Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oficjalnie dziekuje Mervinowi i Pablowi... dzieki panowie...:thumbup::thumbup::thumbup:

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

Druga sprawa warto szukac i instalowac tego tapatalka jak mam opere... bo teraz caly czas siedze na forum za pomoca opery....?????

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

warto:thumbup1:

Opublikowano
Oficjalnie dziekuje Mervinowi i Pablowi... dzieki panowie...:thumbup::thumbup::thumbup:

---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

Druga sprawa warto szukac i instalowac tego tapatalka jak mam opere... bo teraz caly czas siedze na forum za pomoca opery....?????

Oj warto warto.

Tapatalk to genialne narzędzie do przeglądania for (Kurde jak to słowo się odmienia?) internetowych

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Druga sprawa warto szukac i instalowac tego tapatalka jak mam opere... bo teraz caly czas siedze na forum za pomoca opery....?????

Oczywiście że warto, ja przeglądam forum na oryginalnej przeglądarce na S3 jest ok, nie używam żadnych oper czy chrome, tapatalk używam jeśli chcę napisać więcej niż jedno zdanie czy coś z edytować jeśli siedzę na telefonie.

Chcesz to Ci wyślę instalkę :wink:

Opublikowano
Druga sprawa warto szukac i instalowac tego tapatalka jak mam opere... bo teraz caly czas siedze na forum za pomoca opery....?????

Oczywiście że warto, ja przeglądam forum na oryginalnej przeglądarce na S3 jest ok, nie używam żadnych oper czy chrome, tapatalk używam jeśli chcę napisać więcej niż jedno zdanie czy coś z edytować jeśli siedzę na telefonie.

Chcesz to Ci wyślę instalkę :wink:

jeżeli jest mołiwość to proszę

co powiesz na temat asus padfone 1 lub 2 bo infinty dopiero wyjdzie i cena 1k eur

Opublikowano
jeżeli jest mołiwość to proszę

co powiesz na temat asus padfone 1 lub 2 bo infinty dopiero wyjdzie i cena 1k eur

Ok wyślę Ci też zaraz, Asusem jeszcze nie miałem okazji się pobawić.

m3rvin ​opróżnij skrzynkę bo nie mogę Ci wysłać PW.

Opublikowano

Czy S3 ma możliwość ustawienia ruchomej tapety na ekran blokady?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

usz... sry

Opublikowano

Druga sprawa warto szukac i instalowac tego tapatalka jak mam opere... bo teraz caly czas siedze na forum za pomoca opery....?????

Przede wszystkim przeglądasz forum znacznie szybciej niż na przeglądarce, i do tego jeśli zależy Ci na zminimalizowaniu transferu danych, to instalacja TT jest polecana ;)

Opublikowano

Przede wszystkim przeglądasz forum znacznie szybciej niż na przeglądarce, i do tego jeśli zależy Ci na zminimalizowaniu transferu danych, to instalacja TT jest polecana ;)

Zgadza się :)

Kto chciał to poleciała apka.

Opublikowano

thx

+ tego asusa tel+tab w jednym

bawilem se note2 duzyyyyyyyyyyyy :decayed:

s3 ponoc maloodporny ...

s2 mam chwale

desire s stary andek i cpu 1core....

Opublikowano

Kup S4 :decayed:

Opublikowano

hehe desperatem niejestem :decayed:

Opublikowano

Poczekaj do połowy maja na prezentację Motoroli X Phone :naughty:

Jeśli macie tablety, i wkurza Was ten dolny nawigacyjny pasek (zwykle czarna belka) to możecie skorzystać z full!screen - fajna sprawa, gdy gramy w gierki, oglądamy filmy lub przeglądamy internet. Ekran wypełniony jest w całości treścią. Działa również na smartfonach, osobiście używam od kilku tygodni na TF300 oraz Razr. Rewelacyjna ;) Oczywiście root potrzebny.

70sWSebp9jTySSucaKXYQAWrcLPShJvwgOPcLEN5hzwa0ymaBq2h9JZKNwR0trnT8ZY=w124

Nazwa: full!screen

Link do Google Play

Opublikowano
Druga sprawa warto szukac i instalowac tego tapatalka jak mam opere... bo teraz caly czas siedze na forum za pomoca opery....?????

Oczywiście że warto, ja przeglądam forum na oryginalnej przeglądarce na S3 jest ok, nie używam żadnych oper czy chrome, tapatalk używam jeśli chcę napisać więcej niż jedno zdanie czy coś z edytować jeśli siedzę na telefonie.

Chcesz to Ci wyślę instalkę :wink:

To poprosze na PW...:wink:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Ja czekam na Note 3 wtedy mojego note 2 oddam do komisu...:whistling:

Opublikowano

Mario Bros poleciało :grin:

Opublikowano
Mario Bros poleciało :grin:

Thx ... mam zainstalowane teraz musze yno to rozkminic jak dziala i o co kaman...:grin:

---------- Post dopisany at 09:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

Nie moge znalez a4klubu...:facepalm:

Opublikowano

Witajcie,

Po raz kolejny muszę oddać swojego Desire Z na naprawę gwarancyjną. Znacie może jakąś aplikację która wykona kopię tego co mam w telefonie, tak żeby po otrzymaniu przywróconego do ustawień fabrycznych telefonu nie instalować wszystkiego od nowa?

Opublikowano

Pany jak mam znalez w tym tapatalku a4klub bo szukam caly dzien i juz mnie to wkur...:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.