Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ALE AUTO :kox: :kox: :kox: :kox: TURDZI wkoncu widze zakupiles B8 ... jakos pominolem ten watek - pomimo ze mial 20 stron ale umknol mi :wink4:

Gratuluje zakupy ... jak to mowia lepiej pozno niz wcale .

Sliczny samochod , super motorownia , piekne wyposazenie ( z marzen brakuje tylko B&O). Rozumiem ze navi 3g na pokladzie i takie tam :kox: zajebistosci .

Rotory rozwalaja na zdjeciach na zywo podejrzewam ze jeszcze lepiej .

Bezawaryjnosci :good: :good: Piekne AUTO :hi: :hi:

NAVI 2G

Opublikowano

kola :kox: widzialem je okolo pol roku temu na zywo na audi s5 20 cali i byla miazga

Opublikowano
  • Autor

ALE AUTO :kox: :kox: :kox: :kox: TURDZI wkoncu widze zakupiles B8 ... jakos pominolem ten watek - pomimo ze mial 20 stron ale umknol mi :wink4:

Gratuluje zakupu ... jak to mowia lepiej pozno niz wcale .

Sliczny samochod , super motorownia , piekne wyposazenie ( z marzen brakuje tylko B&O). Rozumiem ze navi 3g na pokladzie i takie tam :kox: zajebistosci .

Rotory rozwalaja na zdjeciach na zywo podejrzewam ze jeszcze lepiej .

Bezawaryjnosci :good: :good: Piekne AUTO :hi: :hi:

mmcv dzieki , ale w sumie sie ciesze ze tak dosc pozno ja nie jestetem zwlennikiem gnania do salonu i kupowania nowych modeli.Nowego A6 w zyciu bym teraz nie kupil.Moze auto juz troche opatrzone bo jest 3 lata na rynku ale mysle ze obece modele sa jednak troszke lepsze niz te pierwsze.Dotyczy to chyba kazdej marki.

Co do wygladu to jest dokadnie tak jak mowisz , az rano ide sobie zerknac do garazu aby zaczac dzien w mily sposob , po czym jade do pracy rowerem ;( :decayed:

Opublikowano

kola :kox: widzialem je okolo pol roku temu na zywo na audi s5 20 cali i byla miazga

A nie RS5? :decayed:

Opublikowano

turdzi gratki pięknego autka :kox: rotory moim zdaniem jedna z najładniejszych felg na rynku w ogóle. A co do ciśnień to 2,2 -2,3 wydaje mi się trochę przy mało. Ja mam 235/35/19na 8,5" feldze (mięsa powinno być podobnie jak u Ciebie) i mam ok 2,7. Sprawdzałem jak jest na 3,0 i mało mi plomby nie powypadały. Myślę, że jeszcze zejdę z tyłem do 2,5 a przód do 2,6 i tak już zostawię. U mnie na w lepie przy załadowanym aucie dla 235/40/18 podają 2,8 na pusto 2,6

Opublikowano

kola :kox: widzialem je okolo pol roku temu na zywo na audi s5 20 cali i byla miazga

A nie RS5? :decayed:

Też widziałem na S5 Spotrsback :wink4: nawet zdjęcie wstawialem w nowościach :)

Opublikowano

ale widziałes na S5 20 czy 19? :mysli:

Pewny jestes ze 20?

Nie mam pewności teraz, ale z tego co pamiętam były bardziej wklęsłe/odsadzone niż te tudziego

S5_Sportback.jpg

Opublikowano
  • Autor

bo maja ET 33 i 9 " ale to sa 19

Opublikowano

To są 19.Dokładnie.Przy 20 masz ET 26 i wygląda to wogóle inaczej. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak cale auto :wink4:

Opublikowano

Kurcze czemu nie ma 21 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Kurcze czemu nie ma 21 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no na Q7 kozacko by wygladaly 21 cali :kox: napisz list do centrum audi germany :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i tzw. wakacyjny look :decayed:

p1060201t.jpg

p1060200k.jpg

p1060202.jpg

Opublikowano

i tzw. wakacyjny look :decayed:

p1060200k.jpg

p1060202.jpg

dobite te Twoje auto :sick3:

:decayed:

Opublikowano

ładnie ładnie , najsss , też musze kupic bagażnik na dach ale to na zime. :naughty:

Opublikowano
  • Autor
dobite te Twoje auto

no wiesz jak bym nie zalozyl baksa to bym nie mial sie gdzie spakować , bo moje panie zabierają caly bagażnik :wink4:

Opublikowano

Teraz to zeżre w końcu :decayed:

:polew: :polew: :polew:

... Piękna ta Twoja maszyna :gwizdanie:

Opublikowano

Piękna jest.

Ja bym tylko wziął chromy ale rozumiem że nie chciałeś i Twój wybór.

W sumie to już nie masz co kombinować :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.