Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby mial slot na karty pamieci to bym sie powaznie zastanawial czy nie zamienic na to HTC moja S3. No i pytanie jak bedzie z ta bateria

A po co Ci więcej niż 32GB? To jest tel a nie biblioteczka z filmami w FullHD :whistling:

Poczytaj sobie Problemy i wady HOX'a czyli HTC ONE X

po pierwsze wg specyfikacji z powyzszej strony ten telefon ma 16GB a nie 32. po drugie z tych 16 odpadnie jeszcze ponad 2GB na OS. Po trzecie skoro juz jest wyswietlacz 1080p (i 4core'y) to chyba miedzy innymi po to, zeby byla mozliwosc odtworzenia tam materialy full hd? Jedna hollywoodzka produkcja full hd, skompresowana x264 to okolo 12GB. dalej - bitrate dla materialu nagranego kamera w takim telefonie (w rozdzielczosci full hd) to kolo 30Mbit/s (dla video) - czyli 1 minuta zajmuje ~0,2GB (bo tak kompresuja takie urzadzenia)... rozumiesz juz o czym mowie?

Kurcze popierdzieliło mi się z One X :doh: a Tobie chodziło o tego Droida DNA. OS masz na pamięci telefonu, a te 16GB to pamięć wbudowana która jest do całkowitego wykorzystania. Co do filmów na takim małym ekranie nie odczujesz różnicy między 720p a 1080p a jest to połowa mniej. Co do nagrywania, to wesela raczej nie będziesz takim tel. nagrywać i do kilkuminutowych nagrań wystarczy. Wiadomo każdy ma inne oczekiwania co do tel i całkowicie Cię rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gdyby mial slot na karty pamieci to bym sie powaznie zastanawial czy nie zamienic na to HTC moja S3. No i pytanie jak bedzie z ta bateria

A po co Ci więcej niż 32GB? To jest tel a nie biblioteczka z filmami w FullHD :whistling:

Poczytaj sobie Problemy i wady HOX'a czyli HTC ONE X

po pierwsze wg specyfikacji z powyzszej strony ten telefon ma 16GB a nie 32. po drugie z tych 16 odpadnie jeszcze ponad 2GB na OS. Po trzecie skoro juz jest wyswietlacz 1080p (i 4core'y) to chyba miedzy innymi po to, zeby byla mozliwosc odtworzenia tam materialy full hd? Jedna hollywoodzka produkcja full hd, skompresowana x264 to okolo 12GB. dalej - bitrate dla materialu nagranego kamera w takim telefonie (w rozdzielczosci full hd) to kolo 30Mbit/s (dla video) - czyli 1 minuta zajmuje ~0,2GB (bo tak kompresuja takie urzadzenia)... rozumiesz juz o czym mowie?

Kurcze popierdzieliło mi się z One X :doh: a Tobie chodziło o tego Droida DNA. OS masz na pamięci telefonu, a te 16GB to pamięć wbudowana która jest do całkowitego wykorzystania. Co do filmów na takim małym ekranie nie odczujesz różnicy między 720p a 1080p a jest to połowa mniej. Co do nagrywania, to wesela raczej nie będziesz takim tel. nagrywać i do kilkuminutowych nagrań wystarczy. Wiadomo każdy ma inne oczekiwania co do tel i całkowicie Cię rozumiem.

screenshotibt.png

normalnie, sama architektura androida przewiduje, ze na urzadzeniu mmcblck0 (czyli wewnetrzej pamieci telefonu) wydzielana jest miedzy innymi partycja system (~1.5GB) oraz cache (~1GB). Wielkosc dostepnej pamieci wewnetrznej to okolo ~12GB-13GB (z 16). co do rozdzialki - pewnie rzeczywiscie, roznica miedzy 720p a 1080p dyskusyjna. a jesli chodzi o filmy - wesela nie nagrywam ale mam malego dzieciaka, ktoremu nagrywam duzo krotkich filmow (cora jest pocieszna :D) i jak widac na zrzucie z karty 64GB zostalo wolne 12%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnie tą kartę zapchałeś, ja też taką mam ale dopiero połowę zapchałem :decayed:

U nas w S3 z 16GB jest do dyspozycji 11,25GB reszta idzie na system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dylemat.. brac Xperia Sola czy ARC S ? Obecnie mam X8 i troche wolny i malo pamieci oraz wyswietlacz moze ciut za maly. Nie bawie sie w rootowanie.. Telefon do dzwonienia, pisania i grania.. Mpx nie graja tu az tak duzej roli. Widze ze sola wiecej wytrzyma na swojej ( niewymiennej ) baterii niz moja X8 - oczywiste ze im wiecej sie bawimy tym czesciej ladujemy. Arc wyglada bardziej pod moj gust tzn, podoba mi sie bardziej.. Sola jest po prostu " ok " jesli chodzi o wyglad. Samsungi jakos mi sie nie podobaja. Ceny Sola i Arca S sa podobne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Arc S przemawia szybszy procek i lepszy aparat w dodatku jeśli Ci się podoba to bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ARC S i jestem zadowolony z tego sprzętu ale nie mam porównania z tym drugi soniaczem.

ARC S polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jestem świeżym posiadaczem HTC SENSATION XL.

Dziś zapodalem sobie navi Sygnic Aurę 11.02 jeśli dobrze pamiętam,wiem że wersja po tej mi sie wywala po włączenie. Tak więc zainstalowalem i przystępuje do aura downloader i tam mieli i mieli nic nie pobiera cały czas load file a po chwili komunikat:


While loading config.file failed to connect to storage Sygnic com /86.110.225.195 (port8080) connect failed

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

Pomozecie coś zaradzić.potrzebuje na szybko tajnej darmowej navi na moje htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.madfingergames.deadzone&hl=pl

Ściągajcie za free Shadowgun Deadzone, gra przez multi, właśnie w nią gram i za***ista :kox::kox::kox:

Mój login PABLOKRK zapraszajcie do znajomych i ciśniemy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie czytałem na ten temat, tylko co z moimi wszystkimi aplikacjami?? bd musiał je na nowo instalować?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

nigdy nie wygrywam nowego romu i nie chciał bym czegoś spierdzielić ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...