Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, słychać to wszyyy ogólnie jest fajnie choć miejscami zbyt głośne jest to wszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zobaczyć Twojego avanta bez relingów :mysli: możliwe żeby ciekawie się prezentował :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszy :)

:blink::mysli:

chciałbym zobaczyć Twojego avanta bez relingów :mysli: możliwe żeby ciekawie się prezentował :naughty:

Krychy avant bez relingów to jak leżąca koza bez rogów :decayed:

W sumie Krycha lubi kozy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na tych nowych fotkach pięknie widać o ile ładniejsze jest A4 od A6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na tych nowych fotkach pięknie widać o ile ładniejsze jest A4 od A6 :wink4:

:good:

i jak tak nisko siedzi to wydaje się że jest nie dużo mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się z Wami Panowie :good:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 15:12_________________________________________________P1160985.jpg

uzupełniłem kolekcje o parę gadżetów :)

szołkarszajn elegancki sklep, szybka dostawa i parę gratisów oczywiście jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam środek do szyb. Zadowolony jestem bardzo. Nie zostawia smug, tylko zapach taki nijaki :decayed:

PS: Ja go sobie rozrobiłem z odrobiną wody bo czytałem że można rozrabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsio chyba zostawię na sobotę, ale już niemogłem wytrzymać i poleciałem testować wosk dodo :kox:

kłik detajlera jeszcze jakiegoś przydało by się nabyć i coś do środka do tapicerki i plastików ale tyle tego że nie wiedziałem co wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastików ale tyle tego że nie wiedziałem co wybrać :)

Stary bierz Meguiar's Ultimate Protectant . Kupiłem to mleczko od Oskara i na prawdę robi dobrą robotę. Zapach elegencki, nie przyciąga kurzu i decha pięknie matowa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastików ale tyle tego że nie wiedziałem co wybrać :)

Stary bierz Meguiar's Ultimate Protectant . Kupiłem to mleczko od Oskara i na prawdę robi dobrą robotę. Zapach elegencki, nie przyciąga kurzu i decha pięknie matowa :kox:

Do ałdi polecają SMARTWAX SMARTDRESSING i ja też polecam! Kokosowy zapach i matowy efekt. Oczywiście jako dressing :P Wcześniej trzeba wyczyścić plastiki i będzie ładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ile czasu będzie odświeżony lakier po takim zabiegu? A jak z wnętrzem bo lubi szybko się brudzić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej trzeba wyczyścić plastiki i będzie ładnie ;)

przy każdym z takich środków najpierw trzeba dokładnie umyć wnętrze, najlepiej jakimś mocno rozcieńczonym APC :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie apc jeszcze muszę kupić, miałem zamawiać odrazu ale jak zobaczyłem ile wyszło na rachunku końcowym to dałem se narazie spokój :tongue4:

Panowie dobra aplikacja wosku to nałożenie go aplikatorem, poczekanie aż wyschnie i dopiero wycieranie czystą i suchą mikrofo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dobra aplikacja wosku to nałożenie go aplikatorem, poczekanie aż wyschnie i dopiero wycieranie czystą i suchą mikrofo

egzakli :good: możesz jeszcze go wygrzać lampami... ale to już profi podejście do tematu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jakich kosmetyków użyjesz, niektóre rzeczy trza robić co tydzień/mycie, niektóre co miesiąc, a inne co jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...