Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , mam taki problem , non stop zapełnia mi sie pamięć podręczna na karcie sd , jak wyczyszczę pamięc , to po kilku godzinach znowu mam brak miejsca , jak to naprawić , aha mam ok 1GB wolnego miejsca na karcie.

Tel to HTC Sensation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to Ive sama Ci się karta pamięci te 1GB zapełnia:question::co:

Jeśli tak to pierwszy raz słyszę taki przypadek, a jeśli chodzi Ci o pamięć wewnętrzną i się zapełnia bo tak może być to zainstaluj apkę app2sd która Ci przeniesie aplikacje i zawartość na kartę pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie uruchamia programy to one w tle później działają więc może przez to pamięć wewnętrzna się zapełnia sama:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie uruchamia programy to one w tle później działają więc może przez to pamięć wewnętrzna się zapełnia sama:whistling:

Od tego jest menager aplikacji by wyczyścić cache lub ewentualnie Advanced Task Killer :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to nie za bardzo te programy pomagają:kwasny: jeżeli się usunie program działający w tle mówimy oczywiście o Androidzie to potem ten program uruchamia się następnym razem dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam advanced task killer i co z tego jak po 3 min od zamkniecia , mam całą listę ok 20-30 app działających!!

problem pojawia się wtedy gdy chce zapisać własnie zrobione zdjęcie a tu brak miejsca na karcie- to jest irytujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak na karcie przecież programy nie dzialają na karcie tylko na telefonie musisz mieć całą kartę już zawaloną że nie masz miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według menagera mam 800MB wolnego miejsca na karcie SD więc , w jaki sposób się ona zapełnia , skąd 800MB "śmieci" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień kartę i włóż inną, może jest uwalona bo niemożliwe by się działy takie rzeczy, pierwsze słyszę, mam serwis w firmie i widziałem wiele różnych przypadków ale nie taki!

Jeśli na nowej karcie będzie to samo się działo to wina softu, albo zrobisz twardy reset i sprawdzisz czy pomogło bo jak nie to wina softu i najlepiej wgrać aktualniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co odzyskalem tel , wymieniali płytę główną , przed serwisem miałem to samo.

by HTC Sensation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ci zdjęcia zapisuje do pamięci telefonu i dlatego masz komunikat że mało miejsca ?

Nikt nie ma problemów z BT na androdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma problemów z BT na androdzie ?

Bardzo dobrze chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też śmiga że aż miło:wink:

Jak nawiązujesz połączenie i oczekujesz aż ktoś odbierze słuchawkę to słyszysz BEEP BEEP BEEP ? Czy dopiero jak ktoś odbierze to masz wyciesznie muzyki ?

Bo z nokia E50 (BT 2.0) mam BEEP, BEEP, a z samsungiem co ma BT 3.0 nie ma reakcji, dopiero jak ktoś już gada to jest słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też śmiga że aż miło:wink:

Jak nawiązujesz połączenie i oczekujesz aż ktoś odbierze słuchawkę to słyszysz BEEP BEEP BEEP ? Czy dopiero jak ktoś odbierze to masz wyciesznie muzyki ?

Bo z nokia E50 (BT 2.0) mam BEEP, BEEP, a z samsungiem co ma BT 3.0 nie ma reakcji, dopiero jak ktoś już gada to jest słychać.

No ja mam Xperie Arc i słychać beep:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na SGS2 też jest normalnie sygnał oczekiwania przez głośniki, ale np. jak już do mnie ktoś dzwoni to jest jakiś tam standardowy dzwonek (ring ring :grin:) przez głośniki, a nie ten co mam ustawiony :whistling: ale to już pierdoły, najważniejsze, że funkcjonalność jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na SGS2 też jest normalnie sygnał oczekiwania przez głośniki, ale np. jak już do mnie ktoś dzwoni to jest jakiś tam standardowy dzwonek (ring ring :grin:) przez głośniki, a nie ten co mam ustawiony :whistling: ale to już pierdoły, najważniejsze, że funkcjonalność jest :wink:
Ja też tak mam że dzwonka nie słychać mojego tylko dźwięk beep:kwasny: ale tak jak mówisz to duperela:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...