Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sugestie, uwagi, porady dla nowych użytkowników, ciekawe strony, aplikacje

65fd6c0ba6ad8_o_full(1).thumb.jpg.a8d7364483042ec8280205c8cec9b347.jpg

WSZYSTKO O ANDROIDACH :)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

android.com.pl + forum na tej stronie

xda-developers.com + forum [duuuużo informacji, softów, modów itp]

Opublikowano
  • Autor

A jakieś konkretnie aplikacje :?:

Gry :?: Coś ciekawego :?:

Opublikowano

Polecam programy:

1. Do pisania SMSów Swype;

2. Do monitorowania otwartych aplikacji: Advanced Task Killer Free

3. Do zarządzania plikami: ES File Explorer

4. Widgety: Gmail, Pogoda, Kontakty

5. Przebyta droga: www.endomondo.com

Opublikowano
  • Autor

Pobieram programy z android market, dobre źródło :?:

Opublikowano

Jak najbardziej.. choć część programów(płatnych) trzeba szukać po necie/kupić przez Android Market.

Do przeglądania forum polecam tapatalk :wink4:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 11:20_________________________________________________P.S.

Na Desire jedziesz?

Opublikowano
  • Autor

Tak. jakieś gierki fajne :?:

Jest tego mnóstwo :rolleyes:

Mogę polecić AirAttack HD :)

Opublikowano

Angry Birds ; ]

Opublikowano
  • Autor

A jeszcze tak zapytam bo mocno zielony w temacie jestem...

Część aplikacji przed zainstalowanie che mi zaglądać do połączeń, sms'ów, prawie że do majtek...

Zgadzać się :?: Jakieś konswekwencje :?:

No i niektóre widzę reklamy jakieś zapodają. Chodzi mi o to że jak jestem w domu to mam wi-fi i mi to wisi ile telefon się z internetem łączy, ale poza domem gdzie te połączenia już mnie będą kosztowały to chciałbym to jakoś kontrolować... Jak to robić :?:

Opublikowano

A jeszcze tak zapytam bo mocno zielony w temacie jestem...

Część aplikacji przed zainstalowanie che mi zaglądać do połączeń, sms'ów, prawie że do majtek...

Zgadzać się :?: Jakieś konswekwencje :?:

No i niektóre widzę reklamy jakieś zapodają. Chodzi mi o to że jak jestem w domu to mam wi-fi i mi to wisi ile telefon się z internetem łączy, ale poza domem gdzie te połączenia już mnie będą kosztowały to chciałbym to jakoś kontrolować... Jak to robić :?:

Ogólnie do kontroli połączeń z netem jest taka aplikacja APNdroid lub w systemie jest "Sieć" -> ON, OFF. A z tymi aplikacjami to nie jestem do końca pewny..

Opublikowano
  • Autor

Dziwne to tapatalk hehe, dziwnie się czyta i przegląda forum... Muszę jakąś przeglądarkę typu opera przetestować :)

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Opublikowano

Pobieram programy z android market, dobre źródło :?:

jarko ściągaj ten program Market to takie coś jak google i przez niego będziesz aplikację pobierać/instalować, ostatnio bratu przez niego instalowałem mapę najnowszego Igo :wink4:

To co wziąłeś jednak tego HTC :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pablo, przeczytaj mojego ostatniego posta :naughty:

Mam jeszcze jedną fajną grę, Air Control :)

I tapetka ThunderStorm :decayed:

Opublikowano

Pablo, przeczytaj mojego ostatniego posta :naughty:

Mam jeszcze jedną fajną grę, Air Control :)

I tapetka ThunderStorm :decayed:

Przeczytałem tylko 1 posta :decayed: :decayed: :decayed:

No to graty super wybór :kox:

Mam nadzieje że w tym roku już wypuszczą AutoMapę na Adroida :)

Opublikowano

Polecam stronę http://www.androidapps.pl/ dość sporo fajnych aplikacji i gier :good:

Opublikowano

ja mam Samsunga Galaxy S z Androidem i jestem bardzo zadowolony ..... korzystam Android Market ... [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 16:35_________________________________________________Jarko fajny temat :good: :good:

Opublikowano

Jarko Ty masz już Andka 2.3 w HD?

Opublikowano
  • Autor

Polecam stronę http://www.androidapps.pl/ dość sporo fajnych aplikacji i gier :good:

Widziałem stronkę, ale nie wszystko mi się chciało tam ściągać...

Jarko Ty masz już Andka 2.3 w HD?

W obydwu telefonach widzę że jest to 2.2 Froyo.

Opublikowano

używa ktoś GO SMS PRO?? mam problem z sms'ami poniewż pisząc polskie znaki ucina mi smsa do 70 znaków a nie 160 :wallbash:

da sie to jakoś zmienić?

albo może cos podpowiecie

Opublikowano

Te polskie znaki są zmorą androida :/ ale trzeba zmienić kodowanie z automatycznego na GSM bodajże, nie wiem, jeszcze nie sprawdzałem czy na andku 2.3.4 też tak jest bo dopiero wczoraj aktualizowałem softa w Galaxy S. Ewentualnie zamiast GO SMS PRO spróbuj Handcenta tam w ustawieniach możesz ustawić wszystko łącznie z tym po ilu znakach ma zamieniać SMS na MMS i czy w ogóle ma to robić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.