Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung się stara. Przynajmniej w swoim flagowym modelu.

Zgadza się, ale do S2 4.0.4 też oficjalnie zapowiedzieli, nie wiem jak z powyższym Jelly Bean.

Wszystko wsio się zainstalowało, pierwsze wrażenie to szybkość szybkość i jeszcze raz szybkość, jeśli dla kogoś S3 normalnie szybko działał to teraz powie że jest za szybko :grin:

Więcej ramu wolnego widzę że jest i tam gdzie zdarzały się ułamkowe lagi to już jest ok, śmiga pięknie.

Ciekawe kiedy brandowane sztuki dostaną aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Samsung się stara. Przynajmniej w swoim flagowym modelu.

Zgadza się, ale do S2 4.0.4 też oficjalnie zapowiedzieli, nie wiem jak z powyższym Jelly Bean.

Wszystko wsio się zainstalowało, pierwsze wrażenie to szybkość szybkość i jeszcze raz szybkość, jeśli dla kogoś S3 normalnie szybko działał to teraz powie że jest za szybko :grin:

Więcej ramu wolnego widzę że jest i tam gdzie zdarzały się ułamkowe lagi to już jest ok, śmiga pięknie.

Ciekawe kiedy brandowane sztuki dostaną aktualizacje.

Ciekawe czy 4.1 wpłynie na zużycie baterii(liczę na mniejsze) i nagrzewanie się telefonu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sprzedawali bebechy samsunga w obudowie HTC i ekran miał rozmiar noki lumi 800, to jeszcze dzisiaj zmienił bym mojego 4s.

Ja dalej czekam na topowy smartphone z ekranem około 4".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sprzedawali bebechy samsunga w obudowie HTC i ekran miał rozmiar noki lumi 800, to jeszcze dzisiaj zmienił bym mojego 4s.

Ja dalej czekam na topowy smartphone z ekranem około 4".

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: 100% racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na jakąś dobrą cenę i kupuję Note`a, albo SG3. Trochę się podjarałem ;)

Dev - w ustawieniach telefonu, informacje o telefonie - masz wersję.

Tapatalk ściągasz z marketu.

Nosfer, mi chodzi o tablet nie o telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5,5" na tablet to zdecydowanie za mało. 7" szału nie robi. Jedynie rysik jest świetnym pomysłem przy częstym robieniu notatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to targam aktualizacje do S3... Pablo a zmienili jakos interfejs graficzny czy dalej wszystko to samo?

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

i powiedzcie mi jeszcze bo zastanawiam sie nad tabletem w PLAY SAMSUNG GALAXY TAB 2 10.1 - czy ktos mial stycznosc?? Sa jakies wady ktore uprzykrzają zycie uzytkownikowi?? Bedzie sie w miare latwo dalo edytowac pliki xls i doc ?? Czy tez tylko taka okrojona wersja jak w telefonie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pododawali parę nowych skrótów, wygląd ten sam ale można zmienić parę rzeczy graficznych.

Tu masz wszystko :arrow2:[ROM] Official JB Android 4.1.1 I9300XXDLIB OTA dla XEO

Ponad 100 osób w jednym wątku LOL

Co chwile coś nowego odkrywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz. Jak zakupie program przez google play np. w telefonie, a bede chcial miec w tablecie ten sam program to skasuja mnie drugi raz, czy bedzie dostepny dla mojego konta rowniez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz. Jak zakupie program przez google play np. w telefonie, a bede chcial miec w tablecie ten sam program to skasuja mnie drugi raz, czy bedzie dostepny dla mojego konta rowniez ?

Nic nie skasują, jak z tego samego konta gmail wykupisz to możesz pobrać za free.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

Samsung ujawnia listę urządzeń z aktualizacją do Jelly Bean

:oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, u mnie miało być w październiku a już dzisiaj wypuścili, myślę że do końca roku wypuszczą na wszystkie modele z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na jakąś dobrą cenę i kupuję Note`a, albo SG3. Trochę się podjarałem ;)

Dev - w ustawieniach telefonu, informacje o telefonie - masz wersję.

Tapatalk ściągasz z marketu.

Nosfer, mi chodzi o tablet nie o telefon

Przecież to tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android na smartphonie a tablecie działa tak samo, wszystkie jego funkcję jak i sposób działania tak samo się odbywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sprzedawali bebechy samsunga w obudowie HTC i ekran miał rozmiar noki lumi 800, to jeszcze dzisiaj zmienił bym mojego 4s.

Ja dalej czekam na topowy smartphone z ekranem około 4".

Lumia 920.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby sprzedawali bebechy samsunga w obudowie HTC i ekran miał rozmiar noki lumi 800, to jeszcze dzisiaj zmienił bym mojego 4s.

Ja dalej czekam na topowy smartphone z ekranem około 4".

Lumia 920.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Ekran trochę duży ale to już przeboleje. Tyle że baza oprogramowania jest słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy wyszedl WP8 to bedzie wysyp softu i gier. Jestem tego wiecej niz pewny

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w y s k a k u j e m i j a k a s b l o k a d a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...