Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba program wgrać i będzie kopie robiło na SD.

Jakiś SMS Backup lub SMS to text.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam problem z xperia m a mianowicie co chwile mi wywala czarna stronę z napisami firewall service a nie kiedy wyświetla się loading launcher i aby coś zrobić trzeba tel wyłączy i odnowa włączyć. Jakieś pomysły co to takiego jest

wysłane za pomocą kalkulatora

Opublikowano

Reset do fabryki lub wgraj Antoniego od nowa.

Opublikowano

Reset nie pomaga. A od nowa wgrać tzn możesz coś więcej na ten temat

wysłane za pomocą kalkulatora

Opublikowano

Trzeba program wgrać i będzie kopie robiło na SD.

Jakiś SMS Backup lub SMS to text.

Sprawdziłem ten program sms to text.Zrobił mi spustoszenie w smsach. Bardziej mi chodzi o jakąś aplikacje która bez wiedzy użytkownika robi trwałą kopie,nawet po wykasowaniu wiadomości :-?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Reset nie pomaga. A od nowa wgrać tzn możesz coś więcej na ten temat

wysłane za pomocą kalkulatora

Wejdź na stronę sony i pobierz PC companion

http://support.sonymobile.com/pl/tools/pc-companion/

Zainstaluj na PC podłącz fona i napraw Androida.

Opublikowano

Robiłem tak i wywala błąd

wysłane za pomocą kalkulatora

aplikacja nie jest zinstalowana. nie maona zainstalowac tej aplikacji

Jakieś inne propozycje??

wysłane za pomocą kalkulatora

Opublikowano

Trzeba program wgrać i będzie kopie robiło na SD.

Jakiś SMS Backup lub SMS to text.

Sprawdziłem ten program sms to text.Zrobił mi spustoszenie w smsach. Bardziej mi chodzi o jakąś aplikacje która bez wiedzy użytkownika robi trwałą kopie,nawet po wykasowaniu wiadomości :-?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zegoggles.smssync
Opublikowano

Tym też już dzialalem ale nie mogę ogarnąć :$ Najlepszy był by po polsku...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Reset nie pomaga. A od nowa wgrać tzn możesz coś więcej na ten temat

wysłane za pomocą kalkulatora

Wejdź na stronę sony i pobierz PC companion

http://support.sonymobile.com/pl/tools/pc-companion/

Zainstaluj na PC podłącz fona i napraw Androida.

Pomoże mi ktoś??

wysłane za pomocą kalkulatora

Opublikowano

Zmieniłem kompa i poszło poz problemu dziex :-P

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepszy program przeciwko reklamom.

https://m.adguard.com/en/welcome.html

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

można przywrócić ustawienia fabryczne z poziomu komputera? jeśli tak to jak to zrobić? pacjentem jest xperia m4 z uszkodzonym wyświetlaczem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Chłopaki mam takie pytanie. Moja Martyna ma Lumie 640xl. Jej telefon poprzez zestaw BT w radiu czyta SMS. Oraz od kogo jest ...

Jak zrobić aby na androdzie to za działało ... Jest to o tyle wygodne że powie na głos " oddzwon " i telefon dzwoni do nadawcy ....

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Poszukuję aplikacji na IPhone 4 służącej do nagrywania rozmów, jeśli chodzi o androida to mam takową co się zowie ACR, pytanie czy występuje coś takiego samego na IP4 ? Dodam, że zależy mi na tym aby nagrywać wszystkie rozmowy, wychodzące i przychodzące bez zbędnego kombinowania. TapeACall odpada bo tam trzeba dużo mieszać żeby cokolwiek nagrać.

Ktoś cos ?

Opublikowano

Cześć i czołem

Poważnie myślę nad zakupem Motoroli Moto X Play w cenie 1149zł + wysył.

Co myślicie o tym smartfonie w tej cenie ? (do 1200zł)

http://www.x-kom.pl/p/256515-smartfon-telefon-fablet-lenovo-moto-x-play-czarny.html

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

Cześć i czołem

Poważnie myślę nad zakupem Motoroli Moto X Play w cenie 1149zł + wysył.

Co myślicie o tym smartfonie w tej cenie ? (do 1200zł)

http://www.x-kom.pl/p/256515-smartfon-telefon-fablet-lenovo-moto-x-play-czarny.html

wolałbym tańszego a o wiele lepiej wypadającego ( 3gb ram 32 gb pam. wew. ) Xiaomi Redmi Note 3 ....

Opublikowano

Co do Marki Motorola.. To mam sentyment, bo teraz używam Moto G2 8GB LTE, a od 2014 miałem Moto G1 wersje 16GB

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.