski rynek na razie.

Widziałem, widziałem ale też czekam na oficjalnego polskiego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest żelek ale na ruski rynek na razie.

Widziałem, widziałem ale też czekam na oficjalnego polskiego:wink:

nom - tym bardziej, ze do Piernika juz nie wrocisz.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...