Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Są pełne wersje na chomiku scrackowane juz, ale jest juz pełna automape na androida

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Pod koniec lata już była pełna automapa.

Używam ją i na PL bez dwóch zdań najlepsza.

Wytaplane z S3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC One X/X+ :wink:

:thumbup1:

BTW masz aktualizację?

Czekam tak jak Ty :whistling:

Jaki masz CID? Ja mam CID_032. Gdzieś pisali, że będzie na niego nieco później aktualizacja..

Ten sam..

Jest aktualizacja.. po południu zainstaluję bo łącznie ponad 300 MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC One X/X+ :wink:

:thumbup1:

BTW masz aktualizację?

Czekam tak jak Ty :whistling:

Jaki masz CID? Ja mam CID_032. Gdzieś pisali, że będzie na niego nieco później aktualizacja..

Ten sam..

Jest aktualizacja.. po południu zainstaluję bo łącznie ponad 300 MB.

To ja już pobieram :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowa o aktualizacjach to dzisiaj/wczoraj wyskoczyła mi przez OTA aktualizacja na JB 4.1.2 nie całe 200mb :)

Doszło kilka nowych aplikacji przeniesionych z NOTE II i całkiem nowa galeria, fajny patent to możliwość zrobienia zdjęcia w filmie/teledysku jak mamy puszczony i w każdej chwili możemy walnąć screena fragmentu prosto do nowej galerii.

Galaxy S3 Android 4.1.2 Jelly Bean update started to roll out!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC One X/X+ :wink:

:thumbup1:

BTW masz aktualizację?

Czekam tak jak Ty :whistling:

Jaki masz CID? Ja mam CID_032. Gdzieś pisali, że będzie na niego nieco później aktualizacja..

Ten sam..

Jest aktualizacja.. po południu zainstaluję bo łącznie ponad 300 MB.

To ja już pobieram :wink:

imho najciekawsza rzecza jest mozliwosc odpalenia dwoch aplikacji jednoczesnie na podzielonym ekranie

screenshot2012120613051.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowa o aktualizacjach to dzisiaj/wczoraj wyskoczyła mi przez OTA aktualizacja na JB 4.1.2 nie całe 200mb :)

Doszło kilka nowych aplikacji przeniesionych z NOTE II i całkiem nowa galeria, fajny patent to możliwość zrobienia zdjęcia w filmie/teledysku jak mamy puszczony i w każdej chwili możemy walnąć screena fragmentu prosto do nowej galerii.

Galaxy S3 Android 4.1.2 Jelly Bean update started to roll out!

Nieźle, a ja dopiero tydzień temu dostałem 4.1.1 z Plusa :facepalm:

Dla mnie zmiana na minus - kontakty zaczęły mi tak mulić, że masakra.

Teraz zadzwonić gdzieś z tego telefonu to pół godziny. Chyba muszę sobie jakąś starą Nokię do dzwonienia jeszcze wziąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 4.1.1 było kilka bugów, min. nowa aplikacja google now która w uj żarła baterię i trzeba było ją wyłączyć, problem z połączeniami również to co napisałeś, czasem wybierało się połączenie i dzwonił a był głuchy (sekundy połączenia leciały:polew:)

W nowym 4.1.2 to wszystko poprawione, od 8:00 rano mam w tej chwili 88% baterii :kox:

Tylko mnie zastanawia jeśli ty dostałeś z plusa aktualizacje to te ćpoki powinni to sprawdzić jak wszystko działa i czy nie ma problemów jeśli debrandowali czyli "psuli" swoimi aplikacjami/nakładkami soft.

Mało tego koledze D4NTE sprzedałem ostatnio S3 szarą :jerk: ale miałem sztukę z orange to nadal nie ma aktualizacji nawet na 4.1.1 :doh:

Jak tak dalej się będzie ten orange pier^olić to wrzucę mu czysty niebrandowany soft.

Ja mam Nokię X1-01 do dzwonienia :polew::polew::polew:

Firmowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się drugiego telefonu nosić nie chce, więc kupiłem sobie nowy starter do samochodu. Dzwonić będę chodził do auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś o SGS II słychać jeśli chodzi o JB? :wink:

ja cały czas czekałem za aktualizacją i się doczekać nie mogłem;/ 2 dni temu wgrałem JB 4.1.2. nigdy wcześniej poza rootem w nim nic robiłem i wgrałem bez problemu bardzo prosta sprawa.chciałem na początku wgrać tego co wyciekł(leak),ale wgrałem stabilniejszego i bez jakiś śmieci samsunga. jedynie bateria krótko trzyma ,ale podobno po kilku dniach ma się ustabilizować.ogólnie room polecam :decayed:

a co Automapy to również mam i polecam:)

Goo.im Downloads - Browsing i9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam w moim HTC EVO 3D ostatnio jakies drobne problemy typu np. angy birds seasson mi sie wyłącza czy star wars czasem tez sie wyłaczy i wróci do menu no i jakos dziwnie sie czasem zachowuje ... albo znow nie moge wyłaczyc tego kodu z wzorem przy odblokowywaniu telefonu co trzeba ten wzór rysowac ... a mam :

Wersja android 4,0,3

Wersja HTC sense 3,6

Wersja oprogramowania 3.28..401.1

Powie mi ktoś cos czy walic do serwisu ??? Bo ja sie tam nie znam na tych oprogramowaniach itd. ... tylko wkur... mnie to że angry birds mi sie wylącza bo upalam w to dziennie w robocie ile sie da.

Jak pojade do serwisu i mi zmienią oprogramowanie to strace postepy i wyniki w grach ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wgralem aktualizacje roomu JB 4.1.2 dla mojego sgsa II przy pomocy kolegi ustawiłem 3 rzeczy w procku i tel chodzi jak szalony! Wcześniej mialem 4.0.4 ale to muł w porownaniu do tego roomu. Brak zbednych rzeczy samsunga. Jak ktoś chce mogę pomóc wgrać na sgs II

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wgralem aktualizacje roomu JB 4.1.2 dla mojego sgsa II przy pomocy kolegi ustawiłem 3 rzeczy w procku i tel chodzi jak szalony! Wcześniej mialem 4.0.4 ale to muł w porownaniu do tego roomu. Brak zbednych rzeczy samsunga. Jak ktoś chce mogę pomóc wgrać na sgs II

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

LIKE :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ścągacie wersje V1.3.0 z tej stronki Goo.im Downloads - Browsing i9100

wrzucacie do tela plik ściągnięty , nic nie wypakowujecie. obojętnie gdzie go wrzucicie.

Trzymać przyciski Vol up+Home+Power aż pokaże się menu.

wybieramy po kolei ! poruszacie się przyciskami Volume ,a potwierdzacie power

Wipe data/factory reset i Yes

Wipe cache i Yes

Instal zip from sd card, wybieracie plik ściągnięty, potwierdzacie Yes

później wybieracie dorimanx

w opcji tweks and.... paranoid , hearat i bravia

na koniec reboot. Są drobne literówki bo zapisywałem na szybkiego na kartce :)

Najlepiej jak macie roota to można Tinatium Backup zrobić kopie wszystkich app i ustawień. po wgraniu kasują się ustawienia tela i app, czyli zdjęcia muza itp zostaje.

tu macie filmik

a co do wersji z wycieku to czytając forum ludzie mają zawsze z czymś problemy,tu wszystko chodzi elegancko , na pewno jest to wersja dużo bardziej stabilniejsza i do tego ma w ustawieniach trochę dodatkowych opcji i bez zbędnych śmieci

miałem wcześniejszą wersje , zrobiłem kopie app i ustawień Tiatnium Backup, po wgraniu aktualizacji przywróciłem wszystko, jedynie straciłem rozłożenie ikonek na ekranie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na tej stronce będzie dla twojego tel to tak

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...