Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

mgtan,

żarcik taki mały :decayed:

moja mama jest warszawianką, tata krakusem, więc jestem mieszaniec :decayed:

żeby nie było, zanim się wojna tu rozpocznie :>

Krk ma drogi do d*py, 17" to za dużo żeby sie sprawnie przemieszczać :gwizdanie:

W W-wie żadko bywam, ale takiej masakry nie macie tam napewno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan,

żarcik taki mały :decayed:

moja mama jest warszawianką, tata krakusem, więc jestem mieszaniec :decayed:

żeby nie było, zanim się wojna tu rozpocznie :>

Krk ma drogi do d*py, 17" to za dużo żeby sie sprawnie przemieszczać :gwizdanie:

W W-wie żadko bywam, ale takiej masakry nie macie tam napewno..

wiesz dla mnie to żadna wojenka... znam opinie o warszawce i czasem spotykam ludzi z Wwy po za stolicą i się nie dziwie co inni myślą :naughty: dzięki bogu nie wszyscy z Warszawy są pojebami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze napisales ludzi z warszawy a nie warszawiakow bo tych to moze jest 1 na 50 spotkanych na ulicy.Niestety w wiekszosci opinia przywarla przez dorobkiewiczow z prowincji :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam szczescie nie spotykac pojebanych ludzi w stolicy :)

pewnie tylu samo pojebanych zyje w kazdym innym miescie... tylko obowiazuje jakis dziwny stereotyp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam szczescie nie spotykac pojebanych ludzi w stolicy :)

pewnie tylu samo pojebanych zyje w kazdym innym miescie... tylko obowiazuje jakis dziwny stereotyp.

dokładnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kultura jazdy w Warszawce jest całkiem fajna :naughty: - u mnie na zadupiu Cię nie wpuści a w W-ce tak

jak mi się tęskni za Warszawką ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kultura jazdy w Warszawce jest całkiem fajna :naughty: - u mnie na zadupiu Cię nie wpuści a w W-ce tak

to prawda, kultura jazdy w wawie nawet mnie czasami zaskakuje...

czasem jak jade do rodzinnej wiochy, to wkurwiam sie, co prawda nie przejezdzaja na pomaranczowym i czerwonym ale zeby ktos Ci ustapil pierwszenstwa, albo zatrzymal sie na przejsciu dla pieszych... nie ma szans.

niestety niereformowalne sa kobiety w wawie, nie pamietam kiedy jakas mnie wpuscila, one poprostu maja zakodowane, ze ZAWSZE maja pierwszenstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kultura jazdy w Warszawce jest całkiem fajna :naughty: - u mnie na zadupiu Cię nie wpuści a w W-ce tak

jak mi się tęskni za Warszawką ;(

też to potwierdzam.. a zwłaszcza jak widzą te same tablice. jak jeździłem A3 na blachach z Bydgoszczy to mnie nie wpuszczali, a jak jadę A5 (mam blachy Warszawskie) to jest pełna kultura :naughty: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to racja , niestety jest jedna zasada im lepsze masz auto bym bardziej nie chca cie wpuscic , jedynym wyjatkiem jest subaru , tu wpuszczaja cie zewsze i wszedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o krakowskiej kulturze jazdy to juz nawet mi sie nie chce gadac...

na poczatku weekendu sie wk***i.alem, ale pozniej to juz sie tylko smialem z zawzietych krakusow :polew:

nie wiem czy to wina huty, czy bliskosci czarnobyla, ale tak prymitywnych zachowan na drodze to dawno nie widzialem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków jest wyjątkowy ale ogolnie na polskich drogach z kultura jest dramat. Przekraczasz tylko granice , nawet do Czech czy Słowacji i jest inny świat.Mam wrażenie ze niektórzy lecza swoje kompleksy i ego przez uprzykrzanie innym życia na drodze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi - w niedziele byłem na 1/4 mili i stało obok mnie nowe RS6 na twoim felunku.

20 cali ET19 - normalnie felunek na żywo mnie powalił - na Twoim wypasionym B8 muszą naprawdę robić robotę.

O wypukłości nie wspominając.

jest jeszcze coś co mnie zszokowało:

stała moja fura a obok RS6 czarny awant i felunek 20 cali - nie wiem jak to możliwe ale na tym rsie te koła wyglądały conajmniej cal większe gdzie powinno być odwrotnie patrząc na gadaryty aut

Jeszcze raz szacun dla tego felunku :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie kazda B8 podoba dzis widizalm zwykle bez slina tylko na zawieszeniu Sline i feldze RS6 C6 i tez wygladalo :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update , felgi zimowe wygladaja jak nowe.Makki polecil mi taki srodek IronX , popsikalem przetralem gabka pod myjke i wyszystko zeszlo.Dzieki serdeczne jeszcze rar :cool1:

Przed :

p1060248r.jpg

p1060246n.jpg

Po:

p1060238o.jpg

I maly mod tym razem w garazu :decayed:

p1060240gu.jpg

p1060244w.jpg

thule boxlift , za***ista sprawa teraz montaz boxa to 2 min. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...