Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

róznica jest około 0,1-0,2L ale trzeba brać pod uwagę że nie każdej stacji tankujemy tyle ile jest na dystrybutorze :gwizdanie:

Opublikowano

róznica jest około 0,1-0,2L ale trzeba brać pod uwagę że nie każdej stacji tankujemy tyle ile jest na dystrybutorze :gwizdanie:

dlatego najlepiej sprawdzić na jednej stacji przy tym samym dystrybutorze :wink4:

umnie na FIS wychodzi ok. 0,2L mniej niż z tankowania.

Opublikowano

róznica jest około 0,1-0,2L ale trzeba brać pod uwagę że nie każdej stacji tankujemy tyle ile jest na dystrybutorze :gwizdanie:

też jestem tego zdania :wink4:

dlatego nie zawsze jestem zdania że fis zawyża, bądz zaniża :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zawyza lub zniza max o 0.5 litra , niestety nie mialem jak sprawdzic pod dystrybutorem bo mi sie nie chcialo , kiedys sprawdze jak to jest u mnie.[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:31_________________________________________________Alice_s-1.jpg

Troche mi zal dupe sciska ze żona nie zgodzila sie na bialy :slina:

Sexy dupka :cool1:

Opublikowano

biały daje czadu :evil: a czarny wyszczupla :polew:

Opublikowano
  • Autor

i co Turdzi dalej twierdzisz że jadać 200km autostradą z prędkością 100km/h w o 12 w nocy przy zerowym ruchu nie można osiągnąć 5L z tym silnikiem?

z quattro mysle ze jednak nie patrzac po chwilowym spalaniu , ale FWD mysle ze jest to ak najbardziej realne !

Opublikowano

_________________________________________________Alice_s-1.jpg

Troche mi zal dupe sciska ze żona nie zgodzila sie na bialy :slina:

nie mogła popuścić bo byś jej póżniej na głowę wszedł :polew: :polew: :polew: ale poważnie czarna to czarna :wink4:
Opublikowano

a kiedy koła zakładasz Pawle?

Opublikowano

Troche mi zal dupe sciska ze żona nie zgodzila sie na bialy :slina:

bo kto się żony pyta o kolor samochodu lub inne rzeczy dot. samochodu?! :tongue4:

a ona pyta sie Ciebie o kolor szminki, tuszu lub pudru i innych wynalazkow? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kola zalozonel. moze wieczorem zalozone , na razie zdjecia z tel. moze wieczorem cos pykne

zdjcie0246p.jpg

zdjcie0247m.jpg

zdjcie0250k.jpg

zdjcie0251v.jpg

na zywca jest mega kozak :cool1:

Opublikowano

ładna, szkoda, że nie sedan :decayed:

Opublikowano

od razu inne auto na tych rotorach :good:

Opublikowano

felgi cudo :) zazdroszcze :decayed:

tylko please - zrob lepsze fotki :)

Opublikowano
  • Autor

Cos sie udalo zrobic ,

p1060186.jpg

p1060189f.jpg

p1060190k.jpg

p1060192g.jpg

p1060198k.jpg

Opublikowano

piekna sztuka bez 2 zdan... ale opony moglyby byc ciut szersze - obys nie uszkodzil felgi :kwasny:

Opublikowano

turdzi zaje...te :banan3: :banan3:

w sobotę jak tu się naoglądałem B8 aż poszedłem w lotka zagrać. I udało sie trafiłem 3kę :>

Opublikowano

mi się wydechy strasznie podobają :kox:, zazdroszcze bardzo takiego po obu stronach, nie ma znaczków na klapie - dla potencjalnego klienta z Polski auto było bite bo nie ma znaczków, miałem taką sytuację...

Opublikowano
:slina: Auto jest naprawdę :kox: Ciekawe czy ktoś ma Rotory w B5 mogą fajnie wyglądać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.