Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się Andek 4.1 dla HTC One X :wink:

Masz już zaktualizowany telefon? Nie mam brandu a aktualizacji mi nie widzi. Na forum.android też cisza..

Wysłane z HOX.

Jeszcze nie, bo dopiero jest tylko do wygrania z rootem ale podobno na dniach powinno wyskoczyć info o aktualizacji na telefonie.

A to customy są już jakiś czas :-) myślałem że jest już oficjalny a ja przespałem aktualizacje.. zatem czekamy dalej.

Btw używasz jakiegoś futerału, folii itp?

Wysłane z HOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krzysztof ja mówię o ori sofcie 4.1 jest już do pobrania i wgrania z rootem, a na dniach powinien się pojawić komunikat na telefonie.

Co do etui mam obudowę z Nillkin + folia na ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już zaktualizowany telefon? Nie mam brandu a aktualizacji mi nie widzi. Na forum.android też cisza..

Wysłane z HOX.

Nie masz bo widocznie Polska jeszcze nie dostała oficjalnie tego softu, to że masz czysty bez brandu nie oznacza jeszcze że od razu będziesz miał aktualizację na JB.

Ykk też jeszcze nie ma JB na S3 choć mu sprzedałem czysty bez brandu, sztuka z Węgier która mi przyjechała z tego kraju w zamówieniu kilkudziesięciu sztuk i na tej kraj jak i inne w eu nie dostali jeszcze aktualizacji.

Polska dostała pierwsza i zrobili z nas beta testerów :thumbdown:

Czekam na 4.1.2 i oby poprawili te bugi które mnie wkur..

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

Krzysztof ja mówię o ori sofcie 4.1 jest już do pobrania i wgrania z rootem, a na dniach powinien się pojawić komunikat na telefonie.

Co do etui mam obudowę z Nillkin + folia na ekran.

Ori soft to taki który nie musisz się bawić w żadne rooty sruty:decayed: tylko normalnie pojawia Ci się w pozycji telefonu przez XEO i Ci się samo aktualizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W pozostałych przypadkach, niedługo wyskoczy na telefonie powiadomienie i update zostanie pobrany."

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Wyskoczy komunikat przez OTA to mamy pewność że nie jest z wycieku tylko oficjalny, taki można śmiało ściągać :kox:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

Czujesz się szpiegowany? Pewnie korzystasz z Androida | AntyWeb

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas przecież mówię że na dniach ma się pojawić komunikat o możliwości aktualizacji.

---------- Post dopisany 08-11-2012 at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 15:52 ----------

Root ANY HTC One X! [Windows/Mac/Linux][ATT/International][One-Click Method] | OneXRoot.com ciekawa metoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam :wink:

Wie może ktoś czy aplikacje z androida śmigają na blackberry(bo ma on jakiś tam swój system) noi czy ktoś może polecić blackberry lub słyszał jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacji z androida nie odpalisz na BlackBerry. Terminale BlackBerry są fajne ale ich używanie ma sens jeśli operator oferuje wykupienie usług związanych z BlackBerry OS i o ile korzystasz z poczty korporacyjnej. Jak szukasz telefonu do rozrywki to kup Androida lub iOS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać:hi:Posiadam apke Tapatalk na andku i dziś mnie trochę zaskoczyło:shock3:Mianowicie nie pokazuje godzin napisania wątku tylko czas jak dawno zostało coś napisane(np:6hours ago).Ponadto przy każdym z tematów zmieniła się ikonka (z okrągłego znaczka audi na "dymki").Też tak macie?Jaki może być powód tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać:hi:Posiadam apke Tapatalk na andku i dziś mnie trochę zaskoczyło:shock3:Mianowicie nie pokazuje godzin napisania wątku tylko czas jak dawno zostało coś napisane(np:6hours ago).Ponadto przy każdym z tematów zmieniła się ikonka (z okrągłego znaczka audi na "dymki").Też tak macie?Jaki może być powód tego?

Powód to aktualizacja appki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za odpowiedz.Wczoraj faktycznie aktualizowałem ale dopiero dziś to zauważyłem.Mogłem nie aktualizować :wallbash:bez tego lepsze było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za odpowiedz.Wczoraj faktycznie aktualizowałem ale dopiero dziś to zauważyłem.Mogłem nie aktualizować :wallbash:bez tego lepsze było.

Dziś była kolejna aktualizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby mial slot na karty pamieci to bym sie powaznie zastanawial czy nie zamienic na to HTC moja S3. No i pytanie jak bedzie z ta bateria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby mial slot na karty pamieci to bym sie powaznie zastanawial czy nie zamienic na to HTC moja S3. No i pytanie jak bedzie z ta bateria

A po co Ci więcej niż 32GB? To jest tel a nie biblioteczka z filmami w FullHD :whistling:

Poczytaj sobie Problemy i wady HOX'a czyli HTC ONE X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby mial slot na karty pamieci to bym sie powaznie zastanawial czy nie zamienic na to HTC moja S3. No i pytanie jak bedzie z ta bateria

A po co Ci więcej niż 32GB? To jest tel a nie biblioteczka z filmami w FullHD :whistling:

Poczytaj sobie Problemy i wady HOX'a czyli HTC ONE X

po pierwsze wg specyfikacji z powyzszej strony ten telefon ma 16GB a nie 32. po drugie z tych 16 odpadnie jeszcze ponad 2GB na OS. Po trzecie skoro juz jest wyswietlacz 1080p (i 4core'y) to chyba miedzy innymi po to, zeby byla mozliwosc odtworzenia tam materialy full hd? Jedna hollywoodzka produkcja full hd, skompresowana x264 to okolo 12GB. dalej - bitrate dla materialu nagranego kamera w takim telefonie (w rozdzielczosci full hd) to kolo 30Mbit/s (dla video) - czyli 1 minuta zajmuje ~0,2GB (bo tak kompresuja takie urzadzenia)... rozumiesz juz o czym mowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...