Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie szybkie pytania:

- proszę o numery z ETKI sprysków

- czy spryski od A4 B6 cabrio są takie same jak Sedan/avant?

- czy są spryski P/L?

pozdrawiam

Opublikowano

Gdzie jeszcze mozna kupic pompke do xenonow?

W aso cena 160zl a nie chce wywalic tyle jak ma sie okazac,ze moja jest sprawna...

Opublikowano

Chyba zakupie ta pompke bo innego wyjscia nie widze.JEst mozliwe,ze cos jest zle podlaczone i pompka nie pracuje tak jak powinna?Mam na mysli elektryke...

Opublikowano

no moze + z - pomyliłes :):kox: :kox: :kox: :kox: i powietrze pompuje do zbiorniczka :D

Opublikowano

no moze + z - pomyliłes :):kox: :kox: :kox: :kox: i powietrze pompuje do zbiorniczka :D

raz tak znajomy podlaczyl dmuchawe w aucie i jezdzil tak dwa tygodnie ..okazalo sie ze powietrze zaciagalo a nie dmuchalo :naughty:

Opublikowano

Nie, dmucha dobrze,bo sie wysuwaja.

Plan jest taki:

Sprawdzam napiecie na przewodach.Jesli cos jest zle(przetarte czy cos innego) to pompka nie bedzie pracowala cala moca.JEsli to bedzie ok to kupuje pompke.

Same problemy mam z tymi bixami i spryskiwaczami.Rezanie jest fajne :decayed: :decayed:

Opublikowano

panowie szybkie pytania:

- proszę o numery z ETKI sprysków

- czy spryski od A4 B6 cabrio są takie same jak Sedan/avant?

- czy są spryski P/L?

pozdrawiam

czy ktoś zna odpowiedź na te pytania??

Opublikowano

Cuber mozesz sprawdzic krocce wchodzace do zbiorniczkow spryskiwaczy?

Opublikowano
  • Autor

Cuber mozesz sprawdzic krucce wchodzace do zbiorniczkow spryskiwaczy?

hmmm ale tam nie ma krócców,

Opublikowano

Jak nie ma :mysli: :mysli:

Krócce ktore sa w zbiorniczku do spryskiwaczy i w glownym.Lacza te 2 zbiorniczki za pomoca wezyka.

Opublikowano
  • Autor

Jak nie ma :mysli: :mysli:

Krócce ktore sa w zbiorniczku do spryskiwaczy i w glownym.Lacza te 2 zbiorniczki za pomoca wezyka.

aaaa juz wiem OCB ale widze ze nie ma tego jako częsci :mysli:

zbiornik.jpg[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:45_________________________________________________Moze Ci chodzi o przewód odpowietrzający :naughty:

zbiornik2.jpg

Opublikowano
  • Autor

A druga sprawa mogę mieć spryski, które mają nr 8E0 955 101 G

te są z B7 :gwizdanie:

Opublikowano

A druga sprawa mogę mieć spryski, które mają nr 8E0 955 101 G

te są z B7 :gwizdanie:

kurna a koleś pisze że A4 2002-2004

Opublikowano
  • Autor

moze pasują ale Ja nie wiem tego :gwizdanie:

Patrzac po etce spryski z innymi literkami są do róźnych wersji , S-line , Seria itp

Opublikowano

moze pasują ale Ja nie wiem tego :gwizdanie:

Patrzac po etce spryski z innymi literkami są do róźnych wersji , S-line , Seria itp

już przypatrzyłem się jest różnica w obudowie sprysku:

to jest B6

3215cd83.jpg

a to B7

afc34fb6.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.