Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A istnieje może jakiś program do pisania SMS'ów, taki w którym byłaby większa klawiatura? Niestety, ale mam za duże palce jak na Galaxy Gio i męczy mnie smsowanie ;)

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie do smsów polecam Swype to inny wymiar pisania. Polskie znaki są automatycznie usuwane.

Opublikowano

Jakoś nie mogę się przekonać do swype . Wolę z marketu swiftkey albo gingerbread

Opublikowano

jesli chodzi o przeglądarke polecam Dolphin Browser HD, jest mega i otwiera filmiki itp. dziala bardzo płynnie

do przeglądania i zarządzania plikami używam Astro

a co do gierek X Construct ( nieźle wciąga i trzeba się nagłowić ), Leo's RC Simulator, Drag racing.

Po przesiadce z symbiana jestem mega zadowolony.. narazie najlepszym telefonem na Andku jaki miałem w łapie jest Motorola Defy, jeden z niewielu telefonów z Gorilla Glassem, gwoździem jechałem po wyświetlaczu a on nic... i jeszcze jest wodoodporna :)

sam Mam ZTE Blade/ San Francisco

Opublikowano
  • Autor

Pany, a da się jakoś na telefon zasysać filmiki z YT, czy tylko przez lapka :?:

edyta Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 04:14

Już mam cały zastawik :kox:

Opublikowano

ja mam zainstalowanego Real Playera i w momencie jak na przeglądarce Dolphin klikne film i otworze za pomocą RP to mnie pyta czy tylko otworzyc czy też zapisać:)

Opublikowano

Jarko Ty masz już Andka 2.3 w HD?

W obydwu telefonach widzę że jest to 2.2 Froyo.

też się interesuję tym telefonem i też się zastanawiałem nad wersją softu. na www.ipmart-forum.pl (przy okazji polecam stronkę) czytałem że w przypadku HTC pojawiała się informacja o możliwości upgrade do pierniczka :) poszukaj czy nie znajdzie upgrade do 2.3.

Opublikowano
  • Autor

ja mam zainstalowanego Real Playera i w momencie jak na przeglądarce Dolphin klikne film i otworze za pomocą RP to mnie pyta czy tylko otworzyc czy też zapisać:)

Zainstalowałem, uruchomiłem i nic mi takiego nie wyskakuje.

Jarko Ty masz już Andka 2.3 w HD?

W obydwu telefonach widzę że jest to 2.2 Froyo.

też się interesuję tym telefonem i też się zastanawiałem nad wersją softu. na www.ipmart-forum.pl (przy okazji polecam stronkę) czytałem że w przypadku HTC pojawiała się informacja o możliwości upgrade do pierniczka :) poszukaj czy nie znajdzie upgrade do 2.3.

Już mam 2.3, wczoraj mi znalazł aktualizację i sie zainstalowało :decayed:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209189.0 ciekawa opcja na Andka :wink4:

HTC ogłosiło, że jednak będzie update do 2.3 w Desire(nonHD) ale z niepełną listą funkcjonalności tak jak w przypadku np Desire HD.

Opublikowano

kurcze dobre to jest :naughty:

Opublikowano

jesli ktos lubi sluchac radia polecam PolskaStacja.pl w Android Market

badz TuneIn Radio. :)

Opublikowano
  • Autor

bubble blast 2 :lol1:

Opublikowano

Dobry temat :)

Sam mam od niedawna Galaxy S, zrobilem up'a do GingerBread 2.3.4 i jestem zadowolony.

Z aplikacji:

Advanced Task Killer + widget na pulpicie ;)

Fast Reboot (restartuje/zamyka procesy i aplikacje w tle, dobre gdy juz dlugo system chodzi i malo ramu zostalo,a nie chcemy telefonu wylaczac i wlaczac).

ColorDict + slowniki (zastepuje mi Xlatora z Symbiana)

Go SMS Pro (duzo lepszy niz standardowy manager wiadomosci)

Hd Wallpapers

Power Amp (bo odtwarza mp3 po folderach)

Z gierek:

Air Attack HD

Drag Racing

Angry Birds :D

Opublikowano

A co proponujecie do odtwarzania multimediów (filmy, teledyski w formacie avi, mp4 itp.) żeby płynnie odtwarzało?

Opublikowano
  • Autor

Ja używam real player'a i całkiem fajnie odtwarza filmy.

Muzyką się jeszcze nie bawiłem.

Opublikowano

Z używanych rzeczy:

Go Sms pro- wysyłanie sms

Go Dialer - dzwonimy

Go contacts- kontakty

Free music Download - ściągamy muzykę

Expense Manager - lista wydatków i zarobków w naszym budżecie

ConvertPad - przelicznik jednestek

Dolphin browser HD- przeglądarka www

My cars - wydatki na auto, paliwo, przeglądy itp. wersja PL , oblicza nam spalanie itp.

My shopping list - lista zakupów..dobre bo jak nas wysyła kobieta na szoping to nie zapomnimy co mieliśmy kupić :naughty:

Power AMP- odtwarzacz muzyki

SoundHound- szukajka tytułów. Nie wiesz co za krzykacz leci w radiu? Uruchamiasz i po paru sekundach pokazuje wykonawcę i tytuł. Dodatkowo od razu oferuje przeglądanie utworu na YT.

Uninstaler- usuwanie programów

Zedge - multum tapet i dzwonków za free.

miCoach- coś dla osób biegających.. zainstalowałem, ale jeszcze nie biegałem z tym programem

Battery checker- wskaźnik baterii itp. [br]Dopisany: Czerwiec 28, 2011, 12:03:57 _________________________________________________

Drag Racing

grałem..ale mnie wkurzyło jak miałem Ferrari na najwższym poziomie i mnie NSX objeżdżał :thumbdown: :thumbdown: :evil: :evil:

Pany, a co dobrego zainstalować do kontroli transferu internetowego bo mi gdzieś MB wciąga.. jednego dnia pozostało mi 100 MB, a drugiego już 4 i nic nie było modzone :thumbdown:

Opublikowano

APNdroid, wylacza transfer danych.

Choc u mnie na 2.3.4 sofcie jest juz taka opcja wbudowana, bo na starszym tez mialem problem ze znikajacymi mb...

Opublikowano

APNdroid, wylacza transfer danych.

Choc u mnie na 2.3.4 sofcie jest juz taka opcja wbudowana, bo na starszym tez mialem problem ze znikajacymi mb...

A jak zainstalować nowszą wersję andoida ? :decayed:

Opublikowano

:hi: dobry temat tel. z androidem mam od ponad roku wiec jest trochę przestarzały :decayed: Samsung GT-5700 galaxy.

Robiłem już z nim rożne cuda łącznie z wgrywanie nie firmowego softu - i jestem mega zadowolony jeśli macie możliwość wgrania tego do swoich tel. to polecam - chodzi dużo szybciej, głośnik, który był cichy działa duże lepiej i jest inny sterownik 3d.

Nie wiem czy u was jest coś takiego jak AppsToSD - instalacja aplikacji na karcie sd - odciąża pamięć tel. instalowanie gier i programów na karcie SD.

Aplikacje wyszukuje w markecie ew. forum andorid polska a ściągam je z chomiku - są tak niewielkich rozmiarów, że nie trzeba płacić za transfer :decayed:

Z gierek typowych polecam Light Racer, air controler, ostatnio odpaliłem sobie Quake 3 Arene :kox: jest jeszcze sporo starszych gierek z kompa ale nie znajdzie się ich w markecie np. warcraft II i starcraft, Doom :naughty: próbuje ruszyć jeszcze NFS Shifta ale się nie daje - ogarnę go w weekend :rolleyes:

Z aplikacji APNdroid - podstawa teraz jest APNdroid widget - wiadomo o co chodzi :naughty:

ASTRO FILE MANAGER - postawa moim zdaniem

Advanced Task Manager - do kończenia procesów choć podobno schemat aplikacji andorida jest taki, że same kończą działać jak są nie używane ale mój tel jakoś tego nie odczuwa :gwizdanie:

Shazam - do rozpoznawania muzy (lepiej pobrać z chomika wersję bez ograniczeń)

IGO - nawigacja

Dolphin Browser HD - przeglądarka, opera zamula, firefox alfa się strasznie sypie...

MyBackup Pro- do robienia kopi systemu :gwizdanie:

Tapatalk PRO :wink4:

Opublikowano

:hi: dobry temat tel. z androidem mam od ponad roku wiec jest trochę przestarzały :decayed: Samsung GT-5700 galaxy.

Robiłem już z nim rożne cuda łącznie z wgrywanie nie firmowego softu - i jestem mega zadowolony jeśli macie możliwość wgrania tego do swoich tel. to polecam - chodzi dużo szybciej, głośnik, który był cichy działa duże lepiej i jest inny sterownik 3d.

Nie wiem czy u was jest coś takiego jak AppsToSD - instalacja aplikacji na karcie sd - odciąża pamięć tel. instalowanie gier i programów na karcie SD.

Aplikacje wyszukuje w markecie ew. forum andorid polska a ściągam je z chomiku - są tak niewielkich rozmiarów, że nie trzeba płacić za transfer :decayed:

Z gierek typowych polecam Light Racer, air controler, ostatnio odpaliłem sobie Quake 3 Arene :kox: jest jeszcze sporo starszych gierek z kompa ale nie znajdzie się ich w markecie np. warcraft II i starcraft, Doom :naughty: próbuje ruszyć jeszcze NFS Shifta ale się nie daje - ogarnę go w weekend :rolleyes:

Z aplikacji APNdroid - podstawa teraz jest APNdroid widget - wiadomo o co chodzi :naughty:

ASTRO FILE MANAGER - postawa moim zdaniem

Advanced Task Manager - do kończenia procesów choć podobno schemat aplikacji andorida jest taki, że same kończą działać jak są nie używane ale mój tel jakoś tego nie odczuwa :gwizdanie:

Shazam - do rozpoznawania muzy (lepiej pobrać z chomika wersję bez ograniczeń)

IGO - nawigacja

Dolphin Browser HD - przeglądarka, opera zamula, firefox alfa się strasznie sypie...

MyBackup Pro- do robienia kopi systemu :gwizdanie:

Tapatalk PRO :wink4:

Muszę w wakacje zrootować komórkę żeby się dało instalować aplikacje na kartę, póki co czekam aż wyjdzie aktualizacja do 2.3 dla mojego Desire ; ]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.