Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jest guma 225 na 8 calach i opona równa z felgą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna maszyna :good: Z felgami tez bym nie kombinowal tylko wrzucal rotory :cool1: Tylko zeby nie byly w takim kolorze jak w rs5 bo beda ginac na czarnym aucie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się ta felga. aczkolwiek ja bym celował w te:

bbs-speedline-11897.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do opony 225 na feldze 8,5 cala to pogadaj z armistead-em on ma 225/40/18 na takiej feldze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się ta felga. aczkolwiek ja bym celował w te:

bbs-speedline-11897.jpg

Jedrex nie mów ze sobie zostawiles te fele z A6 :good: kupuj bryke bo jestem b.ciekaw jak się będzie prezencic na B8 :naughty: w 19" mi się bardzo podoba :naughty: na B7

Sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile to dukatow na nasze ? :decayed: ET pewnie 29 bym bral :wink4:

1,5 K za sztuke , ja wyrwalem 19 OEM za 8k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się ta felga. aczkolwiek ja bym celował w te:

bbs-speedline-11897.jpg

Jedrex nie mów ze sobie zostawiles te fele z A6 :good: kupuj bryke bo jestem b.ciekaw jak się będzie prezencic na B8 :naughty: w 19" mi się bardzo podoba :naughty: na B7

Sorki za OT

niestety nie, A6 poszła razem z felgami - zresztą i tak otwór centrujący nie pasowałby do B8 :wallbash:

Paweł, kiedy odbiór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym odbierał nówkę to codziennie byłbym w salonie popatrzeć :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel: gadalem z moim guru od detalingu dzisiaj. Pytalem go o doprowadzenie lakieru Twojego do idealu po odbiorze i cene. Taka specjalna cene dla Ciebie :) I oczywiscie zabezpieczenie woskiem z najwyzszej polki...

Musialby jakos zobaczyc auto. Taka mala wypowiedz jego:

"Jeg klarer dessverre ikke å gi han noen pris uten å ha sett hvor mye Møller har klart å fucke opp"

A po polsku dla zainteresowanych " nie jestem w stanie wycenic tego dla niego bez obejrzenia i twierdzenia jak Møller (norweskie Aso) zpie**** robote)

Pokazalbym Ci, w dniu odbioru, z moimi lampkami, w jakim statnie jest lakier bo ich myciu i polerowaniu to bys sie zdziwil.

Wiem dokladnie jak i czym myja auto po transporcie a to nie na moje nerwy :))

Ale jak Tobie wystarczy to ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy w PL albo NO używają innych specyfików do usuwania fabrycznego zabezpieczającego wosku czy w każdym ASO jest ten sam rekomendowany przez fabrykę Audi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym odbierał nówkę to codziennie byłbym w salonie popatrzeć :slina:

nic sie nie martwa byle w sobote i w poniedzalek :decayed:

To ile to dukatow na nasze ? :decayed: ET pewnie 29 bym bral :wink4:

1,5 K za sztuke , ja wyrwalem 19 OEM za 8k.

Bez opon?....nie tanio..

ale mowisz o OEM 19 czy tym co makki wkleil, bo jak na podrobe to cena zaporowa bym powiedzial.Jesli mowisz o OEM to ciezko powiedziec na allgro musal byc dac z 5K za takie kola o ile je znajdziesz a kupowanie od polskich handlarzy ......... ja juz swoja lekcje odrobilem i nie dziekuje :wink4:Zasadniczo te Rotory mialy byc dopieor na przyszly sezon ale wyszlo jak wyszlo i beda teraz :) [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 17:33_________________________________________________Makki , spoko tylko ja nie mam auta kupionego u Møllera :decayed: mowie ci to juz 10 raz :wink4:

Moze nie zrobia lipy , a je niestety nie ma czasu za bardzo teraz na zabawe z samochodem , bo brakuje mi go dla siebie , a musze tez cos poswiecic dziecku i żonie.Wiesz jak jest niedopeszczona żona nic dobrego nie wrozy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile to dukatow na nasze ? :decayed: ET pewnie 29 bym bral :wink4:

1,5 K za sztuke , ja wyrwalem 19 OEM za 8k.

ja ostatnio takie felgi kumplowi z vw-audi club.no sprowadzalem do jego rs4 to bez opon placil 7k.pln.....ale to byly 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...