Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

k**wa doszło do tego, ze telefon sam mi się wyłącza w kieszeni :facepalm::facepalm::facepalm:

Pablo ogarnąłbyś mi ten telefon jakbym Ci go wysłał pocztą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest duza roznica po przejsciu na andka 4.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ogarnąłbyś mi ten telefon jakbym Ci go wysłał pocztą ?

PW najlepiej :)

---------- Post dopisany 31-07-2012 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2012 at 16:10 ----------

AutoMapa :: AutoMapa Android w Google Play!

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.aqurat.automapa

---------- Post dopisany 03-08-2012 at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2012 at 16:41 ----------

Ice Cream Sandwich to też katastrofa (pod względem wdrożenia) | AntyWeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, około dwa tygodnie temu napisałem do htc polska czy tylna klapka w modelu desire z jest objęta gwarancją, ponieważ moja po pół roku była powycierana, puściłem troszkę bajeru że telefon non stop w pokrowcu, że dbam bardziej jak o własną babe, kazali wysłać zdjęcie klapki, dowód zakupu i adres do wysyłki, dzisiaj otwieram skrzynkę, patrze list z unitedkingdomów do mnie, myśle do oxfordu mnie przyjeli :), otwieram, a tam nowa klapeczka od htc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sensation też tak wysyłali, ale jak wszyscy zaczęli dzwonić o wymianę to zrobili tylko przez regeneris i ja swojego musiałem odesłać

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, około dwa tygodnie temu napisałem do htc polska czy tylna klapka w modelu desire z jest objęta gwarancją, ponieważ moja po pół roku była powycierana, puściłem troszkę bajeru że telefon non stop w pokrowcu, że dbam bardziej jak o własną babe, kazali wysłać zdjęcie klapki, dowód zakupu i adres do wysyłki, dzisiaj otwieram skrzynkę, patrze list z unitedkingdomów do mnie, myśle do oxfordu mnie przyjeli :), otwieram, a tam nowa klapeczka od htc :)

Firma HTC chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. W pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, około dwa tygodnie temu napisałem do htc polska czy tylna klapka w modelu desire z jest objęta gwarancją, ponieważ moja po pół roku była powycierana, puściłem troszkę bajeru że telefon non stop w pokrowcu, że dbam bardziej jak o własną babe, kazali wysłać zdjęcie klapki, dowód zakupu i adres do wysyłki, dzisiaj otwieram skrzynkę, patrze list z unitedkingdomów do mnie, myśle do oxfordu mnie przyjeli :), otwieram, a tam nowa klapeczka od htc :)

Firma HTC chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. W pozytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście.

Po ostatniej, małej aktualizacji mój HOX zaczął wreszcie działać jak na niego przystało. Dodatkowo zlikwidowali ten beznadziejny przycisk 3-dot menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości. Czy ktoś z Was tez ma taki problem że HTC czasami restartuje się po zakończeniu rozmowy? Lub też od czasu do czasu samoczynnie zaświeca się wyświetlacz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to model?

Ani w Desire ani w One X nie miałem takiego problemu. Jednak myślę, że warto by było poczytać na android.com.pl o typowych problemach Twojego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Desire S i czytałem już niejedno forum. Restartowanie telefonu miało być podobno winą karty pamięci (w zestawie dają CLASS 2 :facepalm:) Wymieniłem na class 10 i było znacznie lepiej. Niestety ostatnio znowu coś HTC świruje. Co do włączania się ekranu samoczynnie, PODOBNO jakaś apka to wymusza, tylko że ilu użytkowników tyle pomysłów na faktyczną przyczynę :decayed:

No nic, dzisiaj zrobię format karty, Hard reset i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo miałem na HTC Sensation (włączanie samoczynne ekranu i wyłączanie ,tak w kółko )....przywróciłem do ustawień fabrycznych z poziomu systemu telefonu i jest Ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 ma mieć koło 29.08 JB?

Wtedy ma być zaprezentowane na targach a kiedy się pojawi do pobrania to jeszcze ma być info ale zapewne zaraz po tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 ma mieć koło 29.08 JB?

Wtedy ma być zaprezentowane na targach a kiedy się pojawi do pobrania to jeszcze ma być info ale zapewne zaraz po tym.

Do mojego zanim Sense wystrugają ich pewnie jesień zastanie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ostatnio znowu coś HTC świruje. Co do włączania się ekranu samoczynnie, PODOBNO jakaś apka to wymusza, tylko że ilu użytkowników tyle pomysłów na faktyczną przyczynę :decayed:

No nic, dzisiaj zrobię format karty, Hard reset i zobaczymy

Zainstaluj https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brosmike.airpushdetector&hl=pl i zamknij wszystko co pokaże aplikacja. :wink:

Powód to pewnie jakaś zainstalowana aplikacja. Przypomnij sobie co instalowałeś przed takim samoczynnym podświetlaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby już można od dziś pobrać i przetestować ale ja wolę poczekać na oficjalną i sprawdzoną wersję bo ta chodzi gorzej niż poprzedni andek.

Beta Jelly Bean dla SGS3 już dostępna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszk ma racje, u mnie rowniez od czasu do czasu zobaczylem ze wyswietlacz sam sie podswietla, majac watch dog-a wszedlem i patrze a tu uruchomiona aplikacja jakas od komarów, ze niby odstrasza, odinstalowalem i problem zniknal.. a juz mialem robic hard reset. Posprawdzaj jakie procesy sa odpalone albo aplikacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...