Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na sgs + też zadziała jakiś JB 4.xxx ??

Zapraszam na forum:

Forum I9001 Galaxy S Plus

U siebie jade na dopracowany GB z wyglądem ICS-a kolegi Parrotlarch Mech1 v3 którego szczerze polecam:wink: Jest też od tego samego autora wersja ICS-a Mech AOSP którego ludzie bardzo chwalą za wydajność i mniejszy pobór prądu w stosunku do innych wypieków:wink: A co do JB ostatnio nastąpił wysyp wypieków ale nie do końca można jeszcze się na nich opierać:wink: W każdym razie polecam poczytać co i jak z której strony ugryźć i nieskończenie bawić się romami:decayed: A może trafisz na taki który w 100% będzie spełniać Twoje oczekiwania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie - a ja stoję właśnie przed następującym wyborem. Musze zmienić telefon i operator daje mi do wyboru w szalonej cenie 1,00PLN:

1. Samsung Galaxy Note 10.1

2. Samsung Galaxy Note 2

3. Samsung Galaxy S3

ew. Nokia Lumia 920

Co z w/w jest najbardziej godne wzięcia? Rozumiem dokładnie, że np 10.1 będzie miał wyjściowo inne przeznaczenie niż SGS3, ale już nie w tym rzecz. Mam jak na dzień dzisiejszy sprawnego SGS2, więc czysto teoretycznie telefonu nie potrzebuję.:wink:

Zastanawiam się albo nad SG Note 2, albo nad SG Note 10.1 i nie bardzo potrafię się zdecydować:kwasny:

Poproszę o jakieś sensowne i konstruktywne za i przeciw:thumbup1:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

A może coś innego ciekawszego przyjdzie do głowy, to podpytam człowieka co i jak:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zależy co chcesz, ja kupiłem Note 10.1 ale wiadomo, nie jako telefon tylko jako tablet i jestem bardzo zadowolony, a na telefon to bym chyba wybrał S3 chociaż jak narazie mam S2 i nie wiem czy zmieniać na S3 czy poczekać na coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za złotówkę to nawet bym się nie zastanawiał i brał bym S3, kupiłem ostatnio i nie żałuję rewelacyjny telefon :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ją note 2 bym wziął, s3 i tak nie nadaje sie na jakąś firmowke np do rozmów a tylko do zabawy, więc czemu nie mieć większego ekranu za ta sama kasę i rysika

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ją note 2 bym wziął, s3 i tak nie nadaje sie na jakąś firmowke np do rozmów a tylko do zabawy, więc czemu nie mieć większego ekranu za ta sama kasę i rysika

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

No właśnie też się skłaniam do Note 2 - telefon jak pisałem mam SGS2 i jak na dzień dzisiejszy służy bardzo sprawnie - zmieniać nie muszę, dlatego myślałem o czymś bardziej do zabawy i rozrywki:wink:

10.1 jakoś do mnie słabo przemawia i chyba skłonię się właśnie w stronę Note'a 2:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy można jakoś uruchomić funkcje latarki w tel. samsung gt-s5830i na androidzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy można jakoś uruchomić funkcje latarki w tel. samsung gt-s5830i na androidzie ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devuni.flashlight

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam ściągnałem ale nie mogę nawiązać połączenie z kompem.

Mam innego też samsunga i łącze sie bez problemu tym samym kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam ściągnałem ale nie mogę nawiązać połączenie z kompem.

Mam innego też samsunga i łącze sie bez problemu tym samym kablem.

a nie łatwiej bezpośrednio z telefonu przez sklep play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zacząłem tak próbować teraz, ale wyskakuje: błąd połączenia, albo upłynął czas połączenia coś takiego.

Choć ze 2 razy pojawiło się menu, i wybrałem zakładke - popularne bezpłatne i wybrałem aplikacje latarka.

Ale jakoś nic sie nie chce ściągnąć. Może mam za słaby zasięg ? Pierwszy raz to odpalam.

Trzeba coś włączyć wcześniej ?

Po włożeniu karty SIM dostałem smsa z ust. konfiguracyjnymi i zapisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj może połączyć się przez wi-fi:wink:

generalnie najwygodniejszy sposób to założenie konta na gmailu, wtedy logujesz się na kompie, przechodzisz do sklepu play i klikasz tylko 'zainstaluj' - apka automatycznie instaluje się na telofonie, moim zdaniem bajeczne rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam ściągnałem ale nie mogę nawiązać połączenie z kompem.

Mam innego też samsunga i łącze sie bez problemu tym samym kablem.

Aplikacje bezpośrednio na telefon ciagnij w markecie wpisz latarka i sciagnij zainstaluj i gucio:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma jakiejś aplikacji do samsunga zeby poprawić komunikacje BT z RNS-E ? :wink:

Na BT 2.0 smiga u mnie bez problemów a te głupie samsungi mają 3.0 i kicha, zrywa co pare minut rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowie ktos jak wspólpracuje JB z ori blutem?

Zagadaj do ykk'a, wziął ode mnie S3 i w końcu wyskoczyła mu aktualizacja na JB 4.1.2 bo mu z Węgier sprowadziłem i używa w swojej B6 przez BT.

KERCZI też używa JB w S3 więc do niego też możesz uderzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info :thumbup1: co do zrywania to u mnie też czasami się straci sygnał na 10-20 sekund, ale niezależnie od tego czy gadam czy nie, trochę wkurza, ale da się żyć...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie na tej nokii E50 dziala idealnie i dlatego drąże temat.

Wracac do nokii mi sie nie usmiecha, dorwac telefon z bt 2.0 tez raczej ciezko.

Wiec chyba zostaje zmienic moduł ale to droga impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...