Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w y s k a k u j e m i j a k a s b l o k a d a

Założyłeś konto gmail:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w y s k a k u j e m i j a k a s b l o k a d a

Założyłeś konto gmail:whistling:

miałem tak samo w galaxy note którego wczoraj sprzedałem.. powoduje to klawiatura swype tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoduje to klawiatura swype tak ?

Raczej nie, ja mam Swypa na każdym sprzęcie. Nigdy nie miałem problemów z GP.

p.s. Jedyna aplikacja, bez której nie umiem żyć. :kox:

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

@ devastation, wklej screena to coś się wymyśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w y s k a k u j e m i j a k a s b l o k a d a

Założyłeś konto gmail:whistling:

nie nie założyłem, niech spierdalaja nie jest mi potrzebne

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

w y s k a k u j e m i j a k a s b l o k a d a

Założyłeś konto gmail:whistling:

miałem tak samo w galaxy note którego wczoraj sprzedałem.. powoduje to klawiatura swype tak ?

tak właśnie wygląda pisanie na tym qurestwie

wpisuje słowo, wyskakuje na pasku, klikam na nie i wchodzi tylko pierwsza litera, itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie założyłem, niech spierdalaja nie jest mi potrzebne

To jak chcesz używać androida i ściągać bezpłatne lub płatne aplikacje :decayed:

Jeszcze raz powtórzę, zainstalujcie SwiftKey 3 i będzie dobrze smigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się skonfigurować soft na telefonie tak, aby kliknięcie na link w powiadomieniu o odpowiedzi z forum w gmailu kierowało do tapatalk?

Nikt nie wie? Jak klikam w gmailu na link od allegro, to mam możliwość otworzyć go w aplikacji Allegro.

Jak zmusić qurestwo do otwierania linków z forum w Tapatalk, a nie w przeglądarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie? Jak klikam w gmailu na link od allegro, to mam możliwość otworzyć go w aplikacji Allegro.

Jak zmusić qurestwo do otwierania linków z forum w Tapatalk, a nie w przeglądarce?

Bruno, sprawdzałem u mnie w GS3 i Tapatalk wersja 2.0.1 i otwierałem np. tego linka :arrow2:http://a4-klub.pl/sprzedam-22/ps3-slim-250gb-stan-idealny-245973/ co tam zapodałem z allegro i się normalnie otwiera, przekierowuje na allegro.

Łap pełną wersję (normalnie płatną) i zainstaluj :arrow2:http://mariuszn.com/tmp/19/193529_tapatalk_2.0.1.apk

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie? Jak klikam w gmailu na link od allegro, to mam możliwość otworzyć go w aplikacji Allegro.

Jak zmusić qurestwo do otwierania linków z forum w Tapatalk, a nie w przeglądarce?

Bruno, sprawdzałem u mnie w GS3 i Tapatalk wersja 2.0.1 i otwierałem np. tego linka :arrow2:http://a4-klub.pl/sprzedam-22/ps3-slim-250gb-stan-idealny-245973/ co tam zapodałem z allegro i się normalnie otwiera, przekierowuje na allegro.

Łap pełną wersję (normalnie płatną) i zainstaluj :arrow2:http://mariuszn.com/tmp/19/193529_tapatalk_2.0.1.apk

:wink4:

No w przypadku allegro mi działa, linki w gmaila do allegro otwierają sie w aplikacji Allegro.

A Tapatalka mam kupionego w markecie wersja 2.3.1

Zanim go zainstalowałem kliknięcie na link do odpowiedzi forum w gmailu wywalało komunikat, że to forum obsluguje Tapatalk i żebym sobie kupił.

Po instalacji już komunikatu z wyborem aplikacji nie ma i linki z forum otwierają sie w przegladarce.

Edit:

Mam Android 2.3.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ekspercie nasz doradź koledze :naughty:

Ja nie wiem co to może być, wersja andka raczej nie ma tutaj nic do tego :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie założyłem, niech spierdalaja nie jest mi potrzebne

To jak chcesz używać androida i ściągać bezpłatne lub płatne aplikacje :decayed:

Jeszcze raz powtórzę, zainstalujcie SwiftKey 3 i będzie dobrze smigać.

i też trzeba miec konto na gmail-u ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej czekam na note 2 jak na narodziny potomka ... :grin::grin::grin::grin::grin::grin: napalilem sie na ten telefon jak na laski z działu facebook/nk ... :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

devastation a co Ty się tak bronisz przed tym gmailem? Przecież to jest rewelacyjna poczta, od lat używam i nie zamieniłbym na nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej czekam na note 2 jak na narodziny potomka ... :grin::grin::grin::grin::grin::grin: napalilem sie na ten telefon jak na laski z działu facebook/nk ... :polew::polew::polew:

https://www.youtube.com/watch?v=hOX3HYDwTCY&feature=youtube_gdata_player

Specjalnie dla Ciebie :naughty:

Tylko tam się nie podjaraj za bardzo :decayed:

Co do Note II to szykuje się w uj dobry smartphonetablet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja niedawno sprzedałem note, za duży jednak ;/

Ten nie będzie większy pomimo większego ekranu 5,5''

Taką zabawkę już nie możemy brać pod uwagę jako tylko telefon bo wystarczy oglądnąć powyższy prawie 8 minutowy filmik to już wiemy o co chodzi.

Czekam na pierwsze sztuki które mają mi przyjechać i chętnie tym się pobawie.

Poszło z S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...