Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mario a4-klub.pl (ważne żeby był myślnik):wink:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 408,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mario a4-klub.pl (ważne żeby był myślnik):wink:

Bez końcówki pl też znajduje

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Mario a4-klub.pl (ważne żeby był myślnik):wink:

Bez końcówki pl też znajduje

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Ogarnołem chociaż nie wyszukuje mi po nazwie tylko manualnie... :(

z biołej kozy zza kierownicy ... wysłane ...

Opublikowano

aktualizował się wam dzisiaj S3?

Mam teraz XXEMC2

Poza Muzyka Play i Czasopisma Play żadnej zmiany nie zauważyłem

Opublikowano

od pewnego czasu wqurwia mnie jedna rzecz w S3

gdy chce zmienic siec telefon bardzo długo wyszukuje operatora a jak juz znajdzie to bardzo długo sie do niego rejestruje

mam w aucie 15-to letnią nokię 8110 (banan) i ona robi to w kilka sekund

co jest grane ?

Opublikowano

U mnie jest to samo :kwasny: człowieka może coś strzelić....

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

jak to ogarnac bo, nie widze żadnego odnosnika (linka) ???

Opublikowano

Ale co ogarnąć o czym mówisz?

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Jeśli masz na myśli aktualizację to wejdź na ustawienia, informacje o telefonie i aktualizacje, dajesz przez WiFi i sprawdzasz, przez OTA z aktualizowalem.

Opublikowano

Jasne...... mi to mozesz akurat tłumaczyć :grin:

Opublikowano
aktualizował się wam dzisiaj S3?

Mam teraz XXEMC2

Poza Muzyka Play i Czasopisma Play żadnej zmiany nie zauważyłem

Mam te wersje i nie mam tych aplikacji :decayed:

Opublikowano
aktualizował się wam dzisiaj S3?

Mam teraz XXEMC2

Poza Muzyka Play i Czasopisma Play żadnej zmiany nie zauważyłem

Mam te wersje i nie mam tych aplikacji :decayed:

w sumie to kompletnie niepotrzebne są te apki :decayed: ten cału Muzyka Play jakoś specjalnie się nie różni od zwykłego odtwarzacza muzycznego

Opublikowano
aktualizował się wam dzisiaj S3?

Mam teraz XXEMC2

Poza Muzyka Play i Czasopisma Play żadnej zmiany nie zauważyłem

Mam te wersje i nie mam tych aplikacji :decayed:

w sumie to kompletnie niepotrzebne są te apki :decayed: ten cału Muzyka Play jakoś specjalnie się nie różni od zwykłego odtwarzacza muzycznego

Ja uzywam Muzyki Play, ale instalowalem ja sobie sam. (daje lepsze basy)

Moglbys pokazac zrzut ekranu z tych czasopism? :smiley:

Opublikowano

W orange pewnie się aktualizacja trochę opóźni :/

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

te czasopisma to póki co w pl nie działają. Napisał mi, że brak polskich gazet czy jakoś tak. Generalnie będzie można sobie wykupić prenumerate i w tym programie będzie się ja dostawać.

Przynajmniej tak to zrozumiałem.

A co do Muzyki Play to sprawdzę :)

Opublikowano
Mario a4-klub.pl (ważne żeby był myślnik):wink:

Bez końcówki pl też znajduje

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Ogarnołem chociaż nie wyszukuje mi po nazwie tylko manualnie... :(

z biołej kozy zza kierownicy ... wysłane ...

Dzięki wszystkim za pomoc....:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ktoś sie orientuje co wprowadza trzeciomajowa ktualizacji do Galaxy S III ?

Teraz mam:

I9300XXEMC2

WERSJA JZO54K.I9300XXEMD2

Opublikowano

Ponoc bateria lepiej trzyma i ciut mniej RAMu zre. Ja czekam na 4.2 :D

Wysłane z prodiża

Opublikowano
Ktoś sie orientuje co wprowadza trzeciomajowa ktualizacji do Galaxy S III ?

Teraz mam:

I9300XXEMC2

WERSJA JZO54K.I9300XXEMD2

Przecież pisaliśmy na ostatniej stronie o tej aktualizacji..

NOWY SAMSUNG GALAXY S4 I9500 WHITE GW 24 BEZ SIM (3228968762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przyjechały mi świeże bułeczki :kox:

Opublikowano

Nie kuś :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.