Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no czarna franca jest spoko.Za jakis czas zapodamjeszcze dystans 10mm i wtedy kola ladnie siada bo niestety sa za bardzo schowane na ET43.225 wyglada zaskakujaco dobrze , myslalem ze bedzie o wiele gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: Auto jest naprawdę :kox: Ciekawe czy ktoś ma Rotory w B5 mogą fajnie wyglądać

kumpel ma w rs4 b5 tylko w 20",wygladaja kosa.......Tudzi wieksza gleba bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydechy strasznie podobają :kox:, zazdroszcze bardzo takiego po obu stronach, nie ma znaczków na klapie - dla potencjalnego klienta z Polski auto było bite bo nie ma znaczków, miałem taką sytuację...

W kodach wyposazenia jest napisane czy byly dawane znaczki fabrycznie czy nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: Auto jest naprawdę :kox: Ciekawe czy ktoś ma Rotory w B5 mogą fajnie wyglądać

są w galerii B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: Auto jest naprawdę :kox: Ciekawe czy ktoś ma Rotory w B5 mogą fajnie wyglądać

są w galerii B5

zaraz wrzuce tam jeszcze jedno foto b5 na rotorach.

turdzi planujesz jakas glebe ? bo troche wysko stoi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto pierwsza klasa na tych felgach. A opona się ładnie naciągnęła. Nie podoba mi się, kiedy opona wychodzi poza rant felgi. Czy przy tych 211km większe felgi będą miały jakiś wpływ na spalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek23 raczej nie , moze szersze opony ale to dopiero jak mocy przybedzie.

Auto pierwsza klasa na tych felgach. A opona się ładnie naciągnęła. Nie podoba mi się, kiedy opona wychodzi poza rant felgi. Czy przy tych 211km większe felgi będą miały jakiś wpływ na spalanie?

wlasnie dlatego taki profil zeby nie mialoani na spalanie ani na osiagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, to auto teraz tak wygląda, że nawet to że czarny i avant jakoś bym zdzierżył :bag:

:wink4:

W kodach wyposazenia jest napisane czy byly dawane znaczki fabrycznie czy nie

dobrze by było gdyby w kodach było również ze auta z us nie były bite i topione zanim nawet trafiły do salonu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale opony moglyby byc ciut szersze

no zdjeciach to wyglada jakbys je mial sporo naciagniete, ale moze to tylko tak na fotach....

Tak czy siak na tych felach auto wyglada superancko - gratulejszyn, czapki z głów :hi:

Mi się strasznie ta felga podobała jak tylko ją wypuścili - szkoda że nie ma 21, bo od razu bym ją do siebie wrzucił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi fela zajebi******! :good:

Ale kurcze auto ma maly lek wysokosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kurcze auto ma maly lek wysokosci

:polew: wystarczy ze mona zona zapakuje swoj bagaz , to siadzie ladnie :decayed:

OK , zrobilem 120km na tych kolach i powiem tylko tyle.17 zostaja na wypady do PL bo na tym sie nie da jezdzic po Oslo a co dopiero po PL.

Jak ktos mowi ze nie widzi ronicy w B8 miedzy 19 a 20 to w sumie ma racje , bo i na jedych i na drugich nie ma ani grama komfortu :wallbash: nie wiem czy na przyszly sezon nie zmienie na 235/40/19 zeby co kolwiek miesa zostalo.

Guma Hankook Ventu EVO rewelka.Auto prowadzi sie jak po szynach jak za ta cene na prawdemoge polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie udalo zrobic ,

p1060186.jpg

p1060189f.jpg

p1060190k.jpg

p1060192g.jpg

p1060198k.jpg

Kiedy podjedziesz tym czarnuchem na spota :?: :naughty:

Na tej feldze :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK , zrobilem 120km na tych kolach i powiem tylko tyle.17 zostaja na wypady do PL bo na tym sie nie da jezdzic po Oslo a co dopiero po PL.

Nie przesadzaj, Paweł w A5 u nas po Krk jeździ na 20" i nie narzeka tylko trzeba uważać :wink4:

A co ja powiem na 19" w B5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kurcze auto ma maly lek wysokosci

:polew: wystarczy ze mona zona zapakuje swoj bagaz , to siadzie ladnie :decayed:

OK , zrobilem 120km na tych kolach i powiem tylko tyle.17 zostaja na wypady do PL bo na tym sie nie da jezdzic po Oslo a co dopiero po PL.

Jak ktos mowi ze nie widzi ronicy w B8 miedzy 19 a 20 to w sumie ma racje , bo i na jedych i na drugich nie ma ani grama komfortu :wallbash: nie wiem czy na przyszly sezon nie zmienie na 235/40/19 zeby co kolwiek miesa zostalo.

Guma Hankook Ventu EVO rewelka.Auto prowadzi sie jak po szynach jak za ta cene na prawdemoge polecic.

225/40 to jeszcze nie taka tragedia 90mm profilek.. :gwizdanie:

Tylko jedna kwestia jeszcze.

Na 255/35 masa samochodu rozkłada się na szerszej gumie niz u ciebie..wiec jest jej latwiej zamortyzowac..to tez ma znaczenie

Chyba ze przez naciagniecie opony ma to dodatkowe znaczenie dla amortyzacji...

Ile napompowałeś koła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na powaznie to auto jeszcze siadze , zdjecia zrobione prawie po zjezdzie z podnosnika ,do tego wszystko nowe nie bylo jeszcze dobrze doladowane , mysle ze -10-15 mm spokoje zejdzie.Juz po trasie siedzi nizej ale fakt gwint to to nie jest.

cisnienie 2.8 ale musze sprawdzic swoim manometrem bo nie ufam temu na stacji.Odczucie jest jak by bylo z 3.0 Zejde do 2.5 powino byc lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na powaznie to auto jeszcze siadze , zdjecia zrobione prawie po zjezdzie z podnosnika ,do tego wszystko nowe nie bylo jeszcze dobrze doladowane , mysle ze -10-15 mm spokoje zejdzie.Juz po trasie siedzi nizej ale fakt gwint to to nie jest.

cisnienie 2.8 ale musze sprawdzic swoim manometrem bo nie ufam temu na stacji.Odczucie jest jak by bylo z 3.0 Zejde do 2.5 powino byc lepiej.

Zrob 2,5 przod i 2,3 lub 2,2 tył.

Nie powinno się nic dziać.(2,2 tył jest chyba nawet u Ciebie tak jak i u mnie dozwolone fabrycznie z tyłu przy tym rozmiarze)[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 23:01_________________________________________________

OK , zrobilem 120km na tych kolach i powiem tylko tyle.17 zostaja na wypady do PL bo na tym sie nie da jezdzic po Oslo a co dopiero po PL.

Nie przesadzaj, Paweł w A5 u nas po Krk jeździ na 20" i nie narzeka tylko trzeba uważać :wink4:

A co ja powiem na 19" w B5 :decayed:

Ale Turdzi ma twardsze zawieszenie ode mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel tak wlasnie zorbie.Ale prowadzi sie teraz ta franca wogle mi sie nie chce wsiadac do STI teraz :sick3::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...