Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten pierwszy dzien nowego auta uwielbiam to.. szczegolnie jak pachnie fabryką

bedziesz sie smial ale moje B7 tez pachnilo nowoscia w srodku mimo 92kkm , nawet Makki to sam powiedzial od razu jak wsiadl :)

A dywaników materiałowych nie wziąłeś?Od razu jest przytulniej!

Mam ale nie amilem czasu wsadzic , wyszedlem dzis z domu o 06.00 rano i wrocielm o 20.30 , padam na pysk.

A czym zegary w nocy roznia sie od dieselka poza podziałką obrotów?

no wlasnie tym fajny ten obrotomierz do 8 tys.

Do tego jestem w szoku o ile jest wiecej miejsca w B8 na nogi z tylu.[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 23:00_________________________________________________

BTW turdzi zapewne już widziałeś ale wkleję:

mystic, znam na pamiec , ale o cos tak mi sie to moje wozidlo widzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto!! Czarny pakiet w B8 to jest to, ledy przód i tył :slina:.

Fajna gałka zmiany biegów też, taka jak w S3 chyba nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , no czarnula fajie wyglada inaczej niz wszytkie inne na ulicy , szczerze to jeszcze takiej na zywo u siebie nie widzialem ajezdzi tego sporo .Galeczka z GmbH ale nie wiem czy taka sama jak w S3 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel1380 ja chcialem Ibis ale zona sie nie zgodzila :decayed:

No to jest pierwsza wtopa , oczywisice pomine Navi 2G , idiotyczne ale moglem sam sprawdzic......, mianowicie zamowiem auto z zawieszeniem Sline ( czyli 1BE ) a na wlepce ksiazki serwisowej jest jak byk 1BV a to nie jest S line.I teraz pytanie bo ja na oko zlwaszcza na 17 nie stwierdze tego czy to Sline czy zwykly Sport.Do tego auto jest na duzym profilu i jest sztywno ale w miare wygodnie , a w ostatnim B8 jaki mialem z ASO tez bylo na 17 calowych zimowkach i komfort byl podobny.Pytani , czy walneli sie na wlepce , czy przycieli na zawiasie a to raz ze pare $$$ za ktore ktos mnie skasowal a dwa ze to nie tylko sprezyny i amory ale pol zawieszenie ( staby , jakies gumy w itp itd....) :wallbash: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej w B6/B7 1BV było niższe i twardsze od 1BE, czyli teoretycznie lepiej się prowadzące ale mnie komfortowe.

Pewnie droższe.

Podejrzewam, że tutaj zasada jest takaj sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze juz sam zglupialem czyli 1BV to Sline ?

Na S-line'ach się nie znam za bardzo, tym bardziej w B8, ale 1BV jest niższy i twardszy, czyt. lepszy/droższy.

Ale to niech znawcy B8 potwierdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mam nadzieje.Co ciekwae w NO auta sa takie drogie , a finalnie auto wyszlo tylko 1/3 drozej niz bym zaplacil w PL :mysli: Nie tak zle. ale do Ski dalej poro niestetybrakuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi moim zdanie 1BV to Sline.

Moj sasiad ma w A5 sportowe zawieszenie i ma 1BE.Gdyby miał Slina miałby właśnie 1BV.Np w A5 jest wtedy 10mm nizej.

A przy 1BE wysokosc ta sama co przy 1BA tylko twardziej.

Jesli tak samo jest przy A4 to dostałeś to co chciałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie sam sobie jazde zrobilem , chyba ze zmecznienia :kox::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka sa tez grubosci stabilizatorow przod i tyl w aucie . Z przodu grubosc wystepuje w zaleznosci od zawieszenia czyli od 25 mm do 26,5 mm a zas tyl od 16 mm do 21,7 mm

....aha i Audi wrocilo rury poprzecznej miedzy podluznicami chyba to rozwiazanie bylo w starej B4 :decayed: Na pewno usztywni bude i zmniejszy telepanie motorowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje fury - naprawde klasa // dobrze skonfigurowana/to co potrzebne

Ze smaczków - zwróćcie uwagę na gałkę zmiany biegów -Audi exclusive. NAJWYGODNIEJSZA GAŁKA W HISTORII aut z czterema kółkami na masce - na tych zdjęciach może niezbyt dobrze widać ale perforowana skórka jest po ukosie a z tyłu alu... KAPITALNA JAKOŚĆ WYKOŃCZENIA + ERGONOMIA Wyjątkowo ergonomiczna.... Zgadnijcie ile/jaka cena w polskim ASO/nawet po rabacie lub w GETEM... WRRRRRRRRRRRRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Turdzi, juz teraz mi się podoba, nawet na jednym zdjęciu avant mi się u Ciebie spodobał :decayed:

było nie było naprawde klasa są te b8 :good:

jak przyjedziesz na ziemie przodków to chętnie sprawdze jak z miejscem z tyłu, bo jeśli jest tak jak mówisz, nie będę musiał kupować A6 :kox:

spalanie masz mniejsze nieco niż ja, ale mam nadzieje poznać realne wyniki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mam nadzieje.Co ciekwae w NO auta sa takie drogie , a finalnie auto wyszlo tylko 1/3 drozej niz bym zaplacil w PL :mysli: Nie tak zle. ale do Ski dalej poro niestetybrakuje :kox:

a nie powinno byc 2x drozej? moje b6 w danii ponad 2x drozej czekaj zaraz zobacze ile takie Twoje u mnie

znalazlem uzywke w takiej cenie http://www.bilbasen.dk/brugt/bil/audi/a4/20-tfsi-211-avant-quattro/271449

mysle ze nowe bedzie pewnie okolo 750-800 tys kr,zobacze moze w pracy jakis dun mi pomoze sprawdzic cene nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zobaczyłem ten wątek, a tu już tyle stron.

Autko piękne. :good: Gratulacje.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze juz sam zglupialem czyli 1BV to Sline ?

Turdzi... jeśli weźmiesz A4 ze zwykłym zawiasem masz 1BA... jesli ze sportowym masz 1BE (-20mm) jesli weźmiesz Sline i sportowe to masz 1BV (-30mm i twardsze). Uważam że 1BV jest najlepszym zawiasem do a4 i jest ono lepsze od 1BE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...