Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w kilku słowach- między tym a BRD jest choć odrobina podobieństwa w odczuciach z jazdy ? pewnie te B8 bije BRD pod każdym względem na głowę :gwizdanie:

auto miazga :blink::slina: zresztą nie jeden jeszcze tutaj to napisze :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna :) czemu niektóre 2.0TFSI mają wydech po jednej stronie, a inne po dwóch stronach? :mysli:

Paweł zmień dane w profilu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi łeee tam..nie masz Slina wewnątrz ;P... :thumbdown: :thumbdown:

:decayed::naughty::kox:

piękna :) czemu niektóre 2.0TFSI mają wydech po jednej stronie, a inne po dwóch stronach? :mysli:

Paweł zmień dane w profilu :naughty:

bo jedne mają Slina zewnętrznego a inne nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne.. bo na mobilach zdawało mi się, że oglądałem 2.0 TFSI S-line (full) i miało chyba wydech tylko po jednej stronie? :mysli: no nie wiem, w każdym razie dzięki mgtan za uświadomienie :) szkoda, że przy 2.0 TDI tak nie zrobili :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne.. bo na mobilach zdawało mi się, że oglądałem 2.0 TFSI S-line (full) i miało chyba wydech tylko po jednej stronie? :mysli: no nie wiem, w każdym razie dzięki mgtan za uświadomienie :) szkoda, że przy 2.0 TDI tak nie zrobili :wallbash:

może to były 180 km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam.. no nic :) pewnie masz rację, jeszcze raz dzięki za uświadomienie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest czasem tak, że jak jest Q to wydech jest na dwie strony, a jak Q nie ma to tylko po jednej?

Turdzi, gratki super furacza! nie ma to jak saloNówka :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wyjaśniłem , B8 2.0 TFSI w sedanie ma wydech po jednej stronie , zarówno 211 jak i 180 i bez znaczenia czy q czy bez..W Avancie ma dwóch stronach tez bez znaczenia czy 180 czy 211 i czy q czy nie za wyjątkiem tego ze 180 nigdy nie ma chromowanych końcówek wydechu.Nawet w Sline i po tym ja poznać.

Co do jazdy to zrobię dzi 100 km po miescie.Jeżdżę spokojnie kręcąc do 4 tys na razie ale raczej żwawo.Miasto duzo świateł i trochę drogi dwupasmowej na razie sapalanko 11.4.Silniczek wkręca sie bardzo ladnie i na 225 auto jest na prawdę sprawne , w przeciwieństwie do aut którymi jeździłem na 245 i 255.Te byly zdecydowanie zamulone opona.Jutro odbieram Rotory , ale niestety opony dopiero po pierwszym bo skończyła sie juz $$$.Co do samych felg to czytalem tam dyskusje mniej lub bardziej dokładnie i tak Rotor kosztuje 3.5 K z opona ale jak kupujesz nowe auto i do tego zamawiasz pelny pakiet Sline.W przeciwnym razie felgi z opona kosztuja 15K.Ja za swoje place 8k plu pewnie z 2,5k za opony.wyjdą mniej więcej 10K.I tak jestem do przodu bo zamawiając Slina musiał bym do niego dokupic alkantare a to juz sie robi na prawdę konkretna kasa :rolleyes:

Jest tez oczywiście jedna lipa w postaci Navi 2G.pan przy zamawianiu zapomniał powiedzieć ze to DVD z mapa musi być w odtwarzaczu zeby to dzialalo , wiec jak jestem w trasie to jak k...... mam słuchać muzyki :wallbash:Trzeba dokupic zmieniarke ![br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:58_________________________________________________Pare fotek

p1060173x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sloty kart pamięci widoczne na foto ??[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 22:02_________________________________________________To 2G z czytnikiem "multimedia" zamiast zmieniarki nie ma już czytnika map w bagażniku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p1060174x.jpg

p1060180t.jpg

Co do samego wewnetrznego Slina to powiem tak.Jest fajny owszem ale musi byc z alkantara i biala nicia.Biale szycie po 50 tys wyglada jak kupa i na kierownicy i na fotelch chybaze jak Makki :wink4: czyscisz ja po kazdej jezdzie szczoteczka do zebow :decayed:Do tego roznica w cenie jest kolosalna , prawdzilem to na 10 strone bo sileczalem nad konfiguracja tego auta z dobre po roku :rolleyes: i przerobilem wszystkie mozliwe opcje.

Z fajnych rzeczy to zegary w benzynie B8 w nocy wygladaja przekozak :kox: [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 22:12_________________________________________________Tak BTW czy ktos jest mi w stanie powiedziec jaki kod ma ma zawieszenie Sline w B8 ? 1BE czy 1BV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba 1BE z tego co pamiętam jak sprawdzałem jednego S-line, ale Cuber ma to pewnie Ci napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma, widać na pierwszym zdjęciu jak jest w folii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, na tych nowszych po prostu schowany :) gratki, ładna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

Fajny ten pierwszy dzien nowego auta uwielbiam to.. szczegolnie jak pachnie fabryką..zazdroszczę!

A dywaników materiałowych nie wziąłeś?Od razu jest przytulniej!

Z navi faktycznie szok,coz człowiek się uczy na błedach dokupisz zmieniarkę i po sprawie! :good:

Dolej paliwka :wink4:

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 22:49_________________________________________________

Z fajnych rzeczy to zegary w benzynie B8 w nocy wygladaja przekozak :kox: [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 22:12_________________________________________________Tak BTW czy ktos jest mi w stanie powiedziec jaki kod ma ma zawieszenie Sline w B8 ? 1BE czy 1BV ?

A czym zegary w nocy roznia sie od dieselka poza podziałką obrotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...