Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dziwne pstrykanie (chyba przekaznika)...[updated]


lmatys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otoz jadac autem,albo i stojąc...(kluczyc przekrecony, komp dziala)...co jakis czas pstryka mi jakis przekaznik..raz czesciej raz rzadziej...na pewno raz na minute...roznie...zadna kontrolka sie nie zapala, zaden monit sie nie ukazju na kompie...co to moze byc???

P.S-odglos wydobywa sie z okolic deski rozdzielczej...pozatym auto sprawne, wszystko dziala...ale co to pstryka?;-)

Pozdrawiam i dziekuje z gory za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

a moze to tylko zegarek? :lol: co minute przesowa wskazowke, to by sie zgadzalo :mrgreen: gdy zakupilem audi na poczatku tez mi cos cichutko pstrykalo i pozniej doszedlem ze to wlasnie zegarek :wink:

pozdrawiam

nie mam w aucie zegarka wskazowkowego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest pod maską to może być elektrozwór par paliwa, a jak to on to tylko jego wymiana może pomóc.

Witam.

Masz na mysli czy pstrykanie jest pod maska?

P.S-zauwazylem ze pstrykanie jest nawet przy wylaczonym silniku (ale przekrecona stacyjka), niedzialajacej klimie, i niegrajacym radiu...jutro bede jechal w dzien bez swiatel...zobaczymy...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest pod maską to może być elektrozwór par paliwa, a jak to on to tylko jego wymiana może pomóc.

dokladnie tak

Pstrykanie wydobywa sie z identycznego miejsca gdzie pstrykaja migacze itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Może nie chodzi o pstrykanie, tylko o... (no i weź tu napisz dźwięk :wink: ) - takie coś jakby klapy klimatyzacji się 'odzywały". Zauważyłem coś takiego u siebie i o ile pamietam, tylko wtedy, kiedy klima jest OFF. Nie przejmuję się tym, bo po chwili (chyba) to ustaje. Generalnie wydaje mi się, że tak jakby chciało domknąć którąś klapę, ale nie daje rady - może mam jakieś błędy - jeszcze nie sprawdzałem, albo poprostu "ten typ tak ma"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Może nie chodzi o pstrykanie, tylko o... (no i weź tu napisz dźwięk :wink: ) - takie coś jakby klapy klimatyzacji się 'odzywały". Zauważyłem coś takiego u siebie i o ile pamietam, tylko wtedy, kiedy klima jest OFF. Nie przejmuję się tym, bo po chwili (chyba) to ustaje. Generalnie wydaje mi się, że tak jakby chciało domknąć którąś klapę, ale nie daje rady - może mam jakieś błędy - jeszcze nie sprawdzałem, albo poprostu "ten typ tak ma"...

Na 100% jest to pstrykanie jakiegos przekaznika...;-)

Jutro jak mi sie uda, to nagram filmik aparatem cyfrowym z dzwiekiem, i podrzuce link do tego, i sami zobaczycie/uslyszycie ;-).

[ Dodano: 2006-09-25, 15:01 ]

Hmmm... Może nie chodzi o pstrykanie, tylko o... (no i weź tu napisz dźwięk :wink: ) - takie coś jakby klapy klimatyzacji się 'odzywały". Zauważyłem coś takiego u siebie i o ile pamietam, tylko wtedy, kiedy klima jest OFF. Nie przejmuję się tym, bo po chwili (chyba) to ustaje. Generalnie wydaje mi się, że tak jakby chciało domknąć którąś klapę, ale nie daje rady - może mam jakieś błędy - jeszcze nie sprawdzałem, albo poprostu "ten typ tak ma"...

...witam...przed chwila nagralem pstrykanie;-)

- silnik wylaczony

- wszystko wylaczone tylko przekrecona stacyjka

(w tle gdzies jakas kosiarka chyba chodzila, ale pstrykanie slychac)

link do pstrykania

http://lukasz.murka.net/Audi/MOV00548.MPG

Pozdrawiam i zycze dobrych interpretacji ;-).

P.S-mozna w winapmie, ale lepiej w jakims odtwarzaczu filmow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam troszkę wątek:)) U mnie też słychać takie pstrykanie, dokładnie gdzieś w okolicy lewego kolana:)) i też mam wrażenie że jakiś przekaźnik... czy ktoś już to rozpracował??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...