Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

ALE AUTO :kox: :kox: :kox: :kox: TURDZI wkoncu widze zakupiles B8 ... jakos pominolem ten watek - pomimo ze mial 20 stron ale umknol mi :wink4:

Gratuluje zakupy ... jak to mowia lepiej pozno niz wcale .

Sliczny samochod , super motorownia , piekne wyposazenie ( z marzen brakuje tylko B&O). Rozumiem ze navi 3g na pokladzie i takie tam :kox: zajebistosci .

Rotory rozwalaja na zdjeciach na zywo podejrzewam ze jeszcze lepiej .

Bezawaryjnosci :good: :good: Piekne AUTO :hi: :hi:

NAVI 2G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola :kox: widzialem je okolo pol roku temu na zywo na audi s5 20 cali i byla miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE AUTO :kox: :kox: :kox: :kox: TURDZI wkoncu widze zakupiles B8 ... jakos pominolem ten watek - pomimo ze mial 20 stron ale umknol mi :wink4:

Gratuluje zakupu ... jak to mowia lepiej pozno niz wcale .

Sliczny samochod , super motorownia , piekne wyposazenie ( z marzen brakuje tylko B&O). Rozumiem ze navi 3g na pokladzie i takie tam :kox: zajebistosci .

Rotory rozwalaja na zdjeciach na zywo podejrzewam ze jeszcze lepiej .

Bezawaryjnosci :good: :good: Piekne AUTO :hi: :hi:

mmcv dzieki , ale w sumie sie ciesze ze tak dosc pozno ja nie jestetem zwlennikiem gnania do salonu i kupowania nowych modeli.Nowego A6 w zyciu bym teraz nie kupil.Moze auto juz troche opatrzone bo jest 3 lata na rynku ale mysle ze obece modele sa jednak troszke lepsze niz te pierwsze.Dotyczy to chyba kazdej marki.

Co do wygladu to jest dokadnie tak jak mowisz , az rano ide sobie zerknac do garazu aby zaczac dzien w mily sposob , po czym jade do pracy rowerem ;( :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi gratki pięknego autka :kox: rotory moim zdaniem jedna z najładniejszych felg na rynku w ogóle. A co do ciśnień to 2,2 -2,3 wydaje mi się trochę przy mało. Ja mam 235/35/19na 8,5" feldze (mięsa powinno być podobnie jak u Ciebie) i mam ok 2,7. Sprawdzałem jak jest na 3,0 i mało mi plomby nie powypadały. Myślę, że jeszcze zejdę z tyłem do 2,5 a przód do 2,6 i tak już zostawię. U mnie na w lepie przy załadowanym aucie dla 235/40/18 podają 2,8 na pusto 2,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kola :kox: widzialem je okolo pol roku temu na zywo na audi s5 20 cali i byla miazga

A nie RS5? :decayed:

Też widziałem na S5 Spotrsback :wink4: nawet zdjęcie wstawialem w nowościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widziałes na S5 20 czy 19? :mysli:

Pewny jestes ze 20?

Nie mam pewności teraz, ale z tego co pamiętam były bardziej wklęsłe/odsadzone niż te tudziego

S5_Sportback.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo maja ET 33 i 9 " ale to sa 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czemu nie ma 21 :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no na Q7 kozacko by wygladaly 21 cali :kox: napisz list do centrum audi germany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie , najsss , też musze kupic bagażnik na dach ale to na zime. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobite te Twoje auto

no wiesz jak bym nie zalozyl baksa to bym nie mial sie gdzie spakować , bo moje panie zabierają caly bagażnik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to zeżre w końcu :decayed:

:polew: :polew: :polew:

... Piękna ta Twoja maszyna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...