Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

oj tam oj tam dawja odrazu jakiegoś Garretta co się będziesz cackał ;) dawaj do Kompotów oni mają 400stu konne 2.0 TFSi co jeździ normalnie na codzień :-).... :kox:

co do wydechu to ostatnio widziałem 2.0 B8 na zrobionym wydechu (niestety nie miałem możliwości sprawdzić co to) i powiem ci że bardzo ładnie brzęczał... jak jechał spokojnie to było tyci bardziej basowo... ale jakprzygrzał to taki bardzo ładny pomruk a`la rs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko , dobrze ze w zderzaku nie ma mojego odbicia , jeszcze by sie ktos przestraszyl :decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 18:15_________________________________________________jak wam sie podoba moj sticker tuning :decayed:

a4ty1.jpg

a4prz1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się rzuciły w oczy, że ich nie zauważyłem :polew: na boxie bardziej widać jakiekolwiek naklejki

sam nie wiem, jak prawie nie widać to czy można to uznać za tjuning :mysli:

tak na serio Turdzi, brakuje kontynuacji, powinno być coś lekko na przednim i tylnim zderzaku a tak to ... nie użyję brzydkiego słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się rzuciły w oczy, że ich nie zauważyłem :polew: na boxie bardziej widać jakiekolwiek naklejki

sam nie wiem, jak prawie nie widać to czy można to uznać za tjuning :mysli:

tak na serio Turdzi, brakuje kontynuacji, powinno być coś lekko na przednim i tylnim zderzaku a tak to ... nie użyję brzydkiego słowa

teoretycznie kontynuacją z tyłu jest "dyfuzor", ale też bym tego nie doklejał, czysta piękna forma zawsze będzie najlepsza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, przywodzi mi to na myśl naklejki na starych Porsche 911 rs. Czyżby jakiś substytut :wink4: Mnie się to nawet podoba i komponuje z dyfuzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie potjunigowalem :> to w sumie zadne plany nie byly ale bradzo mi sie ten motyw podoba na tym S4

s4-mtm-2.jpg

ale macie racje u mnie wyglada to slabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na RS6 które kidyś wklejałem bardzo mi się to podobało - a u Ciebie nie uważam żeby jakoś mega to źle wygladało - pasuje do dyfuzorka i kółek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to RS6 mnie zainspirowalo , ale chyba tak ja mowi reszta nie bede mic zdziwial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...