Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że nie tylko mi podpasowała :decayed: ale jest dobra trzeba przyznać :kox:

Nie ma jak tutaj postawić Ci piwa jak to na forum andka to zamiast tego masz u mnie kieliszek czystej na zlocie w Bukowinie :naughty::kox:

Tym czasem.. Może się komuś przydać, porównanie czterech czterordzeniowców :arrow2:Quad-core shootout: Four of a kind - GSMArena.com

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

I prezentacja nowości jakie są zawarte w najnowszym Jelly Bean 4.1.1 na przykładzie S3 :arrow2:Samsung Galaxy S III Jelly Bean preview: First look - GSMArena.com

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

Samsung Galaxy S III, HTC One X czy LG Swift 4X HD? Który wybrać? Ť Komórkomania.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

masakra z tymi telefonami :facepalm:

powiedzcie mi co warto brac z wyżeszej pólki :

samsunga G-y S III

lub odpowiedniki

nokię

HTC

LG

Blackberry

a moze cos innego ?

w kwocie do 2000zł

czekam na info

pozdrawiam

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dev na tą chwilę nie ma wydajniejszego smartphona niż S3, tym bardziej że już potaniał prawie tysiąc złotych, po 1995zł go teraz sprzedaje.

Ja osobiście używam go prawie od premiery czyli przeszło ponad 3 miesiące, jestem bardzo zadowolony, żadnych problemów mi nie stwarza, kupiłem go z fabrycznym Samsungowskim softem czyli nie jest brandowany co było ważne dla mnie, teraz jest pełno na allegro S3ek branych od operatorów którzy wgrywają swój "syf" czyli aplikacje które nie potrzebnie potrafią zamulić telefon, nie wspomnę o logo które się pojawia przy uruchomieniu.

Myślę że na jesień może być wydajniejszy telefon bo szykuje się kilka ciekawych modeli konkurencji ale też cena będzie zaporowa więc w tej cenie się nie zmieścisz.

Ja nie chwalę swego bo taki posiadam ale piszę Ci dokładnie jak w tej chwili to widzę, pracuje w ten branży i na co dzień mam do czynienia z najdroższymi smartphonami.

Trzeba również brać pod uwagę który producent wydaje aktualizacje bo to też ważna kwestia, LG najbardziej olewa klientów, Sony Xperia w tej chwili najlepsze ma wsparcie i do starszych modeli już wydali andka ICS 4.0.4 co się chwali, dodam tutaj że jak byś kupił brandowany telefon to możesz zapomnieć o aktualizacjach ponieważ operatorzy olewają klientów z aktualizacją softu, ja już miałem 3 aktualizacje oprogramowania w stockowym (fabrycznym) sofcie i czekam teraz na największą czyli przejście z andka ICS 4.0.4 na Jelly Bean 4.1.1 który miał premierę 29.08.2012 w Berlinie na targach.

Niżej masz aukcje ode mnie z pracy i porównaj sobie ceny z innymi :wink4:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

Jak byś coś chciał się jeszcze dowiedzieć to będę później bo lecę oglądać F1 Monza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taki program który by dołączył zdjęcie lub zdjecia do kontaktów ? Chodzi mi o to żeby po wejściu w książkę telefoniczną i wybraniu jakiegoś kontaktu mogę obejrzeć np. 2 zdjecia przypisane do tego kontaktu . Przykład: klient + zdjęcie protokółu z budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGSII idzie po raz drugi na gwarancje:doh:

Nie umiiisz się obchodzić z S2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1szym razem siadło gniazdo ładowania, w ogóle nie łączył i odkąd mi go oddali to do końca nie mogłem ładowarki włożyć, wtyczka wystawała dosyć sporo i była bardzo luźna, lekko ruszysz i się odłączał czyli z ładowania w aucie raczej nici. Do tego od niedawna zaczął mi szwankować guzik HOME, jak naciskałem raz to łapał 2 razy i od razu załączał voice talk:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taki program który by dołączył zdjęcie lub zdjecia do kontaktów ? Chodzi mi o to żeby po wejściu w książkę telefoniczną i wybraniu jakiegoś kontaktu mogę obejrzeć np. 2 zdjecia przypisane do tego kontaktu . Przykład: klient + zdjęcie protokółu z budowy.

pomoże ktoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz lepiej na forum andka tam szybciej uzyskasz odpowiedź, ja nie kojarzę takiej aplikacji:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dev na tą chwilę nie ma wydajniejszego smartphona niż S3, tym bardziej że już potaniał prawie tysiąc złotych, po 1995zł go teraz sprzedaje.

Ja osobiście używam go prawie od premiery czyli przeszło ponad 3 miesiące, jestem bardzo zadowolony, żadnych problemów mi nie stwarza, kupiłem go z fabrycznym Samsungowskim softem czyli nie jest brandowany co było ważne dla mnie, teraz jest pełno na allegro S3ek branych od operatorów którzy wgrywają swój "syf" czyli aplikacje które nie potrzebnie potrafią zamulić telefon, nie wspomnę o logo które się pojawia przy uruchomieniu.

Myślę że na jesień może być wydajniejszy telefon bo szykuje się kilka ciekawych modeli konkurencji ale też cena będzie zaporowa więc w tej cenie się nie zmieścisz.

Ja nie chwalę swego bo taki posiadam ale piszę Ci dokładnie jak w tej chwili to widzę, pracuje w ten branży i na co dzień mam do czynienia z najdroższymi smartphonami.

Trzeba również brać pod uwagę który producent wydaje aktualizacje bo to też ważna kwestia, LG najbardziej olewa klientów, Sony Xperia w tej chwili najlepsze ma wsparcie i do starszych modeli już wydali andka ICS 4.0.4 co się chwali, dodam tutaj że jak byś kupił brandowany telefon to możesz zapomnieć o aktualizacjach ponieważ operatorzy olewają klientów z aktualizacją softu, ja już miałem 3 aktualizacje oprogramowania w stockowym (fabrycznym) sofcie i czekam teraz na największą czyli przejście z andka ICS 4.0.4 na Jelly Bean 4.1.1 który miał premierę 29.08.2012 w Berlinie na targach.

Niżej masz aukcje ode mnie z pracy i porównaj sobie ceny z innymi :wink4:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

Jak byś coś chciał się jeszcze dowiedzieć to będę później bo lecę oglądać F1 Monza :kox:

Szkoda, że nie wspominasz o fest lichej jakosci wykonania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wspominasz o fest lichej jakosci wykonania :wink:

Fakt wykonanie mogło by być dużo lepsze jak na flagowy model i ten tzw. hyperglaze jest przereklamowany chociaż tylną klapke w razie czego kupisz za ok 60zł co jest dużo taniej w porównaniu z konkurencją.

Trafiają się modele źle spasowane i cos tam ludziom trzeszczy. U mnie na szczęście jest ok. :wink4:

Dodam że po 5 dniach już miałem 2 ryski na klapce widoczne tylko pod światło ale jednak... A dbałem jak cholera, dlatego kupiłem case mate Barely There i mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zapowiedzieli oficjalnie na październik Jelly Bean 4.1

Zobaczymy co to warte:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też czekam, bo 4.0.4 czasami się przytnie... :kwasny: u mnie teoretycznie w listopadzie będzie...

Ciekawe kiedy na HOX będzie;) może się do świat wyrobią.. ;)

Wysłane z HOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...