Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze można dystanse zapodać, pełen wybór szerokości w Eibachu i H&R jeżeli cytować sprawdzone markowe produkty, chociaż Eibach ma chyba lepsze śruby/szpilki (EOT miałem H&R i koleś przykręcając pneumatykiem zerwał mi gwint, na szczęście było to u dealera H&R więc dostałem nówkę sztukę w 5 minut)[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 00:48_________________________________________________co do felg to jeszcze OZ są oki ew. Advanti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do felg to jeszcze OZ są oki ew. Advanti

z OZeta to chodza za mna jeszcze Superturismo LM w graficie ale nie wiem czy sie na nie zdecyduje.Chyba jednak Rotor :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki wozidełka :good:

bardzo fajna i mądra konfiguracja - jest wszystko co najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , mial jeszcze byc dodatkowy pakiet skorzany i szklany dach ale....

Jak zobaczylem w democarze jak ta skora wyglada po 20 tys to zrezygnowalem.Gumowe boczki moze tak fajnie nie wygladaja , ale sa o niebo pratyczniejsze.

Daszek tez fajny ale ponoc sa tam z nim jakies problemy a ze kosztuje nie malo , to pojdzie w felgi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko lux, ja tylko jakbym zamawiał nówkę to teraz tylko z s-tronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi a nie chciałeś poczekac na lifting B8 który ma byc w przyszłym roku ? :mysli:

ps. Ty masz NAVI 3G ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel!! Gratulacje :) Madra konfiguracja..

Jest baaaardzo ladna, ale czarna. A ja nie mam czasu na czarny kolor :)

Moze jakos w wakacje zrobimy sobie sesje bialas i czarnuch?

Gratuluje planow i mam nadzieje ze z tym programem to poczekasz troche.. Nie wiem jak tam Twoje ASO ale pewnie za jakis czas bedziesz mial update softa i co wtedy??

Nie wiem tez kto dla Twojego dealera robi nybil klargjøring ale jak widze ta folie to i widze rysy! :) Diamondbrite sobie odpusc, szkoda kasy na cos to nic nie daje.. Wysle info do kolegi z Moss/Ås, ktory ma przedstawicielstwo Swissvax i Scholla w Norwegii. Jeden z najwiekszych freakow kosmetyki samochodowej w Norwegii. Zatwierdzony przez Scandicshine Detailer i Swissvax Detailer. Jego prace mozesz zobaczyc sobie tutaj:

http://www.detailersclub.no/forum/topic/7116-lamborghini-gallardo-lp-560-4/

http://www.detailersclub.no/forum/topic/8416-bas-detailed-audi-q7-s-line/

Nie wydaje mi sie zeby Ci sie chcialo po Polsce jezdzic i szukac Zymola lub Swissvax. A ja mam za daleko do Ciebie :)

Wyciagnij od dealera komplet dywanikow gumowych i welurowych![br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 10:42_________________________________________________

Turdzi a nie chciałeś poczekac na lifting B8 który ma byc w przyszłym roku ? :mysli:

ps. Ty masz NAVI 3G ? :mysli:

tak mozna wieki czekac, co chwila cos nowego wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi a nie chciałeś poczekac na lifting B8 który ma byc w przyszłym roku ? :mysli:

ps. Ty masz NAVI 3G ? :mysli:

Przyszly rok to za dlugo, ja chcalem sie rozpiac z B7 tak szybko jak sie da , zaraz bedzie 100Kkm i zaczna sie pomalu wydatki a ja nie chce dokladac juz do tego auto.

Lift fajny ale jak to z liftami bywa , co bedzie jak mi nie pdejdzie , zreszta na dzien dzieisjszy B8 d tla mnie nadal nowe auto za rok dwa juz sie troszke zestarzeje bo mimo liftu bryla auta pozostaje ta sama.

Navi mam 2G bylo w pakiecie bardzo tanio wiec szkodami bylo dopacac duzo do 3G jak i tak korzystam z tego tylko jak jade gdzies dalej.

Jest baaaardzo ladna, ale czarna. A ja nie mam czasu na czarny kolor :)

Moze jakos w wakacje zrobimy sobie sesje bialas i czarnuch?

No proste , ja sie bardzo pisze na ta Hytte , pod warunkiem ze zniesiecie nasza mala szefowa :wink4:

Makki , a polecasz ten zestaw Entry Collection ze swissvax ? Bo moze bym sobie zamowil ?

[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 11:07_________________________________________________

Wyciagnij od dealera komplet dywanikow gumowych i welurowych!

wyciagniety , z mata do bagaznika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proste , ja sie bardzo pisze na ta Hytte , pod warunkiem ze zniesiecie nasza mala szefowa :wink4:

Makki , a polecasz ten zestaw Entry Collection ze swissvax ? Bo moze bym sobie zamowil ?

[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 11:07_________________________________________________

Wyciagnij od dealera komplet dywanikow gumowych i welurowych!

wyciagniety , z mata do bagaznika :wink4:

Veeeldig bra :good:

Oczywiscie ze damy rade z mala ksiezniczka.. :)

Jezeli juz myslisz o Entry to cos takiego: Art 127 Swissvax Entry Collection med Shield Voks. Z wosku Shield bedziesz bardzo zadowolony.. W sam raz na Norwegie.

Mam rabat w Swissvax.no, daj znac to moze 15% uda sie zalatwic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi gratulacje, prezentuje się super :good:

nie ma to jak nówka sztuka nie śmigana :decayed:

moja filozofia jest zbliżona, silnik, naped, jak wystarczy to reszta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki , a polecasz ten zestaw Entry Collection ze swissvax ? Bo moze bym sobie zamowil ?

Nabijałeś się ... a pisałem Ci, że niedługo sam odkryjesz w sobie nowe zboczenie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi graty nowej furmanki :kox:

Super wyposażenie tylko pogratulować :good: :good: :good:

Jak będziesz w Krk to daj znać, zrobi się spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijałeś się ... a pisałem Ci, że niedługo sam odkryjesz w sobie nowe zboczenie

nie no to bylo tak z przymruzeniem oka :wink4:, ale ja raczej do waszego poziomu mierzyc nie bede.Zwyczajnie obrze napastowane auto latwiej sie myje i mniej brudzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie chciałeś list chromowych wokół szyb :?:

Mówisz że będzie Black Edition franca :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że będzie Black Edition franca :?: :decayed:

z tego co widac to chyba juz jest :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki planów na 3XX :evil: życzę zrealizowania

Gratulacje fajnego autka :kox: Rotory są przekozackie i tego bym się trzymał :evil::good:

Gratki planów na 3XX :evil: życzę zrealizowania :)

to plany na 2015 :) , najpierw bedzie pewnie lajtowo program z wydeszkiem.Jezli ze wydechem i sportowym katem bedzie sie dalo podejsc pod 280 , to turbo raczej nie bede zmienial.

Co do rotorow to raczj juz zadecydowane , moze nawet zamwie w przyszlym tygodniu , ale mam straszna lamiglowke z oponami :wallbash:

Oponki beda Hankook Ventus S1 evo ( ponoc rewelacja zwlaszcza w stosunku cena do tego co oferuja ) natomiast rozmiar przyprawia mnie o bol glowy.Nie chce 255/35/19 najbardziej bym chcal 225/40/19 ale nie wiem czy nie beda sie za bardzo obciagac na 8.5 calowej feldze.245/35 odpada , bo to zadna roznica do 255 a 235/40 sa troche za duze i bedzie licznik przeklamywalo.I badz tu madry.......

Dlaczego nie chciałeś list chromowych wokół szyb

czubie czystos formy i prostote :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz naciągnąć 225/40/19" na 8,5" nie takie rzeczy ludzie na forum już robili :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...